Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety przekłuwają sobie uszy, nosy, pępki, brodawki, rodzą dzieci,często

mają cesarkę, wstrzykują silikon w różne części ciała, depilują gorącym

woskiem włosy na nogach, pod nosem, na wzgórkach łonowych, robią sobie

lifting, tatuaże, odsysają sobie tłuszcz, zmniejszają pośladki, usuwają

żebra, operują biusty,usuwają skórki na palcach .........i robią mnóstwo

innych bolesnych rzeczy.......... a nie można ich bzyknąć..... Bo je...

ku....a........ głowa boli!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Autentyczny list do Kubusia po akcji promocyjnej tego napoju:

Drogi Kubusiu !

Chciałem Ci w tym liście serdecznie podziękować za te wspaniałe promocje,dzięki którym dzieci mogą się bawić wysyłając do Ciebie etykietki z soków, w zamian za co otrzymują drobne upominki. I tak kilka miesięcy temu moja córka skusiła się na Kubusiowy Plecaczek. Wszystkie pieniążki, które dostawała wydawała na te Twoje zagęszczane soczko-smrodki licząc na to, że kiedy wyśle założoną ilość etykiet otrzyma obiecany plecaczek z Twoją sympatyczną mordką. Trzeba było zobaczyć jej zawiedzioną dziesięcioletnią minkę kiedy zamiast plecaczka otrzymała w liście Przygodową Bandankę z rozbrajającym wyjaśnieniem, że plecaczki się skończyły.

Tak więc puchaty skur*ysynu chciałem Ci napisać, że Je*aną przygodową Bandankę możesz sobie z całym tym twoim posranym działem marketingu wsadzić w d*pę, bo nie mam szacunku dla kogoś kto oszukuje dzieci.

Mam nadzieję, że spotkają cię wszelkie możliwe przykrości a najlepiej, żeby przez tysiąc i jedną noc ciebie i tego ch**a co wymyślił tę promocję rżnął Alibaba i czterdziestu nieogolonych rozbójników. Choć znając branżę reklamową obawiam się, że mogłoby to wam się spodobać. Powinieneś też zmienić imię - zamiast Kubuś - Kuba rozpruwacz (dziecięcych portfeli ).

Moja córka jest zbyt młoda żeby cię pożegnać w jedyny dopuszczalny w tej sytuacji sposób... Pie**ol się Kubusiu...idziemy do Pysia

Z poważaniem

Były Klient

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykul z onet.pl ktory pozniej dziwnym trafem przestal istniec..

Kołobrzeska plaża pełna... haszyszu

Prawie 5,5 kg haszyszu znaleźli na kołobrzeskiej plaży tamtejsi policjanci. Narkotyki warte ponad 160 tys. złotych znajdowały się w paczkach zawiniętych w reklamówki i worki foliowe.

Ze wstępnych ustaleń zachodniopomorskiej policji, która poinformowała o zdarzeniu, wynika, że haszysz prawdopodobnie wyrzuciły fale morskie.

O dziwnej paczce policję zawiadomił telefonicznie mężczyzna, który spacerował po plaży. Na miejsce natychmiast pojechali funkcjonariusze z Kołobrzegu. Wstępne przypuszczenia policjantów potwierdzono specjalistycznymi testerami. W miejscu znalezienia narkotyku przeprowadzono oględziny, wykorzystano również psa do wyszukiwania zapachu narkotyków.

komentarze: :polew:

czemu mnie tam nie było ?!?!?! 17.01.2008 15:15

zalegalizować ~gut

jak juz cos to 110tys i to gdyby bylo sprzedawane po 1g 17.01.2008 15:15

jw ~iam

a co wy byście zrobili, jakbyście znaleźli taki pakuneczek?? [2] 17.01.2008 15:14

... ~sumienie:D

hmmmm [2] 17.01.2008 15:14

ja zapakowalbym to wszystko do auta i jednym cięgiem do ... ~johnypolak

SONDA! [14] 17.01.2008 15:13

CO BYś ZROBIL GDYBYś ZNALAZł 5 KG HASZYSZU? JA BYM PALIL ... ~LEGALIZE IT

Skad oni maja taki cennik. [5] 17.01.2008 15:13

troszke im sie chyba pomylilo

Powinni to publicznie spalić. Przy wietrznej pogodzie... [3] 17.01.2008 15:09

. ~Strażak Sam

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elvisbyberkietmg8.jpg

i komentarz do tego :

xxx:

czyli drugi to elvis? to on zyje? :kox:

[br]Dopisany: 18 Styczeń 2008, 13:46 _________________________________________________ciekawa oferta

kapucbyradekxu5.jpg

no ku*wa nie moge :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pl.youtube.com/watch?v=QrdNkj2T73c&feature=related

niewiem moze to już było ,jak co to sorrka :notworthy: heh, śmieszne to to nie jest , aaa i to passat chyba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zaczac odrozniac auta pokazowe od aut normalnych :) Ten link ktory pokazales wcale nie pokazuje wiejskiego tuningu. Goscie wygrywaja nagrody puchary tzn. ze te auta cos w sobie maja. Gdyby kazdy robil z a4 s4 czy rs4 to nikt by nie mogl startowac w takich konkursach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item296669117_super_autko_za_grosze.html <-- opis z tej aukcji "witam man do sprzedania super auto którym przes ostatnie sześć lat jeżdziła kobieta w ostatnim tygodniu był zrobiony grutowny remont zostały wymienione nastepujoce żeczy(serwo hanulcowe przewody hamulcowe tarcze klocki tył i przud linki recznego,górne wahacze tył dolne wahacze przud dwa łoczniki olej płyn chłodzenia płyn hamulcawy amortyzatory przud oras zrobione badanie tehniczne) tagrze autko w dobrym stanie wrazie pytań prosze dzwonić nr 609-111-069 pozdrawiam nie otpowiadam na meile CENA DO NEGOCJACI (MORZLIWOŚĆ ZAMIANY NA INE AUTO)!!!!!!!!"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item296669117_super_autko_za_grosze.html <-- opis z tej aukcji "witam man do sprzedania super auto którym przes ostatnie sześć lat jeżdziła kobieta w ostatnim tygodniu był zrobiony grutowny remont zostały wymienione nastepujoce żeczy(serwo hanulcowe przewody hamulcowe tarcze klocki tył i przud linki recznego,górne wahacze tył dolne wahacze przud dwa łoczniki olej płyn chłodzenia płyn hamulcawy amortyzatory przud oras zrobione badanie tehniczne) tagrze autko w dobrym stanie wrazie pytań prosze dzwonić nr 609-111-069 pozdrawiam nie otpowiadam na meile CENA DO NEGOCJACI (MORZLIWOŚĆ ZAMIANY NA INE AUTO)!!!!!!!!"

żenada , kto to pisał? :mysli::shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...