Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] S4


stefannurek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

2000, po lifcie srebrna s4

Autko stoi na 19'' grafitowych felgach i przejdzie trochę modyfikacji.

Takie zdjęcie na chwile obecna posiadam:

http://img203.imageshack.us/img203/2053http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_s4-t98792.0.html#quickreply/zdjciey.jpg

669990d3d2bd87c7med.jpg

pozdrawiam.

WITAJ.

Model wybrany przez Ciebie jest wyjątkowo sympatyczny, ale ten przód nadwozia Twojego autka nawet na tym zdjęciu zdradza, że jest po przygodach, bo i kolor nie ten, i blacharka nie pasuje, i listwy nie leżą w linii, także faktycznie czeka Cię sporo pracy i pieniążków aby doprowadzić nadwozie do dobrego stanu. Powodzenia, wytrwałości w naprawach, radości z posiadania i użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek jak masz takie posty pisac to idz sobie popisz pamietnik , po takim zdjeciu okreslic wypadkowosc hmmm stary jestes geniuszem . Ja widzialem auto na zywo i po obejrzeniu 100 szt s4 w zyciu stwierdzam ze to ladna sztuka. Listwy nie w lini , chyba jestem slepy , no kolor heh szkoda gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ.

Model wybrany przez Ciebie jest wyjątkowo sympatyczny, ale ten przód nadwozia Twojego autka nawet na tym zdjęciu zdradza, że jest po przygodach, bo i kolor nie ten, i blacharka nie pasuje, i listwy nie leżą w linii, także faktycznie czeka Cię sporo pracy i pieniążków aby doprowadzić nadwozie do dobrego stanu. Powodzenia, wytrwałości w naprawach, radości z posiadania i użytkowania.

buahahahaha - jasnowidz jakis czy co ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek jak masz takie posty pisac to idz sobie popisz pamietnik , po takim zdjeciu okreslic wypadkowosc hmmm stary jestes geniuszem . Ja widzialem auto na zywo i po obejrzeniu 100 szt s4 w zyciu stwierdzam ze to ladna sztuka. Listwy nie w lini , chyba jestem slepy , no kolor heh szkoda gadac.

Witaj.

Widzę, że mój post wywołał napięcie więc wyjaśniam, co następuje:

Napisałem, że auto jest po przygodach, a nie po wypadku, bo faktycznie skąd mam to wiedzieć, stwierdzam tylko suche fakty (inny kolor przedniego lewego błotnika, nierówna linia góry błotnika przy szybie, zbyt wysoko leżące listwy na błotniku w stosunku do drzwi), a że zweryfikują to inni uważni użytkownicy forum, to pewne, bo nawet na tak złym jakościowo zdjęciu to widać niestety...

Zresztą wypowiedzą się inni znający temat i potwierdzą.

Natomiast z mojego punktu widzenia nie dyskwalifikuje to auta, przecież to 9 letnie S4 o pokaźnej mocy, także myślę, że podchodzisz zbyt emocjonalnie to tego zagadnienia. Hmmmm, chyba, że to auto pomagałeś wybierać... wtedy rozumiem poddenerwowanie, ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAJ.

Model wybrany przez Ciebie jest wyjątkowo sympatyczny, ale ten przód nadwozia Twojego autka nawet na tym zdjęciu zdradza, że jest po przygodach, bo i kolor nie ten, i blacharka nie pasuje, i listwy nie leżą w linii, także faktycznie czeka Cię sporo pracy i pieniążków aby doprowadzić nadwozie do dobrego stanu. Powodzenia, wytrwałości w naprawach, radości z posiadania i użytkowania.

Skąd ja to znam... :mysli::wallbash:. Mi też tak mówili, a ja wiem dlaczego... :rolleyes:

Bardzo ładna S4. Grafitowe felgi się ładnie komponują z całością, ale wzór dałbym inny. Ja tu nie widzę ze zdjęcia żeby była bita... Inaczej samochód wychodzi na zdjęciu i inaczej na żywo. Mogło, źle światło paść i stąd tak wygląda. Ja tu nic nie widzę, żeby do czegoś można było by się przyczepić. To, że grill jest inny nie znaczy, że samochód miał jakiś wypadek lub kolizje w przeszłości. Ze zdjęcia trudno określić rzeczywisty stan samochodu, bo zdjęcie w pełni nie oddaje stanu danego samochodu w tym przypadku S4 Adama.

Na zdjęciach często samochody wyglądają ładnie, a gdy się pojedzie zobaczyć jakiś interesujący nas samochód można się rozczarować i nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

to zdjecie bylo robione telefonem w pochmurny dzien potem jeszcze zmniejszane, takze moze dlatego tak wyszlo. Ten blotnik jest w kolorze auta zapewniam:) listwy tez leca rowno:)

przednia kratka jak i tylna klapa bagaznika nie posiada zadnych kolek.

co do modow to narazie jeszcze delikatnie - lecujemy w 310 konikow zobaczymy co wyjdzie. dzisiaj wlasnie wymienilem tarcze na Zimmermanki sport przewody w tym stalowym no wiecie i MOTUL w rzeczy samej, klocki rowniez nowe.

samochodzik bedzie obnizony i wtedy dopiero nabierze wygladu lepszego na tych felach.

wnetrze w full wypasie jak na ten rocznik czarne skory, podsufitka w niej DVD, navi ( nie posiada szyberdachu )

w przyszlym tygodniu o ile magik samochodowy:) dotrzyma terminu ( licze na to ) autko bedzie juz zaczarowane i wtedy zrobie album z fotkami

pozdrawiam i dzieki za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy maja S4'ki ... a ja jeszcze nie;p heh, ale bedzie tez :decayed:

swietna furka, taka niby niepozorna,a ma w sobie cos zadziornego, b.podoba mi sie blackline, szyby,ramki,relingi i fele :kox: w czerni :good: :good:

tylko ten grill zmien, nawet na taki zwykly seryjny audi, przemaluj go jedynie na czarno, tzn obwodke i 0000

oby jak najlepiej sluzyla, powodzonka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek jak masz takie posty pisac to idz sobie popisz pamietnik , po takim zdjeciu okreslic wypadkowosc hmmm stary jestes geniuszem . Ja widzialem auto na zywo i po obejrzeniu 100 szt s4 w zyciu stwierdzam ze to ladna sztuka. Listwy nie w lini , chyba jestem slepy , no kolor heh szkoda gadac.

Przecież dokładnie widać odcięcie na linii błotnik - drzwi. Akurat na srebrnym aucie wszystko widać.

Trzeba być ślepym albo znieczulonym żeby tego nie zauważyć.

A tak poza tym to ok, jak każde s4 :evil:

btw. właśnie na zdjęciach z telefonu widać różnice w lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...