Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi zmienia swoje logo

Które logo jest ładniejsze??

  1. 1. Które logo jest ładniejsze??

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Raz na kilka lat przychodzi taki moment, w którym producent postanawia nieco odświeżyć wizerunek. Często jednym ze środków jest zmiana lub retusz logo.

Tak właśnie postanowiło postąpić Audi ze swoimi czterema pierścieniami. W związku z obchodzoną w tym roku setną rocznicą powstania firmy, Audi przeprowadziło "face lifting" logo. Podobnie uczynił choćby Fiat kilka lat temu, obchodząc okrągłą rocznicę istnienia.

Ten charakterystyczny znak firmowy istnieje od lat 30. ubiegłego stulecia, kiedy to powstała firma Auto Union, łącząca cztery marki – Horch, Wanderer, DKW i właśnie Audi. Po wojennych zawieruchach pozostało tylko Audi i przejęło emblemat.

W związku z tak długą historią znaku firmowego trudno spodziewać się drastycznych zmian, a już na pewno nie zastąpienia czterech pierścieni innym motywem.

Nowe logo ma trójwymiarowy wygląd, z asymetrycznymi płaszczyznami okręgów, w przeciwieństwie do starego, gdzie "garb" biegł środkiem obręczy. Zmiana objęła również napis "Audi". Teraz czcionka jest bardziej konwencjonalna i zastąpi stylizowane litery z charakterystyczną literą "d". Poza tym nazwa firmy nie będzie już umieszczana centralnie pod obręczami, a w lewym dolnym rogu logo.

Stare logo

f31f23aab8d67ed9379ec0c592858ae7,0,1.jpg

Nowe logo

f6c1bff48474bcdd73aa291f937dba24,0,1.jpg

Źródło : onet.pl

Opublikowano

Wstrzymam się od głosu :gwizdanie: bo nowe pierścienie są git ale już sam napis to stary bym zostawił.

Opublikowano

ten nowy jakoś mnie nie przekonuje :no:

Opublikowano

Nowe pierścienie sa ok nabrału dynamizmu ale napis audi stracił swój styl!

Opublikowano

Logo OK ale czcionka Audi jakoś mi nie pasuje za prosta, stara była ciekawsza... ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia...

Opublikowano

Samo logo jest wg mnie lepsze ale mogli zostawić napis z tej samej czcionki.

Chcieli dobrze a wyszło jak zawsze ...

Opublikowano

eee tam ,i tak bedziemy jezdzic audi,bez wzgledu na logo :wink4:

Opublikowano

Ciekawe jak na żywo wygląda :gwizdanie:

Opublikowano

O ile znaczek wygląda bardziej nowocześnie o tyle ten napis to jakiś śmiech :tongue4:

co to jest, arial ? :kox:

Opublikowano

fajne ale napisik :no:

Opublikowano

ten font to helvetica albo zurich

pierscienie ok, ale czcionka zwykla, najzwyklejsza

pamietacie napis "POLONeZ"

wlasnie to male "e" wsrod kapitalikow dawalo fajny efekt i tak samo byl z "A" i "d" w starym logo

Opublikowano

szkoda ze napis zmieniono ... :confused4:

Opublikowano

Co jak co, ale napis to zepsuli konkretnie :thumbdown: Pierścienie pasują za to do stylistyki nowych modeli :wink4:

Opublikowano

No same pierścienie są jak najbardziej :good: ale ten napis to tak delikatnie mówiąc im się nie udał :sick3:

Opublikowano

NApis jest beee :thumbdown: :thumbdown: :sick3:

Opublikowano

nie sadze aby cokolwiek z tego bylo prawda :cool1:

Opublikowano

OOOO świetne...

Napis "Audi" traci lekko smaczek... ale cóż... :confused4:

Opublikowano

nie sadze aby cokolwiek z tego bylo prawda :cool1:

Jak mozesz kwestionowac poprawnosc informacji Prezesa?

Zanim cos napiszesz poinformuj sie i sprawdz jezeli masz watpliwosci.

Wystarczylo wpisac w wyszukiwarce :doh1:

http://www.bild.de/BILD/auto/2009/08/audi-logo-neu/signet-vier-ringe-markenzeichen-emblem-firmenzeichen.html

Opublikowano

Ale mało kto wozi na furce napis Audi :decayed: tylko sam znaczek :tongue4: wiec teraz bedzie większy powód by go ściągnąć badź wiekszy by go właśnie nie ściągać i pokazać że się ma już furmankę z nowym logo :decayed: :decayed:`

Opublikowano

...kupa wyszła , już mogli gotykiem jebnąć , to by to lepiej wyglądało :przebiegly:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.