Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gratuluję - kiedy odbiór? jak rozumiem poszedłeś w 2.0TFSI Q S-Tronic? :)

Opublikowano

to moze to jest pomysl dla Ciebie?

juz troszkę za późno , dziś zostało zamówione B8 , będzie wyglądało dokładnie tak......

highresimage.jpg

highresimage2.jpg

graty :good: :good: :good:
Opublikowano
  • Autor

gratuluję - kiedy odbiór? jak rozumiem poszedłeś w 2.0TFSI Q S-Tronic? :)

tak , tyle ze z manualem niestety s-tronic drogo wychodzi , odbior za 3 miechy

Opublikowano

:sick3:

Bedziesz mial kiere po tej stronie tez? :)

:good:

Zartuje Pawel! Gratulerer med dagen :)

hehe, to beda najdluzsze 3 miesiace w Twoim zyciu!

Opublikowano
  • Autor

Bedziesz mial kiere po tej stronie tez?

:polew: no mam nadzieje ze nie :decayed:

hehe, to beda najdluzsze 3 miesiace w Twoim zyciu!

oj tez mi sie tak wydaje :wink4:

Opublikowano

No czapki z :hi: super :good:

Opublikowano

O czarne :decayed: :decayed:

No to witam ponownie w klubie rysek :)

Jaki środek?

Opublikowano
  • Autor

spec jest mniej wiecej taki :

- S-line zewnetrzny

- zawieszenie S-line

- czarna optyka

- czarna podsufitka

- Xenon plus,

- sportowe fotele, Skora/Alcantara

- 3 ramienna multifunkcyjna kierownica,

- aluminowa glaka zmiany biegow

- servotronic,

- podgrzewane fotele

- automatycznie przyciemniane lusterka zewn i wewn.

- fabrycznie przyciemniane szyby,

- czujniki parkowania tył

- pakiet oswietlenie,

- pakiet schoweki

- klimatronic 3 strefy

- navigacja Basic

- komp. z kolorowym wyswietlaczem

- Radio Symphony,

- czujnik deszczu

- czujnik zmierzchu

- Dekor aluminium hologram

- hak

- rolety w bocznych szybach

:mysli: nie wiem chyba tle

Opublikowano
  • Autor

nie , ja nie jestem audiofilem :wink4: zreszta i tak ponoc w B8 jest lipny.

A teraz zeby nie byc goloslownym podrzuce ogloszenie 3.0 TDI ktore sie dzis ukazalo.Auto ma 3 lata ( 2008 rok ) 40 tys przejchane.

http://www.finn.no/finn/car/used/object?finnkode=27830597

dodac moge tyle ze za zdecydowanie mniej zamowilem nowe 2.0TFSI.W sumie to to ogloszenie tylko utwierdzilo mnie ze dokonalem slusznego wyboru.

Opublikowano

dobrze zrobiles ,tez bym zrobil tak samo nowe to nowe

Opublikowano

navi Basic to jest ta mała czerwona czy kolorowa?

Opublikowano

No ładna będzie :kox: ten hak to rozumiem, że w kwestii lepszego programu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

navi Basic to jest ta mała czerwona czy kolorowa?

nie no ta czerwona to bylo jakies nieporozumienie :rolleyes: juz nie ma jej w ofercie od 2009 roku a w NO to chyba wogole jej nie bylo.Basic jest kolor tyle ze DVD i ekran 6.5 cala zamiast 7 cali.W sumie to taki wybor z koniecznosci bo ja navi uzywam dwarazy do roku , ale konsola srodkowa bez MMI jest dla mnie nie do przezycia.

Opublikowano

ale wybrales felgi chyba najlepsze jakie mozna :good: na zywo widzialem takie i :kox: jaki rozmiar wziales?

Opublikowano
  • Autor

Te falgi to bedzie jedyna rzecz ktora musze dokupic.Audo przyjdze na 17 a ze bedzie to sierpien to kola od razu pojda na zimowki.Na nowy sezon bedzie Rotor 19 cali tyle ze nie na 255 a na 235 , dlatego tez nie zamawialem tej felgi z autem.

Opublikowano

Czemu wolisz 235?

Powinienes miec przy 19 255/35 to jaki bedzie profil przy 235?

Opublikowano

Turdzi, gratulacje :good:

ja nie jestem fanem avant'ów, ale pod kątem praktyczności są nieporównywalne z sedanem :wink4:

felgi będą piękne :good: :>

pawel1380 , 255 to przy 200hp zdrowy przerost formy nad treścią :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Turdzi, gratulacje :good:

ja nie jestem fanem avant'ów, ale pod kątem praktyczności są nieporównywalne z sedanem :wink4:

felgi będą piękne :good: :>

pawel1380 , 255 to przy 200hp zdrowy przerost formy nad treścią :wink4:

dokladnie z tego powodu o ktorym KmK napisal.255 To taki kapec ze z tych 211 zostanie 170 :wink4:.Dla mnie to po prostu przerost formy nad trescia , nie do konca rozumie kto a Audi wpadl na taki genialny pomysl z ta opna , to nie porsche i 450 km na tyl :)

Bedzie 245/35/19 albo 235/40/19 te beda mialy minimalnie wieksza srednice.Zastanawialem sie jeszcze nad 225/40/19 ale te beda chyba za waskie ale za to sa najtansze.Zobaczy sie , to sa detale.

Turdzi, gratulacje

he he wiesz , jak cos bedzie na twojego znajomego :wink4:

Opublikowano

turdzi , moim zdaniem optymalny wybór :good: :>

wiesz, łatwo się kupuje za cudze pieniądze.. ja bym zdecydował identycznie :good::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.