Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4


julo23

Rekomendowane odpowiedzi

Elegancko się prezenci :thumbup1: to teraz na tył jakiś dystans 12-15mm, może jakaś sprężynka -30/40mm i będzie lansowóz :naughty:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

powiedz mi co masz za oponke na rsach i jaka zawieche na aucie ?

Yokohama db 550 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko się prezenci :thumbup1: to teraz na tył jakiś dystans 12-15mm, może jakaś sprężynka -30/40mm i będzie lansowóz :naughty:

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

powiedz mi co masz za oponke na rsach i jaka zawieche na aucie ?

Yokohama db 550 :decayed:

Więc jakie jest ET na tej feldze ? Mówiłeś mi ale zapomniałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie et 43 :wink: więc dystans 12mm napewno wejdzie, kwesta tylko że bez gleby będzie kijowo wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem et 35 przy 17 i z tyłu jest ok ale z przodu jak dla mie za mocno wysunięta ze względu na "błoto "które obija ci cały bok auta ,więc narazie przód i tył też mam et43 ,co do gleby mi pasuje 1be na nasze drogi to raczej max ,jeździłem na -40 i było za nisko(szybko wróciłem do 1be) niestety u mnie auto sporo jeździ a na większej glebie jest to męczące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem et 35 przy 17 i z tyłu jest ok ale z przodu jak dla mie za mocno wysunięta ze względu na "błoto "które obija ci cały bok auta ,więc narazie przód i tył też mam et43 ,co do gleby mi pasuje 1be na nasze drogi to raczej max ,jeździłem na -40 i było za nisko(szybko wróciłem do 1be) niestety u mnie auto sporo jeździ a na większej glebie jest to męczące

Wszystko fajnie ale po co komu ta Twoja wypowiedź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem et 35 przy 17 i z tyłu jest ok ale z przodu jak dla mie za mocno wysunięta ze względu na "błoto "które obija ci cały bok auta ,więc narazie przód i tył też mam et43 ,co do gleby mi pasuje 1be na nasze drogi to raczej max ,jeździłem na -40 i było za nisko(szybko wróciłem do 1be) niestety u mnie auto sporo jeździ a na większej glebie jest to męczące

Wszystko fajnie ale po co komu ta Twoja wypowiedź...

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by miał taki dystans ok.12mm do przymierzenia ?

A na przód ile dać ?

@greg2505 nie łam się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uda mi się przymierzyć od [h=1]pablo_ua4[/h]to może się jakoś ustawimy. :wink:

Ponoć zaglądasz do Koziegłów to w Siewierzu można by się kiedyś spotkać. Pożyczyłbym na 1 dzień, jak by sposowały to bym wziął.

Bo przy mojej "glebie" to nie koniecznie korzystnie może wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uda mi się przymierzyć od pablo_ua4

to może się jakoś ustawimy. :wink:

Ponoć zaglądasz do Koziegłów to w Siewierzu można by się kiedyś spotkać. Pożyczyłbym na 1 dzień, jak by sposowały to bym wziął.

Bo przy mojej "glebie" to nie koniecznie korzystnie może wyglądać.

Mogę Ci od razu powiedzieć że możesz kupować 12mm albo 15mm w ciemno, bo przecież ja długi czas tak jeździłem na zawieszeniu 1BE więc u Ciebie będzie to samo :wink: tylko kup jakieś firmowe, bo te z allegro za 90zł często są źle utoczone i nie przylegają do piasty :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha...

Możesz jakieś polecić ? Jakich firmowych szukać - takich ze średniej półki.

Może zostały ci jakieś fotki auta z tą zawiechą, na tym dystansie i tym kole ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha...

Możesz jakieś polecić ? Jakich firmowych szukać - takich ze średniej półki.

Może zostały ci jakieś fotki auta z tą zawiechą, na tym dystansie i tym kole ?

Ja mam H&R ale to jest kosz 400zł za komplet, chyba że jakieś używki z allegro.. Możesz szukać np. z FK, Eibacha itd. ale nie polecam toczonych przez "Pana Zenka" :thumbdown: foty na pewno znajdziesz w moim wątku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagadać na leniwca ale nie wyszło :wink:

Przynajmniej jest pretekst żeby obejrzeć twój wątek od deski do deski :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha...

Możesz jakieś polecić ? Jakich firmowych szukać - takich ze średniej półki.

Może zostały ci jakieś fotki auta z tą zawiechą, na tym dystansie i tym kole ?

Ja mam H&R ale to jest kosz 400zł za komplet, chyba że jakieś używki z allegro.. Możesz szukać np. z FK, Eibacha itd. ale nie polecam toczonych przez "Pana Zenka" :thumbdown: foty na pewno znajdziesz w moim wątku :whistling:

Hamer spoko opcja jest jak ci pan zenek zrobi na wymiar wysyłasz mu jakie chcesz a on ci wytoczy. Ja jutro sprawdzę u siebie jak to będzie wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że w zakrętach rewelacja, coraz bardziej sie rozbestwiam i sprawdzam granice przyczepności.

Gorzej na drogach łatanych, lub z tak zwanych płyt bet. i na tym co jest cienka popękana warstwa asfaltu.

Zle mi sie po tym jeździło nawet na 17'' ale teraz na 18'' już nie jest wesoło, odzywa się tylna półka lub tylna klapa.

Yokohami wydają mi się bardziej ciche niż Vredesteiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ze spalaniem? Bo według mnie te opony mają mniejsze opory toczenia i porównując do poprzednich dunlopów co miałem, to prawie o litr zeszło mi spalanie na 100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...