Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

chcieć to może i bym chciał ale płacz przy każdym tankowaniu.

takiego chcesz Marcinie kupic ,a wiesz ile toto pali :shocked::polew:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 178,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To robi wyrwę w portfelu przy tankowaniu :polew: :polew:

Opublikowano

Dzis będę ale na 18.00 nie liczcie, byc moze spóźnie sie trochę trzeba noc odespac i zesrane 6pkt.

Opublikowano

ja też będę ale jak zwykle póżniej

Opublikowano

sprzedaje!!!!!!!!

szkoda fury :wallbash:

Panowie dla was niestety, ale macie o jedną fajną furkę mniej na spotach, jednak że, autko zostaje w klubie i będzie odwiedzać Gliwickie spoty bo jest moim nowym nabytkiem :) zlot w Bukowinie już zaliczyła :decayed: obiecuję, że będę o nią dbać jak poprzedni właściciel :hi:

Opublikowano
  • Autor

no no no toż to cacuszko pierwsza klasa jest-trzeba dbać a będzie latał :good: :good:

dobry zakup

sprzedaje!!!!!!!!

szkoda fury :wallbash:

Panowie dla was niestety, ale macie o jedną fajną furkę mniej na spotach, jednak że, autko zostaje w klubie i będzie odwiedzać Gliwickie spoty bo jest moim nowym nabytkiem :) zlot w Bukowinie już zaliczyła :decayed: obiecuję, że będę o nią dbać jak poprzedni właściciel :hi:

Opublikowano

no no no toż to cacuszko pierwsza klasa jest-trzeba dbać a będzie latał :good: :good:

dobry zakup

sprzedaje!!!!!!!!

szkoda fury :wallbash:

Panowie dla was niestety, ale macie o jedną fajną furkę mniej na spotach, jednak że, autko zostaje w klubie i będzie odwiedzać Gliwickie spoty bo jest moim nowym nabytkiem :) zlot w Bukowinie już zaliczyła :decayed: obiecuję, że będę o nią dbać jak poprzedni właściciel :hi:

Furki ponad pół roku szukałem, także mam nadzieję, że będzie bezawaryjne jak każde Audi :polew: Narazie jest :kox:

Opublikowano

Jacek byl prawdziwym maniekiem Audi , i naprawde o nia dbal wiec nic tylko sie cieszyc z nowego nabytku . :good:

Opublikowano

Jacek byl prawdziwym maniekiem Audi , i naprawde o nia dbal wiec nic tylko sie cieszyc z nowego nabytku . :good:

a jak maniak mowi o drugim maniaku ze jest maniak to musi byc prawda :polew:

Opublikowano

Krawcu a ty zostaniesz karnie wykluczony jak sie nie pojawisz na następnym spocie nie pojawisz sie choć na chwile

Opublikowano
  • Autor

same maniaki w tym klubie AUDI :polew: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:01_________________________________________________dzisiaj odpalałem rano z maszynę z takim strachem jakby mi wczoraj Dudi pół silnika wyjął :polew: :polew: :polew: :polew:

jak droga do domu Dudi??? cala lewym pasem???

ps. stop piratom drogowym :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
Krawcu a ty zostaniesz karnie wykluczony jak sie nie pojawisz na następnym spocie nie pojawisz sie choć na chwile

to jest mobing :naughty: w poniedzialek przylece na pewno :witch:

same maniaki w tym klubie AUDI

:shocked:

Opublikowano

same maniaki w tym klubie AUDI :polew: :gwizdanie:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:01_________________________________________________dzisiaj odpalałem rano z maszynę z takim strachem jakby mi wczoraj Dudi pół silnika wyjął :polew: :polew: :polew: :polew:

jak droga do domu Dudi??? cala lewym pasem???

ps. stop piratom drogowym :gwizdanie: :gwizdanie:

O panie banan na twarzy :kox: podziekowanie dla calej ekipy za pomoc w uzdrowieniu furaka . :good:

Opublikowano

Widzę z jakiś remońcik mnie ominął

Opublikowano

O panie banan na twarzy :kox: podziekowanie dla calej ekipy za pomoc w uzdrowieniu furaka . :good:

Widać było tego banana zaraz jak ruszyłeś - od razu lewy pas :> A mieliśmy już do Ciebie dzwonić żeby ostrzec, że tam kawałek dalej lubią panowie niebiescy stacjonować :polew:

Opublikowano
  • Autor

to by byl dopiero tydzień jakby tam stali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to jest mobing :naughty: w poniedzialek przylece na pewno

Taaaa i spotkasz sie z kostką brukowa chyba!!

Spociszcze przełożone na wtorek o tej samej porze

Opublikowano

ok,mi pasuje we wtorek

Opublikowano

Ja tez sie pisze na to hehe jak wroce do kraju bedzie juz o jedna audi wiecej ;p pozdro

Opublikowano
  • Autor

zapraszamy :hi:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 12:15_________________________________________________zdrowych i wesołych świat

smacznego jajka i mokrego poniedziałku

no i może..f26bc5585851c915.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.