Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek z władimirem prawdopodobnie będzie walczył i możliwe że będzie miał jakieś szanse..ale Witaijłem nie ma żadnych szans :evil: powtarzam ZERO :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najważniejsze,że Tomek jest w śród najlepszych. :cool1:

...patrzeć na jego sztucznie nabity bilans to jest w śród najlepszych a tak naprawdę lista najlepszych wygląda trochę inaczej ... :cool1:

bracia Kliczko,Haye, Solis, Boytson, Povetkin... i co najgorsze Adamek powinien już mieć przetarcie z którymś z tych pięściarzy i by się okazało czy ma szanse na walkę o pas mistrzowski i czy naprawdę jest w śród najlepszych.... :hi: [br]Dopisany: Grudzień 11, 2010, 12:30:07_________________________________________________Co do Polsatu Gili to zgadzam się z tobą ,ale co do ostatniej gali z udziałem Adamka w tygodniu główny promotor ZIGGI i transmisja przez Polsat to chyba nie tak mają wyglądać gale z udziałem jednego z" najlepszych" w wadze ciężkiej... :naughty: [br]Dopisany: Grudzień 11, 2010, 12:36:45_________________________________________________ KHAN wygrał na punkty walka była na bardzo wysokich obrotach w 1 rundzie Maidana zaliczył dechy a w 11 rundzie Khan był na skraju cięszkiego nokautu,mijałem wrażenie jak by sędzia ringowy widział tylko

walczącego w ringu Maidane.Ale po za tym takie walki to aż chce się oglądać, pokos boksu na wysokim poziomie... :oklaski:... :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: jak by to skomentował słynny DON KING ubogie gale i media dla ubogiego społeczeństwa..... :naughty:

żal mi Adamka myślałem że jest chłopem z jajami i ma jakieś zasady a jemu jak by ZIGGI zorganizował walkę z własną matką też by walczył bo jest szybki i najlepszy...$$$$..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też oglądałem ten pojedynek. Khan jakby trafił w ostatniej rundzie jeszcze kilka razy wygrałby przez nokaut. Ciosy miał dużo mocniejsze niż Maidana. ogólnie bardzo dobra walka

chyba Maidana bo Khan w 11 był bardzo rozbity i na skraju nokautu a w 12 nie walczył uciekał cały czas przed Maidaną i spoglądał na zegar jak by czekał na zbawienie i to Maidana mocniej bił niż Khan....

ps nie pomylili ci się czasem zawodnicy .... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe, że moje podejście nie jest do końca obiektywne, bo byłem za Khanem :)

ja też i naprawdę myślałem że po 1 rundzie ta walka nie potrwa długo a tu okazało się że Maidana ma serce do walki i o mały włos w 11 rundzie nie zakończył walki przez ciężkie K.O........ :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy w Anglii była dobra walka :kox:

...nie nazwałbym tego walką,dostał z liścia,przy drzwiach,ale żeby od razu w telewizji,czy na portalach o tym mówili... :gwizdanie: :wink4::tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się bardzo gorący weekend

Jutro będzie walczył następny pięściarz ze stajni SAUERLANDA kopia Abrahama ...

MARCO HUCK - DENIS LEBIEDIEW O PAS WBO...oraz Powietkin -Nicolai Firtha bardzo jestem ciekaw jak się Powietkin zaprezentuje bo po tej walce jego promotor ma rozmawiać z promotorem Adamka jak by się dogadali byłaby ciekawa walka... :naughty:

Ale dzisiaj w nocy będzie walka ODLANIER SOLIS vs RAY AUSTIN W MIAMI do nich też się Adamek przymierzał ale tam rozdaje karty DON KING a on za Adamkiem nie przepada... :disgust:

A z soboty na niedziele o 1.00 w nocy walka JEAN PASCAL vs BERNARD HOPKINS

... jak dla mnie weekend nie przespanych nocy,dobrze że w poniedziałek na 13.00 do pracy miłego oglądania... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solis wygrał przez dyskwalifikacje i będzie walczył z Witkiem Kliczko ...

Austin po zaliczeniu w 5 rundzie desek nie chciał już walczyć i z boksu zrobiły się zapasy ... :disgust::kwasny:[br]Dopisany: Grudzień 18, 2010, 04:52:12_________________________________________________ Dwie walki i dwa przekręty :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Helmuty to było normalne w walce HUCK - LEBIEDIEW Rusek tą walkę wygrał mam nadzieje że w końcu stację telewizyjne przestana transmitować tych pseudo mistrzów,chciałbym zobaczyć rewanż na neutralnym gruncie ... :hi:

Drugi przekręt PASCAL - HOPKINS wysłali Kata na emeryturę ale wielki szacunek dla Hopkinsa w takim wieku taka kondycja warto było jego walki oglądać :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu a widziałeś walkę Powietkina? W takiej formie jak wczoraj to z Adamkiem nie ma szans :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu a widziałeś walkę Powietkina? W takiej formie jak wczoraj to z Adamkiem nie ma szans :decayed:

Widziałem Sławek tylko nie wiem czy wiesz że chyba od 3 rundy walczył z kontuzją ręki lekarz po walce podejrzewał jakieś zwichnięcie a nawet złamanie i Powietkin walczył jak walczył,ale ogólnie jest za***istym pięściarzem potrafi bardzo mocno bić i równocześnie nie pozwolić aby przeciwnik go rozbijał ... :good: [br]Dopisany: Grudzień 19, 2010, 15:10:49_________________________________________________tutaj piszą że od 5 rundy złamanie nadgarstka

http://www.bokser.org/content/2010/12/19/002635/index.jsp

Był wywiad po walce z trenerem Powietkina i mówił że od 3 rundy Powietkin się skarżył na jakieś ból ręki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...