Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to teraz jeszcze jedno pytanie,czy sam wyswietlacz z licznika pelen fis zegarek analogowy z cyferkami pasuje do licznika z pelnym fisem z zegarkiem cyfrowym?

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to teraz jeszcze jedno pytanie,czy sam wyswietlacz z licznika pelen fis zegarek analogowy z cyferkami pasuje do licznika z pelnym fisem z zegarkiem cyfrowym?

Tak :)
Opublikowano

panowie tak na szybkiego,,zakladam licznik z pelnym fisem i zegarkiem cyfrowym na wczesniejszy pelen fis zegarek analog z cyferkami,

Świeci mi sie bład spryskiwaczy i klockow hamulcowych,czy najprostszym rozwiazaniem jest dac do masy piny

kostaka niebieska pin 2- zuzycie klockow hamulcowych

kostka szara pin 1 - kontrolka poziomu plynu spryskiwaczy

???????????

Opublikowano

Daj do masy i to uciszysz

Opublikowano

ok sutuacja opanowana.a moze jest ktos z was chetny kto przelozy mi sam wyswietlacz fis z jednego licznika na drugi ?

Opublikowano

Mi przekladal cwiara ale już tu nie bywa. Poszukaj w okolicy jakiegoś elektronika co ma hot air to ci ogarnie.

Opublikowano

Co się z cwiarą dzieje?

Opublikowano

Co się z cwiarą dzieje?

zrezygnowal z tego forum...

Opublikowano

Co się z cwiarą dzieje?

zrezygnowal z tego forum...

zrezygnował jak jeszcze kila osób z tego forum co dużo do niego wnosili :kwasny:

Opublikowano

Co się z cwiarą dzieje?

zrezygnowal z tego forum...

zrezygnował jak jeszcze kila osób z tego forum co dużo do niego wnosili :kwasny:

taka tu polityka

to nie watek na takie tematy

EOT

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

a co by było jakbym wsadził sam licznik z fis zamiast 1/2 fis i do tego dołożył manetkę będzie mi pokazywało średnie spalanie, etc ?

Opublikowano

Tak. Ładowanie i temperaturę oleju tez


Musisz dołożyć szara kostkę żeby mieć sterowanie manetką na FIS oraz dać trzy piny do masy żeby nie wywalało komunikatów o spalonych zarowkach i braku płynu do spryskiwaczy

Opublikowano

Fazii ty masz cierpliwość [emoji2] przecież wszystko jest w pierwszym poscie.

Opublikowano

Znalazłem już info :)

Edytowane przez prezesik18

Opublikowano

Witam. Mam taki oto licznik jak na zdjęciu poniżej, Audi z 1999r, jest możliwość zmiany na full fis? dużo będzie przeróbek?

4a107d7b36341713.jpg

Edytowane przez Defro

Opublikowano

Zły link do zdjęcia.

Opublikowano

Witam. Mam taki oto licznik jak na zdjęciu poniżej, Audi z 1999r, jest możliwość zmiany na full fis? dużo będzie przeróbek?

4a107d7b36341713.jpg

Przekładka pinów i będzie śmigać. Na forum jest rozpiska.

Opublikowano

Witam. Mam taki oto licznik jak na zdjęciu poniżej, Audi z 1999r, jest możliwość zmiany na full fis? dużo będzie przeróbek?

4a107d7b36341713.jpg

Przekładka pinów i będzie śmigać. Na forum jest rozpiska.

Dzięki wielkie. To teraz trzeba szukać licznika :D

Opublikowano

Przekładka pinów jeżeli byś chciał polifta. Jak chcesz licznik z czerwonym podświetleniem i analogowym zegarkiem to przekładki nie trzeba robić


Ale jak już zmieniać to na polifta ;-)

Opublikowano

Chyba będę zmieniał na polifta, trochę więcej pracy możne dam rade. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.