Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tego nie posiadam niestety:kwasny:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bediks mam ten moduł z licznika Jeager 1/2 fis ale z A6 C5 - oznaczenie 0205 361 9901 BORG 23126-00 42/00 ( nie wiem czy sprawny )

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ----------

Soulmaster3m - co do twojego problemu to rozumiem że próbowałeś połączyć bezpośrednio CAN z radia z pinem 5 i 6 szarej kostki? Bez TMC powinien wyświetlać chociaż RDS.

Znalazłem w necie info że Can z TMC powinno być podpięte pod zieloną wtyczkę a nie do szarej ( ale to w A8 )

A jakieś zmiany w kodowaniu w RNS?

Opublikowano

Kodowania porobiłem wg rozpiski jak i instrukcji jaką znalazłem.

Jaką zrobiłem napisałem w poście #11276

Podłączałem zarówno bezpośrednio jak i przez TMC, ale okazuje się po numerach, że to Passat. Z informacji od poprzednich właścicieli wychodzi, że w A6 C5 działał bez TMC a później w B5 działał przez TMC.

Opublikowano

rzezba fchój ogólnie

podlaczales mojego grata moze ??

Opublikowano

Twojego? A to ja myślałem, że to prezent władza obywatelowi sprawia :grin::grin:

Opublikowano

o tyyyyyyyyy

nie stawiaj wiecej audi przy tym murwanym smietniku bo jeszcze smieciarka zabierze :decayed::grin::decayed::grin:

wez no mi powiedz jak tam bo nie wiem czy od typa sprzedajacego cos roscic :decayed:

Opublikowano

No cycuś jest.

100 lekko trzeba przesunąć w lewo.

Opublikowano

ale na tescie wyswietlacz caly sie zaswecil bez plam??

a z tym smietnikiem zartowałem , za to jutro podlatuje z dyspozycja holowania :grin: no bo i tak szukam silnika do oski swojej i jaki licznik fajny w srodku :polew:

Opublikowano

Nie strasz bo 3 razy PIN wpiszę źle i będziesz latać do Ingolstadt po PUK.

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Kodowania tam nie masz jeszcze?

Ile cylinderków mają te zabawkowe 1.6? :polew::polew:

Opublikowano

Panowie specjalisci ktore kabelki ida od czujników okladzin klocka do licznika ? Mam gdzies przerwę i musze zmostkowac przed licznikiem bo caly czas komunikat sie swieci pomimo zmostkowania czojnikow :-(

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

Kostka NIEBIESKA - PIN. 2. Wear of brake pads - Zużycie klocków hamulcowych

Bo masz to samo co każdy posiadacz B5 czy Passata.

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Kup dwa przewody zamienne na allegro za jakieś 40zł każdy a może para, albo zrób to jak każdy mężczyzna, samemu.

9487603801_f674af6c95_o.jpg

9491969881_3b4caa10aa_o.jpg

9465963572_9c13f0a41f_o.jpg

Opublikowano

Zmien kodowanie. Nie trzeba mostkowac

Opublikowano
Zmien kodowanie. Nie trzeba mostkowac

Zmiana kodowania w polifcie B5?

Z tego co pamiętam to disem ma polifta, więc nie ma tego w kodach, jest w standardzie. W przedlifcie było to w kodowaniu.

??xxx: Extra opcje (do MY 1999) / Extra-Options (through MY 1999)

00 – Bez dodatkowych opcji / no Extra Options

01 – Sygnalizowanie klocków hamulcowych / Brake pad warning active

02 – Komunikat zapiętych pasów / Seatbelt warning active

04 – Komunikat poziomu spryskiwaczy / Washer fluid warning active

16 – Nawigacja aktywna / Navigation active

??xxx: Extra opcje (od MY 2000) / Extra-Options (from MY 2000)

00 – Bez dodatkowych opcji lub nawigacji / no Extra Options or Nav. III

02 – Komunikat zapiętych pasów / Seatbelt warning active

16 – Nawigacja / Navigation I & II

Opublikowano

Marcin nie mam, zrob mi bo lapa nie mam, a dawca byl 2.4 v6 automat

Ja mostkowalem w nadkolach

Opublikowano

hej, jak w nadkolach zmostkować ? a tego zaznaczonego miejsca jako "miejsce uszkodzenia" nie da się rozebrać ?

Ja mam auto z 1999 ale juz po licie to może mogę kodowaniem ?

Opublikowano

Ostatnie zdjecie soulmastera, w nadkolacg wyciagasz zaslepke i wyjda 2 wtyczki, od absu i od czujnikow i tam mostkujesz , jakby sie dalo to bysmy rozebrali a nie mostkowali :decayed:

Opublikowano
Nie strasz bo 3 razy PIN wpiszę źle i będziesz latać do Ingolstadt po PUK.

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Kodowania tam nie masz jeszcze?

Ile cylinderków mają te zabawkowe 1.6? :polew::polew:

na moje oko to ze dwa cylindry i suszarke na czesci zajumali :grin:

BTW jeden z lepszych tekstow w tym watku :polew::polew::polew:

Opublikowano

RiUmiem ze to ta pomarańczowa co jest rozpieta idzie di znostkowania :-) dzieki za info

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano
Nie strasz bo 3 razy PIN wpiszę źle i będziesz latać do Ingolstadt po PUK.

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Kodowania tam nie masz jeszcze?

Ile cylinderków mają te zabawkowe 1.6? :polew::polew:

na moje oko to ze dwa cylindry i suszarke na czesci zajumali :grin:

BTW jeden z lepszych tekstow w tym watku :polew::polew::polew:

Suszarka to je cie mogie ustrzelic :decayed: ze pozniej bedziesz sie bał 3 bieg wrzucic na autostradzie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Ooo

Jak widac nie zblednie w lato

Teraz tylko czekam na modul radiowy do testow bo nawet nie wiem czy zatrybi

A do pelni szczescia ringi i wskazowki z allroda, masz arek moze takie wskazoweczki ?

Opublikowano
Nie strasz bo 3 razy PIN wpiszę źle i będziesz latać do Ingolstadt po PUK.

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Kodowania tam nie masz jeszcze?

Ile cylinderków mają te zabawkowe 1.6? :polew::polew:

na moje oko to ze dwa cylindry i suszarke na czesci zajumali :grin:

BTW jeden z lepszych tekstow w tym watku :polew::polew::polew:

Suszarka to je cie mogie ustrzelic :decayed: ze pozniej bedziesz sie bał 3 bieg wrzucic na autostradzie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Ooo

Jak widac nie zblednie w lato

Teraz tylko czekam na modul radiowy do testow bo nawet nie wiem czy zatrybi

A do pelni szczescia ringi i wskazowki z allroda, masz arek moze takie wskazoweczki ?

urlop mam w 2 ostatnich tygodniach lipca wiec szykuj juz suszarke i alfe zamow by mnie dogonic i zeby nikt ka nie jezdzil by zepsuta w aso nie stala :grin:

btw nie mam takich rarytasow niestety :kwasny:

dawno zadnych licznikow nie nabywalem

zreszta wyprz musze zrobic tego co mam :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.