Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam na imię Tomek mam 29lat,posiadam od roku Audi które kupiłem uszkodzone lekko z przodu ,A4 1.6benzyna bez gazu ADP.Moje autko jest standardową wersją Audi tyle że założyłem oryginalne alu no i posiada też klimę dokładaną w niemczech (ale nie działa) :cry::cry: Bardzo fajnie się jeździ tym autem wcześniej też miałem audi lecz starsze modele :biggrin:

Obraz035.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!!!

Pochodze z sosnowca ale mieszkam w angli w miasteczku banbury pol roku temu zakupilem audi a4 afn avant i narazie nie mam powodu aby je zmieniac jak narazie zrobilem nieco ponad 10000 mil ktorych obecnie ma przejechane 211000. Jutro dodam wiecej zdjatek pozdrawiam

Slawek

xxx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać

No widzisz teraz juz nie bede Cie meczył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

postanowiłem się zarejestrowac na forum, jako że w niedługim czasie mam zamiar stać się posiadaczem, moim zdaniem, najpiękniejszej, choć z pewnością nie najbardziej praktycznej wersji nadwoziowej a4 - kabrioleta.

Audi mam we krwi - mój ojciec w moim życiu (a więc odkąd pamiętam lata 80), pośród innych aut, miał (i nie przesadzam) 3 Audi 80, 4 audi 100 (od staroci z 80 roku poprzez obydwa cygara i następną wersję a6), a potem całą gamę Volkswagenów.

Mnie od pewnego czasu fascynują kabriolety, miałem w swoim krótkim życiu 3, a odkąd zaczałem odrobinę lepiej zarabiać, marzy mi się a4 cabrio. Dodatkowo miejscowość w której aktualnie mieszkam w Rumunii jest pełna Audi (no, biednie to tu nie jest), w tym naliczyłem 5 sztuk a4 cabrio (na 120'000 mieszkańców).

Średnia niezła, więc marzenie wróciło.

Na razie zajeżdżam służbową Skodę (no, powiedziałbym, ze to tak połowa drogi do Audi), ale poszukuję wymarzonego egzemplarza kabrioleta, stąd mój wpis w dziale 'kupujemy' i prośba o pomoc w poszukiwaniach.

Pozdrawiam i służę wszystkim moją (ograniczonymi jeszcze) wiedzą i doświadczeniem na temat kupna i eksploatacji kabrioletów.

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem: to trochę jakby napisać, że ma się jakąś wstydliwą chorobę ;-)

Ale to służbówka, więc mnie to usprawiedliwia... A żeby gorycz spić do dna, dodam, że to 100 konny diesel i jest biała... Pełen obciach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy na forum :a4fan:

Pełen obciach...

pełen obciach to byłby gdybyś miał SDI :rotfl:

[ Dodano: 08-05-2007, 11:52 ]

Pełen obciach...

pełen obciach to byłby gdybyś miał SDI :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...