Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 10:43_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/48209/bog_zaplac_spot_ruchu_poparcia_palikota/ :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 10:43_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/48209/bog_zaplac_spot_ruchu_poparcia_palikota/ :polew:

Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment wywiadu z Palikotem i jego ustosunkowanie do goscia z linku powyzej :)

"

Wielu jest też takich jak Wiesław Rozbicki czy Piotr Tylkowski, który robi oszałamiającą karierę w internecie. Dlaczego ma pan na liście takich ludzi?

- Tylkowski jest niepełnosprawny umysłowo i jestem pewien, że nie wejdzie do sejmu. Wystawiliśmy go nie po to, aby wygrał, tylko żeby pokazać, że w Polsce żyje ogromna liczba osób wykluczonych, które nie funkcjonują w przestrzeni publicznej. Ich odmienność tak bardzo nas razi, że wolimy ich zamknąć w domach opieki społecznej. Musimy otworzyć się mentalnie na takich ludzi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fragment wywiadu z Palikotem i jego ustosunkowanie do goscia z linku powyzej :)

"

Wielu jest też takich jak Wiesław Rozbicki czy Piotr Tylkowski, który robi oszałamiającą karierę w internecie. Dlaczego ma pan na liście takich ludzi?

- Tylkowski jest niepełnosprawny umysłowo i jestem pewien, że nie wejdzie do sejmu. Wystawiliśmy go nie po to, aby wygrał, tylko żeby pokazać, że w Polsce żyje ogromna liczba osób wykluczonych, które nie funkcjonują w przestrzeni publicznej. Ich odmienność tak bardzo nas razi, że wolimy ich zamknąć w domach opieki społecznej. Musimy otworzyć się mentalnie na takich ludzi."

Rzeczywiście gość jest chory umysłowo. Ale to, że niby został wystawiony specjalnie bla bla bla to zwyczajna ściema :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wykształcenie średnie, matura i warsztaty w TVN" - faktycznie, rewelacyjne predyspozycje żeby zostać Posłem RP :mysli:

haha no starczy polowa w sejmie nawet tego nie posiada zreszta spojrz na kaczora ma na papierze doktor a nawet po polsku nie umie mowic poprawnie -- ale takich mamy jakich wybieramy wazne zeby mial matke boska na obrazku za soba :)) albo na klapie jak to bywalo w przeszlosci

a tu wesole cytaty zeby mi znow jakis nie dal kropka za OT bo kawala nie zrozumial lub bo sie ponoc inni skarza ze kawalow nie rozumieja biedni

<Nestor> jak tak jeżdżę samochodem z moją matką, to się zastanawiam po co jej w skrzyni parzyste biegi, skoro i tak z nich nie korzysta...

<m4tt> wiesz.. 67% dziewczyn nie uzywa mozgu

<funky_girl> ja naleze do tych 13 %

<654xxxx> dzieki pawel ze dales mi namiary na ta Mariolke. Calkiem fajna pupa, daje się pukac nawet w kakao, ale nie chce ssac :/ to jest jej wada

<654xxxx> strasznie Cie chwalila, ze niezly ogier jestes :P mowila, ze dwa dni temu ostro szaleliscie u niej

<654xxxx> a tak ogolnie, to co slychac?

<pawel> Hej. Tu Aga – pewnie mnie nie znasz… Jestem z Pawłem od prawie roku. Nie ma go teraz, ale bądź pewien – przekaże mu, że pisałeś.

Artykuł w jednej z francuskich gazet... "Polska.

Oto znajdujemy się w świecie absurdu.

Kraj, w którym co piąty mieszkaniec stracił życie w czasie drugiej wojny światowej, którego 1/5 narodu żyje poza granicami kraju i w którym co 3 mieszkaniec ma 20lat.

Kraj, który ma dwa razy więcej studentów niż Francja, a inżynier zarabia tu mniej niż przeciętny robotnik.

Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy więcej niż zarabia, gdzie przeciętna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butów, gdzie jednocześnie nie ma biedy a obcy kapitał się pcha drzwiami i oknami.

Kraj, w którym cena samochodu równa się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znaleźć miejsce na parkingu.

Kraj, w którym rządzą byli socjaliści, w którym święta kościelne są dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnować tu z jakiejkolwiek logiki, jeśli nie chce stracić gruntu pod nogami.

Dziwny kraj, w którym z kelnerem można porozmawiać po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzędnikiem państwowym tylko za pośrednictwem tłumacza.

Polacy..! Jak wy to robicie..?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właczam radio - Rydzyk

włączam telewizor - Rydzyk

włączam internet - Rydzyk

otwieram gazetę - Rydzyk

biorę do ręki konserwę, qurwa.... aż boję sie się ją otworzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA.....

ALE JEDEN SKUR....WYSYN CIĘŻKO NA TO PRACUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...