Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Motoryzacja nie tylko dla mężczyzn


zlota1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Widzę że forum zdominowane przez facetów :( i troche mnie to martwi ale związku z tym mam ciekawy temat :wink4:

...siedząc dzisiaj w pracy w wolnej chwili przeglądałam "auto świat" na co moi szanowni koledzy z pracy(pracuje z samymi facetami :>) d :stwierdzili co bym odłożyła tą ineresującą lekturę i wzieła do ręki "świat kobiety" albo "życie na gorąco" a motoryzację zostawiła dla facetów....

czy wy panowie macie z tym jakiś problem że kobietę interesuje budowa silnika?? czy czujecie się mniej męscy w towarzystwie kobiet interesujących się motoryzacją?? i czy takie kobiety są przez to mniej kobiece dla Was??

Piszcie!!! Ciekawią mnie Wasze opinie i nie tylko mnie! Wasze zdanie przedostanie się do świata kobiet :evil: także piszcie konkretnie i wody nie lejcie

Pozdrawiam Wszystkich :> Audimaniaczka Anula :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ułłła dawno takiego tematu nie było. zaraz wszyscy będa sie prężyć.

Naturalnie, ze kobieta może interesować sie motoryzacją i czytać "Auto Świat". Świat prosperuje jednak dzięki różnicom, więc ja musialbym sie przestawić na "Wielki Świat - Kuchenny Blat".

To mówiłem ja - Jarząbek Szowinista :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci z przed 89 już tak mają (komunistyczne pokolenie) wyprane mózgi przez system, :kwasny::wink4:

młodzi są otwarci i pełni zrozumienia :tongue4:

sam znam parę dziewczyn które interesują się motoryzacją i nie przeszkadza mi to wcale czasami fajnie posłuchać i powymieniać opinie

chociaż te co ja znam to :wallbash: :wallbash: brewki, spojlery, bad looki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci z przed 89 już tak mają (komunistyczne pokolenie) wyprane mózgi przez system, :kwasny::wink4:

młodzi są otwarci i pełni zrozumienia :tongue4:

młodzi? :polew: przecież ty stare siedzisko jesteś! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powinnaś poznać moją dziewczynę :gwizdanie:

Wie o motoryzacji duuużo więcej niż ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie też marzy kobieta z kluczem nasadowym w ręku grzebiąca przy moim aucie :kox:

szkoda że tak mało takich kobiet

miałbym wspólny język :decayed:

jestem za :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to trochę odmiany :) A nie tylko: "przestaniecie już o tych samochodach? tylko samochody i samochody!", albo: "ja wysłuchałam o tych samochodach teraz Ty oglądaj ze mną np. Modę na sukces odc. 85436721(...)9" :polew:

Mamy w klubie kilka dziewczyn, które nawet ostro się udzielają, tylko ostatnio coś ich nie widać zbyt często :mysli: Mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał taką co siedziała by ci w garażu non stop i truła o samochodach - sam pogoniłbyś wcześniej czy później na zakupy z psiapsiólkami. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał taką co siedziała by ci w garażu non stop i truła o samochodach - sam pogoniłbyś wcześniej czy później na zakupy z psiapsiólkami. :cool1:

No ale to już skrajność :wink4: Jeśli miałaby większego pierdzielca na punkcie motoryzacji niż ja, to już bym chyba tego nie wytrzymał :naughty: poza tym lepiej niech się zna na tej motoryzacji z zamiłowania niż np. niektóre panie znają się na motoryzacji ale od tej innej strony: "mój chłopak musi mieć BMW/calibrę" :naughty: Te to znają te marki bardzo dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał taką co siedziała by ci w garażu non stop i truła o samochodach - sam pogoniłbyś wcześniej czy później na zakupy z psiapsiólkami. :cool1:

No ale to już skrajność :wink4: Jeśli miałaby większego pierdzielca na punkcie motoryzacji niż ja, to już bym chyba tego nie wytrzymał :naughty: poza tym lepiej niech się zna na tej motoryzacji z zamiłowania niż np. niektóre panie znają się na motoryzacji ale od tej innej strony: "mój chłopak musi mieć BMW/calibrę" :naughty: Te to znają te marki bardzo dobrze :naughty:

takie laski to nie miłośniczki motoryzacji tylko blachary :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...