Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...


Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

no piknie teraz cos widac :biggrin: generalnie kola sa super tylko jakos tak nie wiem czy pasuja do A4 do A8 to na 100% wazne ze sie tobie podobaja :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz rozmach z tymi felami :lol:

wszystkie twoje felgi byly ok, a te... bajera! :wink:

ciekaw bym był ile Cie to kosztowało, i iakie parametry tych koleczek 19? :bicz:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za opinie, po 2 latach jazdy na 18 nie odczuwam jakieś strasznej zmiany tzw normalna trzęsiawka jak po tygodniowym spożyciu bez śniadanka :biggrin: a co do rozmiaru 235/35/19 i tak narazie zostanie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas Dexter..... Dobra kompozycja..... fele zaje.... Autko wygląda naprawdę Cudnie...

Jak bym był A4 to chciałbym twojego za Męża :biggrin:

Mam pytanko... Jak dajesz rade .... latać na tych 19 i to jeszcze na 35 :eek: ....Może w Lublinie macie Proste drogi.... ale u mnie... To raczej slalom Gigant:P mam 18/225/40 i powiem ze jest nie ciekawie :frown:

aha i jeszcze pytanko o glebe.... jaki masz sprzęt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w Lublinie macie Proste drogi....

:rotfl::rotfl::rotfl: Jasne :rotfl::rotfl::rotfl: Może Dexter nie jeździ po Lublinie, bo nigdzie go nie widzę :evil: A taką furkę bym zobaczył :wink::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wypas Dexter..... Dobra kompozycja..... fele zaje.... Autko wygląda naprawdę Cudnie...

Jak bym był A4 to chciałbym twojego za Męża :biggrin:

Mam pytanko... Jak dajesz rade .... latać na tych 19 i to jeszcze na 35 :eek: ....Może w Lublinie macie Proste drogi.... ale u mnie... To raczej slalom Gigant:P mam 18/225/40 i powiem ze jest nie ciekawie :frown:

aha i jeszcze pytanko o glebe.... jaki masz sprzęt ??

Hyhyh na nowo nie musiałem sie uczyć jazdy na 19 ponieważ wcześniej miałem 18 więc różnicy na dobrą sprawe nie ma. :wink: Drogi w Lublinie są piękne tak jak w każdym Polskim mieście co zmusza czasami do przepisowej jazdy na takich kapciach :biggrin: ,choć ostatnio będac we Wrocławiu mocno zastanawiałem się czy bede jeszcze raz chciał odwiedzić ten kwiat polskich dróg na takim profilu.Co do zawieszenia to kit bilsteina.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena takiego zestawu.....???

To są Gwinty ???

Kolega Pet3r wspominał coś ze w :quattro: Musi być gwint...

nie musi byc gwint, chodzilo mi o to, ze w quattro masz inny zawias z tylu niz w osce. a gwint to najlepsze rozwiazanie - jesli bedzie za nisko, wtedy podniesiesz troche auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...