Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było, nawet mój temat:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t94809.0.html;highlight=skrzywdzone+a8

Nie, żona, tylko górnicy tak potraktowali samochód dyrektora kopalni. Działo się to w Sofii, stolicy Bułgarii (nawet widać fragment rejestracji na jednym zdjęciu). Ciekawostką jest fakt, że to A8 w wersji 4.2 Quattro. Szkoda autka. :(

Mogę wrzucić więcej zdjęć z innych ujęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było, nawet mój temat:

Mogę wrzucić więcej zdjęć z innych ujęć

lepiej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZY: Ehhhh... Nakupić by tak chińskich zegarków - jak najtaniej, potem cofnąć się wehikułem czasu, tak ze 20 lat wstecz, sprzedać jak najdrożej, a potem za zarobione pieniądze nakupić dolarów po ówczesnym kursie...

DRUGI: Albo lepiej! Wynaleźć taką kserokopiarkę, która może kopiować przedmioty.Wziąć bryłkę złota i kopiować, kopiować...

TRZECI: Tak więc, panowie ministrowie, czy są jeszcze jakieś inne pomysły na uzdrowienie naszej gospodarki? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 10:05_________________________________________________http://www.joemonster.org/filmy/20893/Szybka_reakcja_policji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzie facet przez park. Nagle podchodzi do niego koleś:

- Ruchnij mnie, daję 5 stówek!

- sp***dalaj!

- No koleś, dymnij mnie, dam tysiaka!

- Weź się idź wypałuj na nieheblowanej desce!

- Gościu, ruchnij, dam 1500!

Hmmm... Taka kasa piechotą nie chodzi – pomyślał nagabywany.

- Dobra, pyknę cię!

Koleś ściągnął łachy, ten mu zapakował:

- Mocniej, mocniej... – krzyczy oferent. - Pchaj... Mocniej...! Wpędź mnie w długi mocarzu, wpędź mnie w długi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy było

najt-klub.jpg[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:14_________________________________________________ewa%20missala%08[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:18_________________________________________________ba1b01fe000daa89464b0111[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:21_________________________________________________49017.jpg[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:23_________________________________________________7906f8a431963a3e.jpg[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 13:26_________________________________________________czipsy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sobie dwóch pijaczków i myślą co zrobić, żeby się tak porządnie napić. Liczą ile mają kasy, okazało się, że w sumie mają 2,5zł. Jeden mówi:

-Mam pomysł, kupmy sobie hot doga

-Ale po co? Przecież tym się nie napijesz

-Słuchaj, zrobimy tak: bułkę gdzieś wy***rdolimy, ja wsadzę sobie parówkę w rozporek i pójdziemy do baru i jak już się porządnie najebiemy to ty uklękniesz i będziesz udawał, że mi robisz laskę to nas wy***ią i nie będziemy musieli za nic płacić

-No, ok

I tak chodzą od baru do baru i za każdym razem robią tak jak się umówili. Jak już ich wywalili z osiemnastego baru to jeden mówi do drugiego:

-Słuchaj, to był świetny pomysł! Tylko kolana mnie trochę bolą...

-Ta, ciebie bolą kolana, a jak nas wypierdalali z trzeciego baru to mi parówka wypadła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Fura

:polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 23:15_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=6WA-h7Ik664&feature=player_embedded#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 z 10

Sznuk: Na świadectwie i w spodniach

Gracz: Pała

Sznuk: To też ale chodziło o pasek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...