Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa Śmiechu


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dwóch angielskich biznesmenów w czasie wyjazdu w interesach zamieszkało w Polskim hotelu.

O 17:00 stwierdzili, że to najwyższy czas na herbatę.

Jeden zadzwonił na portiernię przez wewnętrzny telefon:

- Two tee to room, two - powiedział.

- Pam param pam pam - odpowiedział recepcjonista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadą w pociągu Kubańczyk, Szkot, Irlandczyk i Polak. Nagle Kubańczyk wyciąga cygaro, puszcza dwie chmury i wyrzuca za okno. Pozostali zdziwieni pytają:

- Co ty robisz? To cygaro było za 50 euro!

- U nas tego pełno - odpowiada Kubańczyk.

Po chwili Szkot wyciąga 5 litrową butelkę whisky, wlewa część do szklanki a resztę wyrzuca przez okno.

- Co ty robisz? przecież to droga whisky - mówią pozostali.

- Mam destylarnie, a w ogóle u nas tego pełno - mówi Szkot.

Po dłuższym zastanowieniu Irlandczyk wyrzucił przez okno Polaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MYSZKA - DEMOTY

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ----------

Убери за собой! Обязательно к просмотру! - YouTube

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

coś dla naszych kobiet gdy chcą prowadzić

Samochody projektowane z myślą o kobietach - DEMOTY

---------- Post dopisany 26-10-2012 at 00:12 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 23:54 ----------

ostatnio dołączyły u mnie poszukiwania okularów jak się okazało daremne :facepalm:

Prawdziwi szczęściarze - DEMOTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z innego forum:

kowboj buraku jestem dyslektykiem i mam na to papiery jezeli nie mozesz zrozumiec mojego posta to najwyrazniej jestes niedorozwiniety pota tym to nie twuj temat jezeli zalozyciel postu nie wnosi uwag to czemu ty to robisz jezeli w lachociag np. zamiast ch uzyje samo h to niezrozumiesz pzekazu jak nie mozesz tego czytac to tego nie czytaj jestem wolnym człowiekiem i pisze jak chce ortografia ogranicza i jest dla ograniczonych ludzi tak ze misiek idze do domu bo sie pzeziebisz a co do gregor to hlopie cenie sobie twuj udzial w jednym z moih tematow za co podziekowalem pzylepilem max gwiazdek ale tu to cie poniosło to ze mam w profilu rooki to nie znaczy ze urodziłem sie wczoraj i mam5 latek i krecone włoski i takie snopki nieomłucone jak ty i kowboj beda po mnie jezdzic i z czym mam wyluzowac chłop ma problem a ja staram sie mu jakos pomuc w miare skromnyh moih mozliwosci jezeli on nie wnosi uwag to czemu ty sie udzielasz nie ty zakladłes ten temat poza tym czy ty jestes niedorozwiniety pzejzyj jeszcze raz to co pisałem i razdze pełna diagnostyke czujnikuw i elementuw wykonawczych zwłaszcza dolot i wylot a to co wypisałes w punktoh to jest misiu plagiat zebrałes w punktah to co ja juz mu napisałem na dodateh snujesz jakies opowiesci dzewa sandałowego najlepszy jest ten tekst ze sie sonda zawiesiła zawiesic to sie moze kupa w klozecie nie sonda sonda jest sprawna albo nie najwyrazniej nie masz pojecia o budowie i zasadzie działanie no i dobre jest tez to ze uczszelnienie popekanego elementu jest pzyczyna problemu to co powinien to spowrotem rozszczelnic nie no panowie jaja aa no i jeszcze jedna sprawa naprawy mechaniczne wlasnie opieraja sie na domysłach kture sie potwierdza lub odzuca tak ze zamiast marnowac czas na pisanie bzdur wez sie umuw z kowbojem na randke i bawcie sie dobze chlopaki i wezcie ze soba duzy słoj wazeliny papa wink.gif ps kowbo w tym że zwróciłeś mi uwagę nie ma nic rażącego tylko problem w tym jak to zrobiłes HAMIE bez manier i grama kultury wiesz ja jako człowiek kultury napisałbym to w ten sposub np;......billi pisz zgodnie z zasadami ortografi i uzywaj znakuw interpunkcyjnych tego wymaga regulamin tego forum poza tym w ten sposupb post jest bardziej czytelny na koncu dodałbym magiczne słowo PPOSZĘ i było by ok ja bym pzeprosił i sie dostosował a tak to mozesz mnie pocałowac w dupe takie teksty to do mamusi hoc moze nie mogla by ci wsztrzymac kieszonkowe na lody i tak pogonic ze bu ci sie kredki z tornistra powysypywały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...