Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie reklamy nam nie przerwą walki, reklamy będą na plecach zawodników i wszedzie gdzie sie da :gwizdanie:

Jepać polsat :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak czytam to mi Was żal. najlepiej wszystko polaczkom pod ryj za darmo podstawić , od wielu lat w stanach puszczaja walki w systemie PPv i nikt nie robi szumu tylko polaczkom nie pasuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że wszyscy są przyzwyczajeni że jak ma się kablówkę/dekoder to wszystko było za free a teraz wielki wkurw :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że wszyscy są przyzwyczajeni że jak ma się kablówkę/dekoder to wszystko było za free a teraz wielki wkurw :decayed:

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być. c**j i tak w knajpie przy piwie się zobaczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to mi Was żal. najlepiej wszystko polaczkom pod ryj za darmo podstawić , od wielu lat w stanach puszczaja walki w systemie PPv i nikt nie robi szumu tylko polaczkom nie pasuje :thumbdown:

Dokładnie Panowie... Przecież to jest gala na całą noc...

Wykupujecie dostęp, umawiacie się z kumplami i składacie się po te parę złotych... Siadacie razem przed tv i jazda :gwizdanie:

Idąc w sobotni wieczór na impreze do jakiegoś klubu pewnie znacznie więcej byście wydali, a tu macie tańszą i bardzo atrakcyjną alternatywę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że wszyscy są przyzwyczajeni że jak ma się kablówkę/dekoder to wszystko było za free a teraz wielki wkurw :decayed:

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być. ch*** i tak w knajpie przy piwie się zobaczy :decayed:

Ja tak myślę zrobić gdzieś oglądnąć na mieście, tylko żeby się nie okazało że nie wykupili w knajpie tej walko to będzie lipton :decayed:[br]Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:47_________________________________________________

Wykupujecie dostęp, umawiacie się z kumplami i składacie się po te parę złotych... Siadacie razem przed tv i jazda :gwizdanie:

A co masz jakąś opcję :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym jednym małym "ale" kiedyś ogladajac walke ogladało sie walke teraz jest to tak zrobione pod wzgledem komercyjnym że walka jest dodatkiem do reklam, wszędzie dziadostwo wciskają, ale takie cuda to tylko w polsce i najcześciej na Polszicie :sick3: odkad ta stacja zaczeła wykupowac walki odtąd zaczeło sie widowisko, zywcem show, dobrze że pomiedzy walkami na żywo nie ma kabaretów, albo innych "hitów" polsatu

Ps. wiem nie tylko na polscie to leci, ale od niego sie zaczeła ta szopka komerchy :sick3:

Srają sie tym jak kaczyński smoleńskiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

kazdy wymieniony kanał masz dodatkowo płatny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

Nie mam C+ ale za resztę płacę jako dodatki do pakietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupujecie dostęp, umawiacie się z kumplami i składacie się po te parę złotych... Siadacie razem przed tv i jazda :gwizdanie:

A co masz jakąś opcję :naughty: :naughty: :naughty:

Jakby nie to że na wesele idę to pewnie by tak było...

Na pewno nie siedział bym sam w domu w sobotni wieczór przed tv i oglądał walkę zażerając sie chipsami...

Do knajpy ( chyba że osiedlowej ) też bym nie szedł, bo po meczach kadry na mistrzostwach wiem że to lipa trochę...

edycja Dopisany: 05 Wrzesień 2011, 15:54

Ja rozumiem w podstawowym pakiecie ale w max pakiecie gdzie buli się kasę to powinno być.

Co znaczy w max. pakiecie :?: Masz tam naprawdę wszystko :?:

Masz C+, HBO, Cinemamax, Filmbox i innego tego typu kanały dodatkowo płatne :?:

Nie mam C+ ale za resztę płacę jako dodatki do pakietu

No to galę bokserską też potraktuj jako dodatek do pakietu, w czym problem.

Na UPC widzę są dwa na to nowe kanały - SD i HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie trafie do knajpy jakiejś, tylko pierw trzeba bedzie zrobić wywiad gdzie będzie transmisja :wink4: albo zostanie teleexpres i urywki na youtubie dostępne na moment :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie do Multikina się nie opłaca iść, gdyby bilet kosztował np 20zł to jeszcze ok ale nie 40zł czy w dniu walki 49zł :thumbdown:

Lepiej wydać tą kasę w knajpie gdzie będzie transmisja walki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje, ale nikt znajomy u nas nie ma cyfrowego polsatu więc trzeba kombinować :naughty: jeśli chodzi o moje miasto to z knajpami też nie bardzo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie do Multikina się nie opłaca iść, gdyby bilet kosztował np 20zł to jeszcze ok ale nie 40zł czy w dniu walki 49zł :thumbdown:

Lepiej wydać tą kasę w knajpie gdzie będzie transmisja walki :)

dokładnie a kase na ten "bilet" pogrązyć w browarach :drinks:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo browarów to pewnie w multikinie nie będzie można pić ... :wallbash: to raczej wtedy odpada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...