Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z więzienia ucieka więzień, który siedział tam przez 15 lat. Włamuje się do domu, szuka pieniędzy i broni, ale tylko znajduje młodą parę w łóżku. Rozkazuje facetowi wyjść z łóżka i przywiązuje go do krzesła. Podczas przywiązywania dziewczyny do łóżka, całuje ją w szyję, wstaje i idzie do łazienki. Kiedy tam siedzi, mąż mówi do żony:

- Słuchaj, ten facet to uciekinier z więzienia, spójrz na jego ubranie. Pewnie spędził mnóstwo czasu w pierdlu i nie widział kobiety przez lata. Widziałem, jak całował cię w szyję. Jeśli będzie chciał seksu, nie opieraj się, nie narzekaj, rób, co ci każe, po prostu spraw mu przyjemność. Ten facet musi być niebezpieczny, jeśli się zezłości, zabije nas. Bądź silna, kotku. Kocham cię.

Na to jego żona:

- Nie całował mnie w szyję, tylko szeptał mi do ucha. Powiedział, że jest gejem i że jesteś śliczny. Spytał, czy mamy jakąś wazelinę w łazience. Bądź silny, kochanie, też cię kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi blondynka do sklepu AGD i pyta sprzedawcę: -Proszę pana, po ile ten telewizor? - Blondynkom nie sprzedajemy. Zdenerwowana blondynka wychodzi ze sklepu. Następnego dnia przychodzi do sklepu i pyta ponownie: - Proszę pana, po ile ten telewizor? - Blondynkom nie sprzedajemy. Blondynka wkurzona na maxa wychodzi ze sklepu AGD. Następnego dnia przychodzi przebrana za brunetkę i pyta: - Proszę pana, po ile ten telewizor? - Blondynkom nie sprzedajemy. Blondynka zdziwiona pyta: - Skąd pan wiedział że jestem blondynką? A facet na to: - Bo to mikrofalówka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Tokio&daddr=San+Francisco&hl=pl&geocode=&mra=ls&sll=52.025459,19.204102&sspn=10.067072,19.753418&ie=UTF8&t=h&z=3

zwróćcie uwagę na pkt 24.[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 14:24_________________________________________________koniec zajec w przedszkolu. po swoje pociechy przychodza rodzice. przedszkolanka patrzac tak na rodzicow zauwaza wielkie podobienstwo grzeska ze swoim ojcem. podchodzac do nich z usmiechem mowi do grzeska:

-grzesek ale ty jestes wykapany tata.

chlopiec na to:

-to pani jest wykapana! ja jestem z pelnego wytrysku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre :polew:

Audi RS4 2.4 Quatro :)

Ja dorzucę bramkę głową z połowy boiska :wink4:

http://sport.onet.pl/74327.7,1248707,2054840,,gol_ze_srodka_boiska_po_strzale_glowa_-_wideo,wiadomosc.html

Martin Palermo ma umiejętność zdobywania pięknych bramek. Już kiedyś strzelił z za połowy. Jednak zasłynął też tym, że w jednym meczu nie strzelił 3 karnych :blink: Argentyna grała wtedy z Kolumbią

Jak znajde film to dorzuce :)[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 19:36_________________________________________________obiecany filmik

Copa America 1999

Kolumbia - Argentyna 3:0

http://www.youtube.com/watch?v=FD93d2Blkhc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadrzednym celem kazdej działalności gospodarczej jest maksymalny zysk sumaryczny. Mozna prawic moralizatorskie banały jak cel = klient = satysfakcja itp. owszem ale to ZYSK determinuje cala dzialanosc. dla zysku wszystko. po cichej sprzedazy NK za 300 mln PLN Forticom`owi - studenciaki z Wrocławia nie mieli juz nic do gadania. tez mnie to wkurw... ale

Nie pasuje komus forma. mozna zawsze usunac konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...