Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"


boniu

Rekomendowane odpowiedzi

bardziej podgonie auto na 1 i 2 jak turbo zasysa

przy nowym filtrze bedziesz to slyszec bardziej-przy przykurzonym,przytkanym juz tak nie-ale to wiadoma sprawa,filtry sie wymienia co jakis czas... :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem , zapala mi sie na wyswietlaczu komputera kontrolka takie zolte kolko w nim jest napisane 1km/h , dzieje mi sie to gdy przeciagam go powyzej 3 tys obrotow z gory dziekuje za pomoc[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 06:41_________________________________________________a co tam pioszecie o tym 007 to jest efekt nawet niezly pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie po montażu tipa z kwasówki oraz już wczęsniej posiadanym forge 007 zaczeło bardzo ładnie psykać :decayed:, moim zdaniem zupełnie wystarczająco nie wyobrażam sobie żebym miał bardziej popsykiwać jadąc przez miasto :tongue4: a tak jest w zupełności wystarczająco :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po zalozeniu tego bova 007 mam , duzy dul ,gdy przyspieszam tak od 3 tys obrotow da sie cos z tym zrobic ,bo nie za bardzo da sie tak jezdzic, czy u kogos z was takie cos wystapilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wydaje mi sie ze tak , ten orginalny zawor zdjąłem , zaslepilem jedna dziure , a do drugiej podlaczylem bova

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wydaje mi sie ze tak , ten orginalny zawor zdjolem , zaslepilem jedna dziure , a do drugiej podlaczylem bova

syczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej syczy a da sie cos z tym zrobic, zeby ten dolek zniknol, i te obroty jeszcze nierowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej syczy a da sie cos z tym zrobic, zeby ten dolek zniknol, i te obroty jeszcze nierowne

i tu sie potwierdzxa teza,ze nie kazdy silnik 1,8T akceptuje BOVa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to nie wiem co Ci sie tam dzieje bo przeciez to zamiennik do ori DV[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 17:14_________________________________________________co tam niby zaslepiales ?? przeciez foge 007 wyglada jak ori DV i ma takie same wyjscia...cos chyba pochrzaniles

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tez sie zastanawiam bo tam nie ma co zaslepiac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...