Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...


wypsiu

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik ja też nie doczekałem walki chociaż rzadko mi się to zdarza i obejrzałem sobie dzisiaj rano powtórkę a tu dla tych co jeszcze nie oglądali ...:wink:

Andrzej Fonfara vs Gabriel Campillo CAŁA WALKA KO TKO KNOCKOUT 16/17-08-2013 - YouTube

Teraz czeka Andrzeja odpoczynek a następnie ciężka praca aby pokonać legendę boksu Hopkinsa ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

widziałem pierwsze trzy rundy i usnąłem...powtórka dziś rano-nie znając wyniku i zaskoczyłem się pozytywnie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro walczy Zimny oczywiście jego przeciwnik to żaden wybitny pięściarz ale to będzie taki oficjalny sparing....:wink:

Dzisiaj też będzie bardzo ciekawa walka ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovalev vs Stevenson to byłaby walka ... :) Dzisiejszy pojedynek Pulev - Thompson trochę rozczarował:kwasny: Thompson ledwo wytrzymał pełny dystans, w pewnym momencie wydawało się nawet, że po przewróceniu się nie podniesie he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Danii Przemysław Majewski o tytuły WBA oraz WBO Inter-Continental.

Jeśli dzisiaj w nocy Arreola wygra to jest szansa na rewanż z Adamkiem.

Trener zapowiada że Chris jest w dobrej formie, ale wszyscy wiedzą jak to z nim jest często imprezuje i olewa treningi no ale zobaczymy jak sie szybko i sprawnie rozprawi z Mitchellem to Adamek osra zbroje i nie wyjdzie do tego rewanżu ....:wink:

---------- Post dopisany 08-09-2013 at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 12:33 ----------

Przemkowi zabrakło doświadczenia i techniki ale i tak gratulacje dla niego że pracował na budowie i w tym wieku zaszedł tak daleko.

Arreola jak zapowiadał rozprawił się z Mitchellem bardzo szybko bo już w 1 rundzie ....:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To była bardzo dobra decyzja sędziego. Masternak nawet nie odpowiedział żadnym ciosem gdy Drozd go zasypywał uderzeniami.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,nie wiem czy taki przewidywalny ...:wink:

Kliczko nie klinczował tylko ściągał a ściąganie w boksie zawodowym to faulowanie,więc według przepisów kliczko powinien co rundę mieć odebrany punkt.

Jeśli sędzia odważyłby się sędziować sprawiedliwie i Kliczko dostałby raz drugi ostrzeżenie i odebranie punktu walka nabrałby smaku i Povietkin mógłby sprawić niespodziankę bo jak wiemy Władek nie ma mocnej szczęki.

Ale w boksie już nie jedno grali widocznie to jeszcze nie czas na przegraną Kliczki ...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest wszystko jasne będzie może rewanż i następna kasa....:wink:

Cytuje:

Jak można zinterpretować działanie sędziego, który po 10 rundach permanentnego ściągania rywala i wieszania się na nim, udziela on „winowajcy” ostrzeżenia dopiero w 11 odsłonie? Logika podpowiada, że to oznacza nic innego jak fakt, że do tego momentu, prowadzący walkę tolerował faule, przyzwalając na określone ringowe zachowania boksera. Chcąc "zachować twarz", Luis Pabon nie powinien odejmować Władimirowi Kliczce punktu w 11 rundzie, bowiem to nic innego jak pokaz tego, że dotąd owe ściąganie i wieszanie się na Aleksandrze Powietkinie, było przez niego świadomie akceptowane. Można się tylko dzisiaj zastanawiać, kto byłby właścicielem mistrzowskich pasów wagi ciężkiej, gdyby tak sędzia ringowy, „kibicował” minionej soboty wyłącznie rosyjskiej stronie (??).

Obóz Saszy ma zamiar wnieść protest, choć jego celem nie jest zmiana werdyktu, który Powietkin przyjął z typowym dla pięściarzy ze wschodu spokojem. Zespół przegranego boksera oczekuje odsunięcia portorykańskiego arbitra od ringu na okres jednego roku. Sobotni pojedynek i postawa Kliczki, spotkała się o dziwo z próbami tłumaczeń bardzo doświadczonego, ukraińskiego championa ze strony mniejszej grupy kibiców, jakoby to część odpowiedzialności spadała na dużo niższego Rosjanina. Byli i tacy, którzy nie zauważyli niczego "dziwnego" w "taktyce" Ukraińca, całą winę przypisując jego rywalowi. Można mieć poczucie, że autorzy podobnych opinii, tracą "mandat" to wytykania słabości i ułomności, jakie postępują w wadze ciężkiej, obdzierając z „genetycznej urody” tą twardą dyscyplinę sportową. Niewykluczone, że Powietkin będzie domagał się za jakiś czas rewanżu, lecz czy może to kogoś jeszcze zainteresować…(??).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co on tam wygadywał. Psychopata ;) W nocy dobra walka się szykuje Alvarado - Provodnikov :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...