Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa Śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co robi Rumun po wlaczeniu komputera?

- przeglada śmietnik...

Jak sie nazywa Rumun sprzedajacy plyty?

- CD Rom...

  • Odpowiedzi 18,4 tys.
  • Wyświetleń 1,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak nauczyć Anglika przeklinać?

Niech powie: Tea Who You Yeah Bunny

Opublikowano

!

f*ck, yea :naughty:

Opublikowano

Zamień miejscami wielkie litery:

SZał na Kortach = Kał na SZortach

Tenis w Porcie

STój Halina

Cała Para

Mała generała Pączka

Głód w Parku

Równo z Górki

Domki w SŁupsku

Pradziadek przy Saniach

Pradziadek pod Saltem

Gra babka w Salopie

Kolonista z Piłą

CHyży Rój

ONanizacja ORGanizmu

Silnik w Promie

WIcek w CYnie

Sypać Rowy

Mądra Jola

Pasaż Mały

CHór Wujow

Kot Londona

London w Kasku

BArwa na KUrierze

Krówki w Mroku

Słynna Praczka

Sodium do Prania

Gwałt w samochodzie, samogwałt w chodzie.

CHyłkiem między Tuje

Bój w hucie - Ch*j w bucie

Opublikowano

!

f*ck, yea :naughty:

widze ze w polsce tez coraz wiecej debili uczacych sie na pseudo amerykanskich debilnych filmikach z mtv przykre naprawde

Niemiec, Polak i Rosjanin kłócą się, gdzie najszybciej powstają inwestycje.

Niemiec mówi:

- Jak ja jadę rano do roboty i budują nową fabrykę samochodów, to jak jadę dnia następnego to już z taśmy zjeżdżają nowe auta.

Rosjanin mówi:

- To jeszcze nic. Jak ja idę rano do pracy i budują nowy wieżowiec, to jak wracam z powrotem to na balkonie tego wieżowca już pieluszki się suszą.

Na to Polak:

- A u nas, jak trzech architektów siada do projektu gorzelni, to już za 3 godziny wszyscy są narąbani.

Kowalska do lekarza:

- Moje dziecko połknęło 5 zł tydzień temu.

- To dlaczego pani przychodzi z tym dopiero teraz?

- Bo wcześniej to 5 zł nie było mi potrzebne.

- Nigdy nie należy całować zwierząt. W ten sposób mogą się przenosić groźne choroby - ostrzega pani na biologii.

- Jak to? Moja ciocia zawsze całowała swojego psa - wyrywa się Jasio

- No i co się stało?

- Zdechł.

Opublikowano

widze ze w polsce tez coraz wiecej debili uczacych sie na pseudo amerykanskich debilnych filmikach z mtv przykre naprawde

Nie oglądam MTV :P więc nie wiem czy Twoja wypowiedź popiera ten filmik czy nie ?

Ja od siebie dodam, że za takie akcje to wielki szacun !! niech się "DJ'e" nauczą szacunku dla innych ludzi :cool1:

Tata rekin uczy młodego rekina polować:

Słuchaj synu - upatrujesz sobie człowieka, podpływasz do niego, wystawiasz płetwę grzbietową nad wodę i zataczasz wokoło niego 1 kółko, potem 2 kółko. 3 kółko, 4 kółko, 5 kółko, 6 kółko, 7 kółko. 8 kółko, 9 kółko potem dopiero podpływasz i go zjadasz...

Młody rekin na to - tato, a nie mogę podpłynąć do niego i od razu go zjeść bez tego pływania w kółko???

tatuś - nooo jak wolisz z gównem..:))

Opublikowano

Niedźwiedź wchodzi do kibla i zaczyna liczyć:

1..2..3..4..5..6..7

i wychodzi

zajączek pyta się Co ty liczyłeś w tym kiblu ?

No normalnie

1 rozsuwam rozporek

2 wyciągam fujarę

3 zsuwam napletek

4 leje

5 nasuwam napletek

6 chowam fujarę

7 zasuwam rozporek

aha w takim razie ja też spróbuję

1..2..3.5.3.5.3.5.3.5.3.5.3.5.3.5.3.5.........

Facet siedzi w barze i zobaczył przepiękną kobietę !!

Mówi sam do siebie

-muszę do niej zagadać

Podchodzi ale w ostatniej chwili ona wstaje i idzie do WC

To facet czeka aż wróci

Ona wychodzi, nieśmiały facet mocno zdenerwowany, ale z myślą że więcej okazji nie będzie powiedział sobie że już nie ma odwrotu

Wiec podchodzi to niej i w końcu się przełamał i mówi :

-srałaś ?

Chłop do weterynarza:

-Panie doktorze mam taki problem z moimi świniakami, że nie chcą żreć.

-Musi je pan zabrać do lasu i wszystkie przeruchać.

Chłop przyszedł do domu odpalił Żuka, wsadził wszystkie świniaki do samochodu i pojechał z nimi do lasu i tam zrobił jak mu kazał lekarz.

Po dwóch dniach chłop znowu przyszedł do lekarza:

- Panie doktorze ale to nie pomogło świniaki dalej nie żrą.

- A o jakiej porze je pan wziął do lasu.

-Rano

-A trzeba wieczorem

Chłop poczekał do wieczora, wsadził świniaki do Żuka i pojechał z nimi do lasu aby je przeruchać. Po powrocie był zmęczony i poszedł spać. Po godzinie budzi do żona:

- Wstawaj! Świniaki

-Co. Żrą.

-Nie siedzą w Żuku i trąbią

Przez wieś jedzie motorem: Jasio, Bartosz , który strasznie się jąka i Szymek. W pewnym momencie Bartosz mówi:

- Szy... szy... - na to Jasio:

- Co? Szybciej? Okej, jedziemy szybciej!

- Szy... szy...

- Co? Jeszcze szybciej? Dobra, jedziemy jeszcze szybciej!

- Szy... szy...

- Jeszcze szybciej??? Człowieku, na liczniku setka i ty się nie boisz???

- Szy... Szy... Szymek SPADŁ!!

Opublikowano
Opublikowano

:decayed:

wlasnie dalem linka do calosci, ale widze, ze kolega mnie uprzedzil :wink4: wiec usunalem :cool1:

a swoja droga ciekawe ile wziela za wystep :mysli::decayed:

Opublikowano

no nie wiedzialem ze byl urwany a po 1.35m przycinalo a znalazlem do calosci wiec wymienilem linki

napewno nie malo w sumie powiem trzeba miec naprawde mocne nerwy i pelna samoakceptacje zeby sie przed takim tlumem rozlozyc :))

Opublikowano

hehe od razu mi się jakoś skojarzyło: Dawaj Malina ciągniesz, firmowy samochód, firmowe paliwo, dla Karoliny z dedykacją ... 210 jedziemy, jedziemy...

Chyba zmienili z Opla na Audi :gwizdanie:

Faktycznie tak jak kolega napisał poniżej, czyli zmienili Mitsubishi na Audi :decayed:

Opublikowano

Malina miał mitasubishi :decayed:

Opublikowano
100_100_1838371057_Viagra_przez_dojebka_middle.jpg
Opublikowano

maluch samurai :decayed: :decayed:

http://moto.allegro.pl/fiat-126p-samurai-i1908893475.html

uno z napedem elektrycznym i przewodem do ladowania gratis :polew: :polew:

jedyne takie :naughty:

http://moto.allegro.pl/fiat-uno-1-4-s-jedyny-taki-na-allegro-polecam-i1906718699.html

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.