Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie wiem czy było ale odniosłem się do tego że daaaawno to widziałem w necie i nadal do dzisiaj rozwala system :kox::decayed:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2011, 17:24_________________________________________________

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed:

[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 00:28_________________________________________________Dwie blondynki stoją nago przed lustrem. Jedna z nich ma czarne owłosienie łonowe.

- Widzisz – mówi do drugiej - taka całkiem głupia to ja nie jestem! [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 00:37_________________________________________________kawal o gejach:

ten tego [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 00:47_________________________________________________Mnie tez dopadl kryzys.. jem splesnialy ser, pije stare wino i jezdze autem bez dachu... [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 00:58_________________________________________________<Zuuzaa> wy faceci nigdy nas nie zrozumiecie

<Zuuzaa> żeby nas zrozumieć, powinniście spróbować w nas wejść

<Griffin> oO

<Zuuzaa> kurde nie!

<Zuuzaa> chodziło mi o to, że powinniście spróbować wejść w naszą skórę...

<Zuuzaa> kurde no :/

<Griffin> nie wiem, co tam dalej pisałaś, ale wpadnę dziś o 20. spróbować cię zrozumieć [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 00:59_________________________________________________1. Kto jest najgorszym ogrodnikiem?

KOBIETA! Bo mezczyzna ma dorednego ogorka i dwa zdrowe pomidorki

a kobieta "wydeptany trawnik" i dziure po krecie ;)

2. Jaki jest najlepszy silnik?

KOBIETA! Poniewaz automatycznie dostosowuje sie do tloka , jeest samosmarujaca i raz w miesiacu zmienia olej ;)

3. Kobieta moze miec 3 rodzaje orgazmu 1.sutkowy, 2.lechtaczkowy,

3.pochwowy. A facet? Tylko jeden... i do tego c**jowy ;) [br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 01:05_________________________________________________Przychodzi elegancka dama do salonu Audi. Podchodzi do najnowszego sportowego kabrioleta i pochyla się, aby dotknąć skórzanej tapicerki. Jednak przy schylaniu się puściła niechcący głośnego bąka... Od razu się wyprostowała i rozgląda się w koło czy nikt tego nie słyszał. Patrzy, a tuż za nią stoi sprzedawca. Pyta się go więc lekko zawstydzona:

- Przepraszam, ile kosztuje ten samochód?

- Proszę pani - odpowiada z lekkim uśmiechem sprzedawca - ledwo pani dotknęła to auto, a już się pani spierdziała. Jak pani podam cenę, to się pani tu jeszcze zesra...[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 01:14_________________________________________________Facet mówi do dziewczyny:

- Powiedz "O"

- "Oooooo"

- Świetnie, mój rozmiar....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik z cyklu była sobie audi !! Polecam oglądać od 5.05 jeśli chodzi o audi !! :hi:

http://www.sadistic.pl/nielegalne-wyscigi-w-lodzi-vt85797.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie amator :>

4e50fd375d115_640.jpg

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

gdzie to jest ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być Obi-Wan Kenobiego ?

Swoją drogą to ktoś musiał dobrego kitu radzie nawciskać. Że to niby taki zeszły-przyszły "Światowy Bohater" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ze mnie amator :>

4e50fd375d115_640.jpg

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

gdzie to jest ?????

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=25865

"Radnych przekonało to, że jest on jednoznacznie pozytywną postacią z "Gwiezdnych wojen" i człowiekiem godnym naśladowania -Nie jest tak chwiejny jak Anakin Skywalker"

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100_100_1579957877_mechanik_przez_maxiu172_middle.jpg[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 23:27_________________________________________________http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Fotoradar-zbankrutowal,wid,13710514,wiadomosc.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...