Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Somes zebys sie nie zdziwil :polew: a te 2.5 to chyba juz na emeryture musialo isc ze objechales :polew:

Opublikowano
  • Autor

a6 c5 avant 2.5tdi ośka :wink4:

wczoraj mała weryfikacja była...

b7 2.0tdi 140 zostaje 2 długości w tyle

b5 afn + turbo awx + fmic = 145 kucy i 326nm ~ takie same wyniki (u mnie nieco gorzej z racji skrzyni, przy zmianie biegów traciłem)

b5 1.8t póki co jeszcze lepsze

Opublikowano

Moje 1.9 tdi ma 8 s do 100 :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Karbonek spokojnie jeszcze Ci dorównam :decayed::kox:

Opublikowano

Moje 1.9 tdi ma 8 s do 100 :gwizdanie: :kox:

pokaz filmik :kox:
Opublikowano
  • Autor

też bym to chętnie zobaczył bo to już musi pod 400nm podchodzić :cool1:

Opublikowano

Moje 1.9 tdi ma 8 s do 100 :gwizdanie: :kox:

to co tam masz dlubniete kolego???????

Opublikowano

Coś dłubane było, bo jest katapulta, fura wyszła z firmy caractere.

Aby zapiszczeć wystarczy, że wrzucę 1, puszczę sprzęgło (przy 5-10km/h) i wcisnę gaz do dechy, asfalt wciąga pod siebie, na 2 czasem też pociągnę na pisku.

Na 1 do 40, 2 do 70, 3 do 100, 4 do 130 pozniej 5 i 220 :kox:

Jak będę na jakimś pasie startowym, to filmik nagram i wrzucę.

Opublikowano

3 to powinieneś spokojnie dociągnąc max do 130km/h

Opublikowano

Każdy ma inny styl jazdy :wink4:

Opublikowano

Coś dłubane było, bo jest katapulta, fura wyszła z firmy caractere.

Aby zapiszczeć wystarczy, że wrzucę 1, puszczę sprzęgło (przy 5-10km/h) i wcisnę gaz do dechy, asfalt wciąga pod siebie, na 2 czasem też pociągnę na pisku.

Na 1 do 40, 2 do 70, 3 do 100, 4 do 130 pozniej 5 i 220 :kox:

Jak będę na jakimś pasie startowym, to filmik nagram i wrzucę.

no to czekamy na filmik :good:

Opublikowano

i ja chętnie zobacze, u mnie do 120 na 3 sie kręci i mam do 100ki jakieś 9+ sekund gdy jest 20 stopni :naughty: jak sprzegło nie śliźnie sie :wallbash: wiec to twoje 8s to musi być juz dobre dłubanko prawie jak u Jaro4444

Opublikowano

w sobote troche przewentylowałem swoj seryjne AJM i na 3 biegu 130km/h :gwizdanie:

Opublikowano

a tak zbiera sie moj AFN.......... :wink4:

ale nie mierzylem go jeszcze ile ma od 0 do100,i na chamowni tez nie bylem ;(

Opublikowano

Fura SoMeS-a robi około 10,2s/100 , 4 ostatnie wyniki:

gpsperformance.jpg

Opublikowano

SoMeS narazie u siebie mam wtryski 216, pompe 11, skrzynie manual, softu brak, kat jeszcze jest,

i z czystym sumieniem moge stwierdzić po obejrzeniu Twojego filmku, że masz jakiegoś muła

coś jest chyba nie tak, powinno być szybciej, albo automat tak zamula

Opublikowano
  • Autor

ja na 2ójce wykręcam 120km/h :gwizdanie:

tak jak napisał gregory furka aktualnie do 100 jakieś +/- 10s

lapek filmik nagrywany w dużej temperaturze.. myślę że jak będzie chłodniej to będzie jeszcze lepiej.

póki co program zrobiony nieco hardcorowy a zagotować IC nie jest trudno, wrzuce FMICA to będzie lepiej :wink4:

poza tym chętnie zobaczę jak idzie to Tobie bez programu :cool1:

powoli zabieram się za szukanie elementów do drugiej tury :kox: :kox:

Opublikowano

a6 c5 avant 2.5tdi ośka :wink4:

wczoraj mała weryfikacja była...

b7 2.0tdi 140 zostaje 2 długości w tyle

b5 afn + turbo awx + fmic = 145 kucy i 326nm ~ takie same wyniki (u mnie nieco gorzej z racji skrzyni, przy zmianie biegów traciłem)

b5 1.8t póki co jeszcze lepsze

na filmiku widac ze jest +/-10s do setki, normalne (zdrowe) 2.0TDI 140km ma tyle samo, 145KM w b5 to juz blizej 9s, wiec ta weryfikacja ma sie nijak do rzeczywistosci...

Opublikowano
  • Autor

ta weryfikacje ma się bardzo dobrze builking bo moje b5 miało wynik jaki napisałem a b5 z 146km i 326nm z którym szedłem niemalże łeb w łeb cieło się z innym b7 2.0tdi i wynik praktycznie taki sam :wink4:

Opublikowano

Somes bez urazy, autko na + mody tez ale poki co a4 z 2.5 motorem nie objedziesz ;)

Powodzenia w modach zycze ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.