Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zobaczcie co za koleś brak słów :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.1man1jar.com/

k**wa mać! ludzie o słabych nerwach/żołądkach - nie oglądać :OMG:

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zobaczcie co za koleś brak słów :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.1man1jar.com/

myślałem,że będzie śmieszne , czekałem aż się rozkręci :blink: i puściłem pawia ...
Opublikowano

zobaczcie co za koleś brak słów :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.1man1jar.com/

...tak sie koncza eksperymenty-dobrze mu tak :polew:
Opublikowano

załatwił sobie dupe na pare tygodni

Opublikowano

załatwił sobie dupe na pare tygodni

mysle ze na kilka miesiecy :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

zobaczcie co za koleś brak słów :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

http://www.1man1jar.com/

Takich nie powinno się leczyć. Takch powinno sie natychmiast "utylizować" :sick3:

Opublikowano

załatwił sobie dupe na pare tygodni

mysle ze na kilka miesiecy :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Ale jak go pozszywają to będzie ciasny jak dziewica i będzie miał wzięcie :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ekhem... chyba dobrze że nie odpaliłem tego linka :naughty:

Opublikowano

sądząc po komentarzach zdecydowanie daruje sobie oglądanie tego filmiku... :blink:

Opublikowano

Trzeba mieć nieźle zrytą głowę żeby takie numery odwalać. :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

NIE OGLĄDAJCIE TEGOO !!!!! OBRZYDLISTWO !!!!

Opublikowano

Otworzyłem, zobaczyłem pierwsze ujęcie, jakieś złe przeczucia. Przeczytałem komentarze. Dobrze wyczułem :przebiegly:

Opublikowano

cokolwiek tam jest, nie chcę wiedzieć

Opublikowano

cokolwiek tam jest, nie chcę wiedzieć

No zobacz krzyniek jest ciezko ale prawdziwy facet musi to wytrzymac :polew:

Opublikowano

bałem sie nawet wyjść do kibla

Opublikowano

cokolwiek tam jest, nie chcę wiedzieć

No zobacz krzyniek jest ciezko ale prawdziwy facet musi to wytrzymac :polew:

po dodatkowych komentarzach stwierdzam że się nie skuszę. chcę mieć normalne święta :tongue4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 11:14_________________________________________________Spotyka sie Królewna śniezka, Supermen i Quasimodo no i chcą sie upewnić po kolei Królewn że jest najpiekniejsza supermen że jest najsilniejszy a quasimodo że jest najbrzydszy

Wychodzi królewna sniezka i i mówi że lustereczko potwierdziło jestes najpiekniejsza

Wychodzi supermen rówiez zadowolony i mówi że lustereczko potwierdzio że jest najsilniejszy

Wychodzi wk**ny quasimodo i drze sie na całą gębe KTO TO JEST k**** MARIA KACZYŃSKA ???[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 11:18_________________________________________________Nauczycielka poleciła dzieciom, żeby napisały

wypracowanie, które zawierać będzie cztery tematy:

1. Monarchia

2. Seks

3. Religia

4. Tajemnica

Powiedziała też, że kto skończy jako pierwszy, będzie mógł iść do domu.

Dzieci zaczęły pisać. Po kilkunastu sekundach wstaje Pepito.

Nauczycielka nie chce wierzyć, że udało mu się już skończyć.

Prosi go jednak, żeby odczytał swoje wypracowanie.

Pepito z dumą:

"- Zerżnięto królową! - Mój Boże! Kto?"

Opublikowano

Facet przy okienku w banku:

- Chce zalożyć konto w tym j**anym banku.

- Co proszę??

- Powiedzialem, że chcę założyć pieprzone konto w tym j**anym banku!

- Jak pan śmie!

- Normalnie! Nie dosłyszysz szmato? Dawaj mi tu kierownika!

Kierownik, cały nabuzowany, bo już wie czego i jak żąda ten klient:

- No więc, o co panu chodzi!

- Powtarzam, ze chce założyć oc**jałe konto w tym j**anym banku!

- A ile pan chce wpłacić?

- 2 miliardy.

- I co , ta k**** robiła jakies problemy?? :decayed:

Kochanie, wyrzuć śmieci...

- K...wa, dopiero co usiadłem!

- A co do tej pory robiłeś?

- Leżałem.

Opublikowano

12 -letni synek, pyta ojca (w miescie otwarto agencje towarzyska) -

> > Tato, a co wlasciwie robi sie w agencji towarzyskiej? Ojciec

> > mocnozaklopotany odpowiada:

> > -Synku, ogólnie rzecz biorac mozna powiedziec, ze ; robi sie tam

> > czlowiekowi dobrze za pieniadze.

> > Synek jest ciekawy. Raz dostaje od ojca pieniadze na ; kino, ale zamiast

> > na film biegnie do owej agencji i dzwoni do drzwi.

> > Otwiera mu zdziwiona pani:

> > -A co ty chlopczyku chciales? -No, chcialem, zeby mi zrobic dobrze, mam

> > nawet pieniadze! Pani poprosila chlopca do srodka, nastepnie; zaprowadzila

> > do kuchni, ukroila trzy duze pajdy swiezego chleba, posmarowala maslem,

> > miodem i podala chlopcu.

> > Chlopiec wpada do domu i krzyczy; -Mamo, tato bylem w agencji

> > towarzyskiej.

> > Ojciec o malo co nie spadl z krzesla, mamie oczy na wierzch wyszly. -I

> > co?! - pytaja niesmialo rodzice

> > -Dwie zmoglem, ale trzecia juz tylko wylizalem... Matka zemdlala.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.