Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

...a hymny były? bo coś mi się kojarzy :mysli:

HYHYHY Były, były

no właśnie wtedy powieki były najcięższe,ale co tam fajnie się śpi przed telewizorem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... śpiewał Marek Torzewski mieszkający na stałe w Brukseli .... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bokser.org/content/2011/04/03/124704/index.jsp#CommentsAnchor

Świetny artykuł, wszystko co ważne, zostało w nim zawarte.

Co ważne? Że niby PAJACJOS powinien był wygrać? A czym zabłysnął? Że tańczył przez całą walkę jak pijana dziwka wokół latarni?

Nie mówię, że zaraz musiał znokautować Diablo, ale żeby zostać mistrzem świata, trzeba przynajmniej bić. To jest Boks i tu się bije. kto bije ten wygrywa.

Nie bronię też Diablo, bo takiej słabej walki w jego wykonaniu jeszcze nie widziałem, ale to zmienia faktu, że to Włodarczyk jest mistrzem, a Pajac wszedł do ringu po to ,żeby pokazać, że jest od mistrza lepszy. pokazał? Na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabsza walka, jaką widziałem w wykonaniu Włodarczyka :shocked:, ale jak ktoś twierdzi, że Palacios powinien wygrać, to chyba przysnął i się obudził w 12 rundzie :naughty: Boks na najniższym poziomie w wykonaniu obu zawodników :thumbdown: ale więcej boksu po stronie Polaka.

Czekam na Adamka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabsza walka, jaką widziałem w wykonaniu Włodarczyka :shocked:, ale jak ktoś twierdzi, że Palacios powinien wygrać, to chyba przysnął i się obudził w 12 rundzie :naughty: Boks na najniższym poziomie w wykonaniu obu zawodników :thumbdown: ale więcej boksu po stronie Polaka.

Czekam na Adamka :decayed:

Włodarczyk miał jakieś lepsze walki?Ja sobie nie przypominam w super six to z ringu go zeskrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, Włodarczyk może i słabo walczył, może też i kiepsko boksuje przez ostatnie lata,

ale wydaje mi się, że np. ze mną to by wygrał - tak więc taki najgorszy to chyba nie jest :gwizdanie: :cool1:

:polew: :polew: :polew:

P.S.

Słyszałem, że Diablo ma użyczyć twarzy do najnowszego filmu z hollywoodzkiej serii o Obcym, ma grać Obcego rzecz jasna, ciekawe co na to Sigourney Weaver ???

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo w sumie nie musiał wdawać się w mocną bójkę bo nie walczył o pas tylko o utrzymanie pasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boks zawodowy znany jest z tego ze jak przeciwnika nie znokautujesz to wynik może byc wydrukowany z naszego podwórka wiemy jak oszukali zegana i 2 razy endriu gołotę a mistrz michalczewski tyle razy bronił tytułu tylko dlatego że walczył w de w ich stajni i parę walk przegranych wydrukowali na jego korzyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj walka Adamka :) będzie niezłe punktowanie :) Adamek zmiecie przeciwnika :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a mi się zdaje że nie będzie co oglądać i bezsensu będzie zarywać noc.... :cool1:

Szkoda bo Adamek mogł zostac w CW i zbierać trofea, tam by napewno wiele zwojował i byłby organizowane za***iste gale i walki... :cool1:

McBride wychodził do walki 130kg to chyba lekkie przegięcie. Koleś pier**li, że to jego ostatnia szansa, żeby dostać się na szczyt HW.... :wallbash:

Nastepnie on dosłownie nie ma nic z Ukraińskich braci....Adamek robi z siebie pośmiewisko taki przeciwnik przed walką o mistrzowski pas żenada. Obserwując jego karierę i oglądając przygotowania do walki z Polakiem, widzimy że McBride może być zwykłym workiem do obijania ze znanym w Polsce nazwiskiem.

Adamek jest niszy o 11 cm a lżejszy 31,5 kg.... :wallbash: :wallbash: :wallbash:

McBrid na wadze nawet nie ściągnął koszulki bo pewnie by się sam tłuszcz wylał .... :polew: :polew:

.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...