Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie, bo tam nie ma opcji zmiany funkcji na fisie, ogólnie bym odradzał, szkoda kasy na 1/2 fis, lepiej zainwestuj w pelny fis ze swojego rocznika, ale jesli chcesz sie uprzec, to szukaj VDO ( czarna obudowa z tyłu) a nie jeager ( biala) , bedziesz musial zalatwic sobie emulator do oleju bo bedzie drzec sie sensor, tak tak tak nie myle sie , bedzie darł sensor , czujnik od klocków do masy, zmienic bedziesz musial pewnie zbiornik plynu chlod na polift, podpiac temp zewn pod licznik, mozesz pod niego podpiac klape i wszystkie drzwi zeby reagował na otwarcie któregos z nich

Mozna prosic o link do aukcji.I co by było gdybym podlaczył do bez żadnych przerobek??Chyba problem z immo by był??

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Masz przedlifta wiec imo poza zegrami. Generalnie to sprawa jest najprostrza

Opublikowano
Masz przedlifta wiec imo poza zegrami. Generalnie to sprawa jest najprostrza

Dokładnie tak jak mówisz.Jest immo w puszce...W tym temacie jest dużo zbędnych postów,wartało by go jakos wyczyscic

Opublikowano

Chce ktoś rezać kontrole żarówek? Mam przekaźnik na sprzedaż, kostki FIS też :wink:

Opublikowano

Wie ktos czy moge kupic manetke z polifta 99-01..Czy bedzie pasowac do mojego 95 r

Opublikowano
Wie ktos czy moge kupic manetke z polifta 99-01..Czy bedzie pasowac do mojego 95 r

wtyczki są inne

Opublikowano

przerobić kostki to 30 min :wink:

Opublikowano
przerobić kostki to 30 min :wink:

ale są też dalsze konsekwencje konwersji :wink:

Opublikowano
przerobić kostki to 30 min :wink:

ale są też dalsze konsekwencje konwersji :wink:

niby jakie?

przerzucasz 7kabli

3 kierunkowskaz i 4 wycieraczki, a reszta p&p

Opublikowano

chodziło mi bardziej o olej i chłodziwo Andrzeju :wink: ale wszystko do zrobienia :decayed:

Opublikowano
chodziło mi bardziej o olej i chłodziwo Andrzeju :wink: ale wszystko do zrobienia :decayed:

a co ma manetka do chłodziwa i oleju?:decayed:

Opublikowano
chodziło mi bardziej o olej i chłodziwo Andrzeju :wink: ale wszystko do zrobienia :decayed:

a co ma manetka do chłodziwa i oleju?:decayed:

za trzeźwy jestę

Opublikowano

Czy jak zakupie 8D0919033P to bedzie ok??

Opublikowano

Wręcz idealny

Opublikowano

:hi:

chce podpiąć temp pod licznik tak sie składa, że pacjent mial termometr w starym liczniku, z które pina wziąć sygnał?

dwa, pokazuje mi jakieś dziwne wartosci spalania 50 - 51,7, jedyny zółty kabalek z ecu

Opublikowano

Ale podpięty sygnał spalania lub wogole nie podpięty

Opublikowano

już ogarniete podpiety, źle

Opublikowano

Czy to normalne że po dwóch godzinach jazdy pojawia się na fisie 2:00h i zaczyna mrugać?

Opublikowano

Tak

Opublikowano
Czy to normalne że po dwóch godzinach jazdy pojawia się na fisie 2:00h i zaczyna mrugać?

Czytajcie a znajdziecie.

Instrukcja obsługi strona 93.

Czas jazdy

Wywiatlany jest czas jazdy, jaki upłynął od ostatniego skasowania pamięci. Po wyłączeniu zapłonu czas zostaje zachowany w pamięci. Jeżeli jazda będzie kontynuowana, czas jej trwania będzie doliczany.

Maksymalna wyświetlana wartość może wynosić 23 godziny i 59 minut.

Jeżeli ma być zmierzony czas jazdy od określonego momentu, należy skasować pamięć przez naciśnięcie przycisku "Re*set"

Alarm czasu jazdy

Po 2 godzinach jazdy następuje przełączenie aktualnie wyświetlanej funkcji na wyświetlanie czasu jazdy. Jednocześnie zaczyna migać czas ,2:00" przypominając kierowcy o konieczności zrobienia przerwy.

Przez krótkotrwale naciśnięcie górnej lub dolnej strony przełącznika funkcji lub przycisku "Reset" można wyłączyć wyświetlanie alarmu. Jeżeli zapłon będzie nadal włączony lub przerwa będzie trwała mniej niż 10 minut, zawsze po dwóch kolejnych go*dzinach zostanie wywołany następny sygnał alarmowy i wyświetlony czas 4:00, 6:00 itd.

Przy przerwie z wyłączonym zapłonem trwającej dłużej niż 10 minut następuje wyzerowanie licznika alarmu dotyczącego czasu Jazdy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.