Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"


Maciek80

Rekomendowane odpowiedzi

Oto i mamy najlepsze wg właściciela B6 w Polsce :) Dumnie reprezentuje On naszą ojczyznę na www.cardomain.com :)

LINK:

http://www.cardomain.com/ride/491029

Wspaniałe srebrne dokładki, cztery potężne halogeny, neony pod autem i w środku, lampy lexus-look i mega wydech :) Ale przyznać trzeba, że zabudowa car-audio robi wrażenie, felgi także całkiem niezłe. Właściciel pewnie włożył w auto sporo kasy, szkoda tylko, że mody poszły w trochę złym kierunku. Ale jeśli jemu się podoba to ok, to jego auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie tematy :decayed: Car audio ma fajne. Sam mam u siebie Focale i fajnie grają :wink4: Podobają też mi się siedziska. Tak obite fotele i kanapa robią wrażenie :slina::kox: Co do samochodu z zewnątrz to właściciel wyszedł z założenia że im więcej "obkleji" samochód różnymi bajeranckimi elementami tym lepiej. W takim przypadku często sprawdza się powiedzenie co za dużo to niezdrowo. Całość powinna pasować do siebie, mieć jakąś koncepcję. Tu czegoś takiego nie ma. Na koniec odnośnie skromności właściciela i jego zdania na temat najlepszej B6 w Polsce. Na forum spokojnie można znaleźć kilka lepiej zrobionych B6, które mają tzw. "smak". Także i tutaj się nie popisał. EOL :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zewnętrznie zero gustu.

Wewnątrz tak średnio-za dużo głupot,chociaż nagłośnienie pewnie robi wrażenie.

Jedyne co mi się podoba to podświetlenie na nogi :good:

No ale pochwalić trzeba za upór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podobaja tylko te fotele :> czarno biala skora no i sportowe :kox: z zewnatrz agro tuning jak dla mnie....tylko te felgi bym mu zabral :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3: Troche go wizja poniosla. Nic o silniku nie pisze, tzn. ze szalu pewnie nie ma a wydech co najmniej jak od prosiaka :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o silniku nie pisze, tzn. ze szalu pewnie nie ma

bo to jest demo car firmy zajmujacej sie car-audio wiec po co tam moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOO bagażnik robi wrażenie!!!Mi się nie podoba wydech.Powinien byc bardziej dyskretny bo strasznie wystaje za zderzak.Z przodu to trochę paska przypomina.Szacun za robotę ale czy naj... w POLAND......no nie wiem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...