Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przychodzi czerwony kapturek do babci i pyta....

- Babciu dlaczego masz takie wielkie oczy?

- Bo k**wa od tygodnia szukam dowodu

:D

Opublikowano

To moze taki troche niecenuralny - kolega mi podesłał:

Wchodzi Jasio do kuchni, a tam babcia...

- Babciu, nie widziałaś mojej tabletki? Leżała na stole i była opisana LSD...

- Pierd**l k***a tebletke! Lepiej idź zobacz, jaki wyje***ny smok siedzi w kuchni!!

Opublikowano

Jasio pyta mamy

- Mamo a wy kobiety co wy macie pod spodniczka miedzy nogami

mama taka zmieszana mowi:

- Kotka Jasiu kotka

jasio na to:

- to czemu zescie mu tak morde scisli ze az mu jezyk wyszedl

;)))[br]Dopisany: 04 Październik 2007, 21:55 _________________________________________________daje link bez http bo nieraz cos nie dziala jak daje pelne linki

ftb.pl/redirect.asp?typ=link&url=http%3A%2F%2Fjoemonster%2Eorg%2Ffilmy%2F5374%2FTak%2Dsie%2Dpodrywa%2Ddziewczyny

obejrzyjcie to to chyba padniecie ze smiechu

Opublikowano

DeeJay_Kill ,

-Babciu widziałaś moje tabletki? Były oznaczone LSD

-Pier...lić tabletki, widziałeś !@#$% tego smoka w kuchni?

strone wcześniej to było , i nawet potem spec malik pisał że nie ma LCD w tabletkach :D
Opublikowano

Blondynka i brunetka oglądają wiadomości i blondynka mówi do brunetki:

- Założę się o 100 dolców, że ten facet nie skoczy z tego budynku.

Brunetka przyjmuje zakład i facet skacze z budynku, po czym brunetka mówi:

- Nie mogę wziąć twoich pieniędzy, ja już dziś widziałam te wiadomości i wiedziałam, że ten facet skoczy.

Blondynka na to:

- Ja też je już dziś widziałam i myślałam, że drugi raz nie skoczy.

Blondynka kupiła Fantę z zielonym kapslem.

Otwiera, patrzy - na kapslu napis:

"Spróbuj szczęścia znowu" - zamyka, odkręca, czyta - "Spróbuj szczęścia znowu" - zamyka, odkręca, czyta ...

Przychodzi blondynka do sklepu i przez pół godziny męczy się z otwarciem drzwi. Gdy już weszła sklepowa mówi:

- Co pani tak długo otwierała te drzwi, przecież jest napis: ciągnąć.

Na to blondynka:

- Tak, ale nie pisze, w którą stronę

Opublikowano

przepraszam bałdzooooo;)

Opublikowano

DeeJay_Kill ,

-Babciu widziałaś moje tabletki? Były oznaczone LSD

-Pier...lić tabletki, widziałeś !@#$% tego smoka w kuchni?

strone wcześniej to było , i nawet potem spec malik pisał że nie ma LCD w tabletkach :D

LSD

Opublikowano

komentarze do artykułu w interia.pl "Samochód Ronaldo do kupienia w polskim internecie":

"Kupiłem kiedyś autko po Dudku, zamiast siedzeń były ....

....dwie ławki, szkoda gadać"

"a ja po Gołocie, w środku dwie dechy do leżenia, słabo widać ulicę jak sie jedzie"

"a ja od Tomka Hajto i do tej pory wyciągam fajki z różnych schowków, ostatnio złapałem gumę, zdejmuję opone i fajki sie wysypują"

Opublikowano

Dwóch kolesi:

-Walisz konia?

-Nie bije zwierząt.

Opublikowano

Mam nadzieję, że nie było:

Mąż budzi się którejś nocy i słyszy jak żona mówi przez sen "Rysiek, ale Ty jesteś za***isty". Ten oczywiście - "niech ja dorwę tego Ryśka...".

Następnego dnia zamiast pójść do pracy schował się w szafie - no i koło godz. 14.00 do mieszkania wchodzi gość - 190cm, blond włosy, niebieskie oczy - no jak z obrazka. Mąż mówi "o kur... ale zaje***** ten Rysiek".

Rysiu zdejmuje marynarkę, tam złoty kajdan, zegarek z brylantami - "o kur, ale zaje***** ten Rysiek".

Rysiu zdejmuje koszulę - tam klata jak u kingkonga, buła 50cm i znowu "ale zaje*****ten Rysiek".

Na koniec Rysiu ściąga gacie, murzyński rozmiar - mąż "nie no, ten Rysiek to najbardziej za***isty gość na świecie".

Nagle jego żona wstaje z łóżka, ściąga koszulę - a tam bez rewelacji, zwisy do pasa. Mąż na to - "o ku***... ale wstyd przed Ryśkiem...".

Opublikowano

Było, ale dobre :D

Opublikowano

Sopot..

Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie..

publika szaleje:-jeszcze raz, jeszcze raz ,jeszcze raz!...

no dobra to zaśpiewała

Skończyła

publika:jeszcze raz ..

No i tak trzeci , czwarty piąty ...dziewiąty raz...

W końcu już zrezygnowana do publiczności.

- kochani ale ja już nie mam siły śpiewać...

A publiczność: "Śpiewaj! Śpiewaj! Śpiewaj... aż się nauczysz"

Opublikowano

Też dobre :polew:ale też było

Opublikowano

- Kto to jest ksiądz?

- To jest taki człowiek, do którego wszyscy mówią "ojcze", oprócz jego własnych dzieci, które do niego mówią "wujku".

Kowalski jedzie syrenką i dogania najnowsze Porsche. Otwiera szybę i pyta się kierowcy samochodu:

- Zna się pan na syrenkach?

- Nie, nie znam - odpowiada.

Kierowca przyśpiesza do 120km/h. Kowalski dogania Porsche i ponownie pyta się kierowcy:

- Zna się pan na syrenkach?

Kierowca ponownie odpowiada, że nie i przyśpiesza do 200km/h.

Kowalski dogania Porsche i kolejny raz się pyta:

- Zna się pan na syrenkach?

Kierowca odpowiada, że się zna.

Kowalski na to:

- A jak się wrzuca dwójkę?

W samolocie lecą dwie blondynki, murzynka i reszta pasażerów. Nagle pilot samolotu oznajmia, że samolot nie wyląduje i że prawdopodobnie wszyscy zginą. W samolocie zaczyna się panika, ale jedna z blondynek zaczyna zakładać na siebie biżuterię, blondynka siedząca obok niej pyta się:

- Czemu zakładasz na siebie tą drogocenna biżuterię?

- Bo gdy zginiemy najpierw będą szukać tych bogatych.

Słysząc to, druga blondynka zaczyna się malować i robić manikure i pedicure. Widząc to ta pierwsza blondynka pyta się:

- Dlaczego się malujesz?

- Bo gdy zginiemy sadzę że najpierw będą szukać tych najpiękniejszych.

Murzynka słysząc to zdjęła majtki, oparła się o fotel znajdujący się przed nią i bardzo mocno się wypięła. Obydwie blondynki widząc to pytają się murzynki:

- Dlaczego siedzisz nago i tak bardzo się wypinasz?

Murzynka na to:

- Moim zdaniem jak zginiemy to najpierw będą szukać czarnej skrzynki!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.