Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musi się dać bo jak włączę sobie test wyświetlacza to pokazuje km/h1 i km/h2:wink:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem ze to jakoś na zgaszonyym motorze bez kluczyka w stacyjce się ustawia i manetki od fisa ale dokładnie nie pamiętam jak

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
LY176MHl.png
Opublikowano

Dzięki wielkie Marcin:wink:

Opublikowano

Noł problemo :wink:

Od tego tu jesteśmy w tym temacie: odpowiedzi na czas, na miejscu, na pewno i zawsze na temat:decayed:

Opublikowano

a czy zgranie pinu z aktualnego licznika vag can lub vag tacho wystarczy czy trzeba jakieś dodatkowe czujniki podpinać, pod zegary zeby dzialal wskaznik ladowania i wskaznik temp oleju oraz kolejne pytanie czy sama przekładka tarczki predkosiomierza wystarczy. Kolejne pytanie to czy należy przegrać wsad z aktualnie posiadanego licznika i wgrac do nowego angola i czy vag tacho z tym sie upora

Opublikowano
a czy zgranie pinu z aktualnego licznika vag can lub vag tacho wystarczy czy trzeba jakieś dodatkowe czujniki podpinać, pod zegary zeby dzialal wskaznik ladowania i wskaznik temp oleju oraz kolejne pytanie czy sama przekładka tarczki predkosiomierza wystarczy. Kolejne pytanie to czy należy przegrać wsad z aktualnie posiadanego licznika i wgrac do nowego angola i czy vag tacho z tym sie upora

pin zgrasz VAG K+CAN COMMANDER , ladowanie bedzie dzialac, temp oleju nie wiem jednym dziala drugim nie, wiem ze ja musze nowa miske z czujnikiem kupic, a ciebie w blad nie bede wprowadzal, z tego gdzies widzialem przy zmianie tarczki dochodzi wyskalowanie predkosci(?), bo w angolu i eu jest w innej pozycji np 100km/h, ale to czekaj na odp tych wielkich glow :PP

Opublikowano

chinski comander wg mnie sieje cos we wsadzie przy zmianie ze olej min wyskakuje co 100km i temp oleju nie smiga

ja teraz na angolskiej szafie smigam

mam pb i szafa od pb

comanderem piny zczytujesz

kodujesz klucze

przekodowujesz szafe angolska na eu

a tarczke wyskalowana w km kupujesz na necie

i wtedy wsio gada

jedyna roznica ze 100km/h masz lekko po lewej a nie na srodku :grin:

Opublikowano
chinski comander wg mnie sieje cos we wsadzie przy zmianie ze olej min wyskakuje co 100km i temp oleju nie smiga

ja teraz na angolskiej szafie smigam

mam pb i szafa od pb

comanderem piny zczytujesz

kodujesz klucze

przekodowujesz szafe angolska na eu

a tarczke wyskalowana w km kupujesz na necie

i wtedy wsio gada

jedyna roznica ze 100km/h masz lekko po lewej a nie na srodku :grin:

Tylko te tarczy są trochę kiepskiej jakości i nie wyglądają jak dla mnie estetycznie

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
chinski comander wg mnie sieje cos we wsadzie przy zmianie ze olej min wyskakuje co 100km i temp oleju nie smiga

ja teraz na angolskiej szafie smigam

mam pb i szafa od pb

comanderem piny zczytujesz

kodujesz klucze

przekodowujesz szafe angolska na eu

a tarczke wyskalowana w km kupujesz na necie

i wtedy wsio gada

jedyna roznica ze 100km/h masz lekko po lewej a nie na srodku :grin:

Tylko te tarczy są trochę kiepskiej jakości i nie wyglądają jak dla mnie estetycznie

Wysłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2

Niestety potwierdzam sam mam gdzies w szufladzie komplet takich tarczek.. wprawdzie tragedii nie ma ale ori to to nie jest... :whistling:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Da rade do licznika 2x32 wgrac wsad od polifta :question::eusathink:

Opublikowano
Da rade do licznika 2x32 wgrac wsad od polifta :question::eusathink:

No 2x32 jest poliftowa szafa juz ale mowimy o wersji bez fisa? :decayed:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Inaczej :grin: mam licznik 2x32 z fisem(ok 98r), chce wgrac wsad z licznika 3x32(2000r?) :grin:

