Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lotto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyba jednak błąd wynosi 27 oczek a nie 11... bo jakim cudem odejmujesz te 8 od błedu ? ;]

:gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

z politechniki jestem wiem lepiej :polew: a tak naprawdę nie wiem co ja tam liczyłem :wallbash: w każdym bądź razie szansa na wygranie 6 w lotku jest jak 1 do 2 (50%) albo wygrasz albo nie ja i tak w to nie wierze i nie gram

Opublikowano

z politechniki jestem wiem lepiej :polew: a tak naprawdę nie wiem co ja tam liczyłem :wallbash: w każdym bądź razie szansa na wygranie 6 w lotku jest jak 1 do 2 (50%) albo wygrasz albo nie ja i tak w to nie wierze i nie gram

tym tekstem draznilem najpierw nauczycielke w ogolniaku a potem wykladowcow na polbudzie :D

na kazde pytanie o prawdopodobienstwo odpowiadalem ze jest 50 na 50 bo albo tak bedzie albo nie...

nerwy jej puszczały ;];]

Opublikowano

ja nie wiem czy ty tego nie widzisz??

:D :D

Nie no.. Widzę.. Widzę.. :przebiegly:;)

_________________________________________________

I zapomniałem wysłać totka :disgust:

Opublikowano

i szósteczka wczoraj nie padła :decayed:

ciekawe ile będzie teraz :mysli:

Opublikowano

40 000 000 mln do wygrania we wtorek.

takiej kumulacji to ja nie pamiętam

Opublikowano

40 000 000 PLN....

Mysle ze mogłoby mnie to ustawić do końca nie tylko mojego życia ;)

A tak na poważnie to wtorkowe losowanko bedzie mega stresujące...

Trzeba bedzie koniecznie wyslac jakis zaklad.

Jak do tej pory chyba najwieksza kumulacja bylo 28 000 000....

Kurcze jednak 40 baniek robi straszliwe wrażenie!!

Z drugiej strony ciekawe czy w Niemczech wygrał ktoś te 30 000 000 E w ostatnim losowaniu??

Życze Wam - koledzy - powodzenia we wtorkowy wieczor :)

:dance: :dance: :dance:

Opublikowano

pier**le, teraz wysyłam.. i nr 7 wpadnie na 100% :polew:

Opublikowano
  • Autor

pier***e, teraz wysyłam.. i nr 7 wpadnie na 100% :polew:

wtakim razie prosze o cztery cyferki mamy 7 ja obstawiam 37
Opublikowano

w tamtym roku też było 40 000 000 zł w kumulacji i 'szóstke' miało....... 5 osób to po 8 baniek im wyszło

,wiec nie takie straszne te 40 mln zł :wink4:

a jak nikt nie trafi to nastepna pod 100 mln pewnie podejdzie :kox:

Opublikowano

hehe, a ja wlasnie czwórke trafiłem. Niby nic, ale cieszy :-)

moje liczby

5, 6, 28, 44, 45, 47

padły

6, 14, 28, 44, 45, 48

Kurde gdyby nie to 47, a 48 to by piątka była :kox:

Opublikowano

az 8 osób trafiło 6tke wyszło im po 4,67 mln

no to chłopaki po kolei zgłaszajcie sie z tymi szóstkami, bedziemy dzielic po równo dla całego Klubu :drinks:

ktokolwiek a sam skreslałes czy na chybił?

Opublikowano

Na chybił,

245,09 wygrałem, heh

Na jedno tankowanie starczy :polew: :polew:

Opublikowano

gratuluje wszystkim - nawet tym którzy nic nie wygrali tak jak ja :wallbash:

nawet kupon się nie zwrócił :disgust:

Opublikowano

hehe, a ja wlasnie czwórke trafiłem. Niby nic, ale cieszy :-)

moje liczby

5, 6, 28, 44, 45, 47

padły

6, 14, 28, 44, 45, 48

Kurde gdyby nie to 47, a 48 to by piątka była :kox:

Pomyśl co byś wtedy przeżywał :tongue4: "Gdybym tak skreślił trochę do dołu po skosie.... 14 zamiast 5 :naughty:" :kox:

Opublikowano

Ale to jest wał :naughty: nikt nie mógł trafić jak było mało do wygrania kumulacja rosła i rosła, i nagle buch 8 osób na raz :naughty: chyba możliwy pieniadz do wygrania to 3 i 4 dla zwykłego zjadacza chleba :gwizdanie:

Opublikowano

za kupon się zwróciło :wink4: kufa kiedy bym nie grał to min 3 trafienia i się wychodzi na zero :wink4:

Opublikowano

Po wczorajszej kumulacji mogę powiedzieć: gówno :disgust:

Nie będzie dymania murzynek na Mauritiusie :disgust:

Opublikowano

Po wczorajszej kumulacji mogę powiedzieć: gówno :disgust:

Nie będzie dymania murzynek na Mauritiusie :disgust:

:polew:

wygrał Ktoś z klubu :gwizdanie:

Opublikowano

Po wczorajszej kumulacji mogę powiedzieć: gówno :disgust:

Nie będzie dymania murzynek na Mauritiusie :disgust:

:polew:

wygrał Ktoś z klubu :gwizdanie:

Jak pojawi sie jakies fajne auto,to bedzie oznaczalo ze w tej 8 byl ktos z forum :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.