Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY PILSKIE - najbliższy:28.07.2013 r. - start 18:00


troudyl

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś DARO zgadł Noga po wizycie u lekarza i wydaniu 100zł na leki, które nic nie dają masakra :wallbash: w środę idę po jakiś większy kaliber jakieś mega strzały :naughty: Pozdro

Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkiej Nocy dla A4-kowców i nie tylko :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi się hasło więc... :wink4:

Cześć Panie i Panowie. Wybaczcie moją dłuższą nieobecność. Musiałem trochę przypilnować interesu. Pracowity marzec. Ale wracam do gry. Przede wszystkim:

WESOŁYCH śWIĄT DLA WAS WSZYSTKICH!!!

Druga sprawa - widzę, że pojawiło się kilka nowych osób - zapraszamy na najbliższy SPOT. Nie ma się czego bać, sami swoi. Z tym grillem - to nie głupie. Napiszcie czy faktycznie bylibyście chętni to jakiś przenośny ruszt i węgiel się załatwi. Kiełbacha we własnym zakresie. Zalew blisko więc okoliczności przyrody są sprzyjające.

Leszek, Byku, gratuluję Ci szczerze. Wiem co czujesz bo rok temu przeżywałem to samo. Dużo siły, cierpliwości i... snu :)

Hubi - co z nogą? Jeśli będziesz potrzebował jakiejś rehabilitacji, daj znać. Mój przyjaciel jest w tym niezły. Pan Doktór. Na spocie dam namiar.

Marcyś - ja sobie wypraszam, żebyś dzwonił do mnie w niedzielę wieczorem i wyzywał mnie od łajz :polew: :polew: :polew::evil:

O fotach nie będe wspominał bo jestem daleko w polu, jak z kilkoma innymi sprawami. A ze Skarbówką to się w ogole już kochamy!!

Co do furek jeszcze, dwie sprawy.

1. Pojawił się w Pile pierwszy RS6 2002 r, avant, granat. Piękna suczka.

2. Dojrzałem do decyzji o wycince kata. Z racji tego, że awt ma 2 sondy, było trochę rzeźby. Gość znany na forum jako Gruchot, spec od zamienników/atrap katów, stworzył dla mnie taki właśnie zestawik plug&play (szczegóły w odpowiednim dziale). Będę chyba pierwszym, który będzie testował jego wyrób. Kat już jest gotowy, a zakładał go będe po świętach. Następny krok - wypierdzielenie błędu drugiej sondy z Vaga (mamy szpeca w Pile, ciekaw jestem czy podoła).

To chyba wszystko na tą chwilę. Spadam spać, wykończyło mnie to świąteczne gotowanie.

Pzdr for all

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi się hasło więc... :wink4:

Cześć Panie i Panowie. Wybaczcie moją dłuższą nieobecność. Musiałem trochę przypilnować interesu. Pracowity marzec. Ale wracam do gry. Przede wszystkim:

WESOŁYCH śWIĄT DLA WAS WSZYSTKICH!!!

Druga sprawa - widzę, że pojawiło się kilka nowych osób - zapraszamy na najbliższy SPOT. Nie ma się czego bać, sami swoi. Z tym grillem - to nie głupie. Napiszcie czy faktycznie bylibyście chętni to jakiś przenośny ruszt i węgiel się załatwi. Kiełbacha we własnym zakresie. Zalew blisko więc okoliczności przyrody są sprzyjające.

Leszek, Byku, gratuluję Ci szczerze. Wiem co czujesz bo rok temu przeżywałem to samo. Dużo siły, cierpliwości i... snu :)

Hubi - co z nogą? Jeśli będziesz potrzebował jakiejś rehabilitacji, daj znać. Mój przyjaciel jest w tym niezły. Pan Doktór. Na spocie dam namiar.

Marcyś - ja sobie wypraszam, żebyś dzwonił do mnie w niedzielę wieczorem i wyzywał mnie od łajz :polew: :polew: :polew::evil:

O fotach nie będe wspominał bo jestem daleko w polu, jak z kilkoma innymi sprawami. A ze Skarbówką to się w ogole już kochamy!!

Co do furek jeszcze, dwie sprawy.

