Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie teraz insignie na fali som takze ten :whistling:nie bedziesz wiedziol kiedy nawet uszczelony zostaniesz , lepiej juz teraz prawko na niemieckie zmien :grin::wink:

Ide w kime snic o liczniku z rs'a :polew:

  • Odpowiedzi 14,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cb-radio mam :decayed:

btw w tym liczniku dobra tarczka predkosci jest? nie powinno byc 130 na srodku?

mam takowa tarczke EU ori z 100 na srodku do sprzedania :decayed:

Opublikowano

Ale jak 130 ma byc , przecie to eu jest ori

Opublikowano
Ale jak 130 ma byc , przecie to eu jest ori

wroc dobrze jest ale byly tez tarczki eu co mialy 130 na srodku

wybacz :wink::naughty:

Opublikowano

Wstawię mu angola a tarczę sprzedam :naughty:

Opublikowano

To ja cię sprzedam szczurom z bloku ze na nich dzwonisz jak pija na ławce :decayed:

Opublikowano

Bediks jestem na poczcie :)

Jak po zmianie na full fis spalanie chwilowe cały czas 50l/100km to chyba złe kodowanie?

Opublikowano

Zaklej 0 taśmą :polew:

Ale to mówisz w tym nowym czy w B5?

Opublikowano

W a6

Opublikowano

sygnal spalania pociagniety ??

Opublikowano

Nic nie podciągałem , muszę sprawdzić , myślałem że tego nie trzeba albo będzie out of the box po canie

Opublikowano

a jaki wczesniej licznik siedzial 1/2 fis jaeger?? w b5 jest podlaczony od razu, moze w a6 nie i trezba pociagnac sygnal z ecu

Opublikowano

Dokładnie jeager 1/2 fis , muszę schematy sprawdzić , w b5 spalanie na którym pinie?

Opublikowano

a jakie masz tam auto a6 jaki?? polift ?? benz czy ropa

wlasnie kupilem licznik z polifta a6 benz europa ponoc fis igla z ringami za 115 zł z wysylka :polew:

moze ktos chetny na licznik z a6 ?? :naughty: za stófke

---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:11 ----------

bo ringi zabieram oczywiscie :decayed:

Opublikowano

A6 2.4 v6 2001 rok jeszcze przedlift , przepustnica elektryczna

Opublikowano

a lifty szly od 2002r ??

no sygnal moze nie podpiety nie wiem , niech ktos sie wypowie co mial a6, z arre gadaj, ale jak licznik walniety to mam wlasnie z a6 2.4 za pol darmo do oddania

Opublikowano

Lifty szły rocznik modelowy 2002 czyli od 06/2001 ja mam z 03/2001 taka przejściówka ( skrzynia multi a nie tip , parę innych drobiazgów różniących od przedlifta )

Liczniki z full FIS mam od benzyny V8 - niby przekodowałem ale muszę sprawdzić , w schematach nie ma nic o sygnale spalanie , ECU komunikuje się z zegarami po CAN chyba

Opublikowano

Panowie,pytanko..Nie mam klimy wiec nie mam tez czujnika temp zewnetrznej.Czy jak kupie taki 2-pinowy

CZUJNIK TEMPERATURY ZEWNĘTRZNEJ AUDI A4 94-98 2.6 (4228043784) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to czy bez problemu FIS go ogarnie?? Jeden kablek do wtyczki od fisa,a drugi gdzie??Masa czy plus??

Opublikowano
Lifty szły rocznik modelowy 2002 czyli od 06/2001 ja mam z 03/2001 taka przejściówka ( skrzynia multi a nie tip , parę innych drobiazgów różniących od przedlifta )

Liczniki z full FIS mam od benzyny V8 - niby przekodowałem ale muszę sprawdzić , w schematach nie ma nic o sygnale spalanie , ECU komunikuje się z zegarami po CAN chyba

Poprawka - znalazłem w schematach - kabel żółty pin 25 niebieska wtyczka -> przez pin 10 brązowej kostki przy ECU -> do pin 81 ECU , będę tempomat wpinał to posprawdzam :)

Opublikowano

Widzisz w b5 taki sygnał jak się miało 1/2 fis był juz poprowadzony , jeśli po założeniu Full fisa licznik pokazywał 51 to oznaczało ze h*jowy wsad w liczniku albo sam licznik

Czyżby w C5 nie było tego poprowadzonego przy 1/2 Fis, upewnij się , bo jeśli masz kabel pociągnięty to dla mnie coś nakombinowane z licznikiem , może to angol z wgranym wsadem Eu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.