Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

DVka z 225 konnej Audi TT, czy ja dobre zrozumiałem ? :cool1:

dobrze zrozumiałeś tylko chciałem zeby sprecyzował określenie "o wiele lepiej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVka z 225 konnej Audi TT, czy ja dobre zrozumiałem ? :cool1:

dobrze zrozumiałeś tylko chciałem zeby sprecyzował określenie "o wiele lepiej"

Jak miałem BOV to się delikatnie przymulał tak jakby go zalewało. A teraz płynnie ciągnie do przodu. Ja bynajmniej nie założę już nigdy zaworu upustowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kazda ori DV-ka nie wytrzyma za długo

ja zajezdziłem w ciągu 3 miesiecy 2 szt, w końcu wkur.....m sie i kupiłem Forge FMCL007P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten DV od TT jest głośniejszy od tego co siedzi u nas w 1.8T ?

nie glosniejszy ,tylko wytrzymalszy-wytrzyma wiekszy nacisk cisnienia-efekt moze byc slyszalny,ale nie wydaje mi sie,zeby to bylo jakos wyraznie glosniejsze.... :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli twierdzicie że mój ori DV (który teraz ładnie słychać po zamontowaniu sztywnego dolotu do turbawki), padnie za jakiś czas ? :mysli:

nie wiadomo-szklanej kuli nie ma tutaj nikt... :wink4: moj "namierzylem",jak wlozylem stozek-uslyszalem "furkotanie" i Forum,poszukiwania-znalezione wymienione i dziala do dzis-nie pamietam ,kiedy wymienialem,ale jakos z rok temu,potem kupilem od TT (koncowka 710N) ale tylko,zeby wymienic-nie popsul sie,dalej chasa... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 710N. jak nie planujesz grubszych modow to spokojnie na jakis czas wystarcza. ja tez mam juz jakis rok i smiga, syczy i ma sie swietnie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem bowa i chce go zalozyc ale nie wiem za bardzo jask zeby bylo dobrze czy ktos moze mo przeslac jakies fotki czy schemat zeby zawor do turbinki byl zaslepiony z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zakupilem bowa i chce go zalozyc ale nie wiem za bardzo jask zeby bylo dobrze czy ktos moze mo przeslac jakies fotki czy schemat zeby zawor do turbinki byl zaslepiony z gory dzieki

gdzie kupiłes i za ile ??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w danii wychodzi ze za 400zl [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 10:12_________________________________________________oczywiscie w sklepie tuningowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ts18_5IA.jpg

[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 17:51_________________________________________________a wiec tak on wyglada a wlasnie nie dostalem instrukcji montazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ts18_5IA.jpg

[br]Dopisany: 12 Październik 2009, 17:51_________________________________________________a wiec tak on wyglada a wlasnie nie dostalem instrukcji montazu

ale wynalazek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...