Opublikowano
Inaczej :grin: mam licznik 2x32 z fisem(ok 98r), chce wgrac wsad z licznika 3x32(2000r?) :grin:

a co za fajerwerkami tęsknisz?:grin:

będzie DEF jak nic, nawet nasz forumowy defibrylator Cwiara nie pomoże :grin:

Opublikowano

Tak myślałem :decayed: Szukam odpowiedniego budzika wtedy :wink:

Opublikowano

w 2x32 jest kosc 93c66 wiec tak Jak rozowy Cwiara powiada Anielski orszak jak nic :decayed:

dam foto pozniej z licznikiem z nie ori tyarczka :naughty:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:39 ----------

Wstawilem nie ori tarcze :guma:

szalu nie ma d*py nie urywa ale lepsze to jak angol :decayed:

tym bardziej ze wole angola dobrego co pokazuje temp oleju i olej min co 100km nie wyskakuje...

porownanie tarcz:

tarcze1.jpg

tarcze2.jpg

tarcza na liczniku:

tarcza_na_liczniku.jpg

tarcza_na_liczniku2.jpg

efekt koncowy:

tarcza_efekt_koncowy.jpg

wybaczcie za foty z sandala... nie chcialo mi sie lustra odpalac :facepalm:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

Bym zapomnial o focie z rodzinnego albumu :lol1:

takie male spyfoto starej zabawki i nowej :guma:

jak porobie pare spraw to i opis bedzie pozniej w odpowiednim dziale :naughty:

spy_foto.jpg

Opublikowano

bediks, jak tam licznik, dotarł?

Raczej już będzie, ale w razie co łap:

-> Kanał 19 (Misc)

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

Powyższy kanał lepiej sprawdź bo nie wiem czy działa bo możliwe, że aktywuje się to samym pokrętłem.

Marker w dłoń i możesz dopisać sobie:

8VD - radio-controlled clock

U2A - instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock

U2B - instrument insert with km/h speedometer,radio-controlled clock

U3R - instrument insert with tachometer, trip odometer, radio-controlled clock

---------- Post dopisany at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

W B5 kanał 19 w ogóle działa?

-> Channel 19 (Misc)

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

xxx?x: Ambient Temperature

0 - no Display, Illumination inactive

1 - Display and Illumination active

xx?xx: Driver Information System (DIS)

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

x?xxx: Board Computer

0 - only Level 2 (long time memory)

1 - Level 1 and 2

?xxxx: Illumination Option

0 - Needle and Scala only active at 'Light on"

1 - Needle already active at 'Ignition on'

2 - Scale already active at 'Ignition on'

3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active

Opublikowano

rzygac sie chce ja się czyta to nasze forum właśnie dzięki wam koledzy , nic nie wnosicie do tematu zakres wiedzy też znikomy. Audi kupili zapewne dziadkowie a mechanicy naprawiają i jeszcze na dodatek się wymądrzają który to kogo nosem wciągnie, śmieszni jesteście i dalej nabijajcie sobie posty ( może to was podbudowuje gratulacje ) - tyczy się : arre, bidzio1

Opublikowano

No na temat fisa zakres wiedzy naprawdę znikomy :facepalm::grin:

i po co taka wypowiedz z twojej strony , potepiasz spam sam go wypisując , akurat w tym temacie jeśli ktoś zada pytanie odnośnie liczników dostaje odpowiedz rzetelna i wyczerpująca , dziesiątki osób dzięki ludziom z tego tematu cieszy się nowym bajerem w aucie , który jednak aby go założyć wymaga pewnego zakresu wiedzy i nie pitol ze jest tu tylko spam , owszem luzna gadka o pierdołach jest nie zaprzeczam ale jak ktoś zada pytanie to nikt nie sapie ze już było i trzeba poszukać , nie , zawsze ktoś udzieli odpowiedzi bez zbędnego pierdu, nie chcesz nie czytaj , info jest tu multum , i jak juz pisałem skorzystało na tym dziesiątki osób

Opublikowano

Widze w koncu ktos wzial sie za ten temag i zbedny spam wywalil :wink:

Panowie ma ktos gdzies jakas rozpiske sensowna ktory pin do tunera TMC idzie od licznika i potem do radia? Bylbym wdzieczny..

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.