1. Pojawił się w Pile pierwszy RS6 2002 r, avant, granat. Piękna suczka.

2. Dojrzałem do decyzji o wycince kata. Z racji tego, że awt ma 2 sondy, było trochę rzeźby. Gość znany na forum jako Gruchot, spec od zamienników/atrap katów, stworzył dla mnie taki właśnie zestawik plug&play (szczegóły w odpowiednim dziale). Będę chyba pierwszym, który będzie testował jego wyrób. Kat już jest gotowy, a zakładał go będe po świętach. Następny krok - wypierdzielenie błędu drugiej sondy z Vaga (mamy szpeca w Pile, ciekaw jestem czy podoła).

To chyba wszystko na tą chwilę. Spadam spać, wykończyło mnie to świąteczne gotowanie.

Pzdr for all

monti

od łajz :mysli: dziwiłem się że żyjesz.panowie i panie najlepsze życzenia wielkanocne,smacznego jaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest sprawa..

Gdzie można w Pile za sensowne pieniądze olej wymienić? Bo w poprzednich samochodach zawsze wymieniałem w Castrolu koło poznańskiej (chyba ul. chodzieska), ale tym razem po przejechaniu 5 tys km zauważyłem, że debile wlali mi castrola magnateca do zwykłego diesla, a nie 505.01 do PD (a kilka razy idiotom powtarzałem, że mam PD i mówili, że wiedzą...) i jeszcze skasowali 250zł.. a ja głupi się spieszyłem i nawet się nie przyglądnąłem co oni tam leją i ile..

najlepiej to bym kupił sobie w inter-cars albo u rudej Motula 505.01 i gdzieś pojechał, żeby mi wymienili od ręki za te 40zł czy ileś tam.. znacie takie miejsca? :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Tak znam. Myślę, że by na to poszli. Warsztat - Andrzej Witkowski, Mariusz Ziółkowski , Wypoczynkowa. To jest za Polmozbytem, wyjeżdżasz z Piły w kierunku Gorzowa i skręcasz w lewo zaraz za torami. Jedziesz prosto, mijasz Colours Factory i po lewej stronie masz taki kompleks niskich budynków (przeglądy, gazownik i właśnie warsztat Witkowskiego). Ja tam wymieniam, koledzy wymieniają. Tel jakby co: 67 213 24 40, 604 790 319. Powiedz, że masz kontakt od Roberta Piwowarczyka.

pzdr, monti

PS olej to kup u kolegów z forum np. u Marcina/Dzika (GG 347504), polecam człowieka. Dzisiaj kupisz, jutro dostaniesz kurierem w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :) do dzika już napisałem (ma 100zł taniej niż w inter-cars) i będe działał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na spota muszę się zebrać i wpaść :) znalazłem U rudej tego motula 505.01 za 150zł to chyba nie będę bawił się w przesyłki i przelewy.. szczególnie, ze zależy mi na czasie, bo nie chce na tym dupnym oleju za dużo jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Łajzy hehe :kox:

Z Nogą już o niebo lepiej to co mnie dopadło zwie się RWA KULSZOWA :wallbash:

No Panie i Panowie to zamawiajcie pogodę na niedziele i grill-ujemy :naughty:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

panowie i panie jak robimy ognisko u mnie (w ługach ujskich)

czy grilla gdzieś tam??[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 13:59_________________________________________________bo jak ognisko to bym musiał wiedzieć wcześniej żeby drewna nawieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lechu mówisz poważnie? Zapraszasz na działę? Nie sprawimy kłopotu? Jakby co - pomogę w organizacji.

Co do logistyki - spotykamy się i tak pod Kauflandem o 15:00. Obojętnie czy pojedziemy do Lecha czy na Bieszczada.

pozdrowienia, monti

P.S.

akcja "Ługi-Bugi" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpaść wpade ale jak zawsze coś tym razem w niedziele w nocy lece na pogrzeb do warszawy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Leszkiem. Temat ogniska w Ługach Ujskich aktualny, zatem wrzucam info na forum.

Spotykamy sie pod Kauflandem i jedziemy na działkę w Ługach. Tam ognicho i pogaduchy. Liczę na duuuużą frekwencję!! :cool1: :cool1: :cool1:

pzdr, monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...