Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu


karbonek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli włączysz miganie lewe i zaraz prawe to lewy halogen się od razy ściemni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, chodziło mi o dziękowanie kierunkowskazami lewo-prawo-lewo :) albo chociażby przy zwężeniu drogi zmieniając pas i użyciu jednego mignięcia, zajmuje właściwy pas i kierunek już dawno zgasł a halogen jeszcze sie świeci.

Nie wydaje mi się żeby auto w którym pali się jeden halogen wyglądało atrakcyjnie dla ludzi jadących z naprzeciwka, zwłaszcza wieczorem, a takie sytuacje przy takim rozwiązaniu są na pewno nagminne.

Cenie sobie przy zmianie pasa zachowanie zgodne z przepisami ruchu (użycie kierunku) i nie lubię przy nadmiernej prędkości za bardzo rzucać się w oczy dla tych co jadą z naprzeciwka i z tylu (dla tego ten moduł akurat nie opisywany tu, który powoduje 3 mrugnięcia to dla mnie pomyłka, choć niektórzy się tym jarają :] ). Używam często tylko jednego mrugnięcia. Przy takim jednym mrugnięciu przy prędkości 100km/h w przypadku twojego modułu halogen świeci pewnie około 100metrów.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej rozbawiła mnie ta część

Cenie sobie przy zmianie pasa zachowanie zgodne z przepisami ruchu (użycie kierunku) i nie lubię przy nadmiernej prędkości za bardzo rzucać się w oczy dla tych co jadą z naprzeciwka i z tylu (dla tego ten moduł akurat nie opisywany tu, który powoduje 3 mrugnięcia to dla mnie pomyłka, choć niektórzy się tym jarają :] )

pozdrawiam :)

sam sobie przeczysz, bezpiecznie z nadmierna prędkością, i podczas jakiś manewrów to chyba jednak lepiej jak Cię wszyscy widzą(bezpieczniej) ktoś może zdążyć naprawić twój błąd, co do zmieniania pasa z jednym mignięciem, wiesz to jedno mignięcie to w sumie- brak mignięcia wiec może lepiej w ogóle nie migać tylko gaz i rura.

może doświetlanie zakrętów nie jest pomysłem w 10/10 ale komfortowe kierunkowskazy na pewno u mnie mają 10/10 takie moje zdanie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest coś takiego że otwieram/zamykam auto z pilota włączją się halogeny na kilka sekund? bez doświetlania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góralu czy Ci nie żaal... :) przyjedź do stolicy i jak zobaczysz ograniczenia prędkości do 40km/h na prostej dwupasmówce na moście (most Grota) i tu wtedy jest bezpiecznie z nadmierna dla prawa prędkością czyli np. 70km/h.

Pisząc moja odpowiedz mam w głowie główne drogi w Warszawie i w tym przypadku lepiej jak mnie z daleka radiowóz nie zobaczy, a moim zdaniem samochód zmieniający pas przy 100km/h mniej jest z daleka widoczny :przebiegly:, gdy lawiruje na pasach bez nadmiernego migania i świecenia halogenami.

a jest coś takiego że otwieram/zamykam auto z pilota włączją się halogeny na kilka sekund? bez doświetlania?

możesz sobie tak zrobić, pewnie montując tylko jeden z modułów :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest coś takiego że otwieram/zamykam auto z pilota włączją się halogeny na kilka sekund? bez doświetlania?

jak najbardziej mozna cos takiego dorezac ja cos takiego dorezałem jak zakładałem alarm:) ja bardzo chcesz to zrobię filmik i ci wyśle :good:

Góralu czy Ci nie żaal... :) przyjedź do stolicy i jak zobaczysz ograniczenia prędkości do 40km/h na prostej dwupasmówce na moście (most Grota) i tu wtedy jest bezpiecznie z nadmierna dla prawa prędkością czyli np. 70km/h.

Pisząc moja odpowiedz mam w głowie główne drogi w Warszawie i w tym przypadku lepiej jak mnie z daleka radiowóz nie zobaczy, a moim zdaniem samochód zmieniający pas przy 100km/h mniej jest z daleka widoczny :przebiegly:, gdy lawiruje na pasach bez nadmiernego migania i świecenia halogenami.

a jest coś takiego że otwieram/zamykam auto z pilota włączją się halogeny na kilka sekund? bez doświetlania?

możesz sobie tak zrobić, pewnie montując tylko jeden z modułów :)

pozdro

kolego nie jest mi żal bo niby czego :polew: :polew:

w warszawie siedzę od 4 lat :thankyou2:

wszystko o tym byciu niewidocznym i ukrywaniu swoich zamiarów odpowiada stylowi jazdy większości spotykanych tu kierowców i wszystko pięknie jak siedzimy w tych swoich katamaranach ale sprawa sie znienia kolego jak wsiadasz na MOTOR powodzenia z takim myśleniem i pamiętaj "motocykle są wszędzie" i oby Ci kiedyś jakiś ścigacz auta na pół nie przeciął bo szkoda było na prąd :good: :good: :good:

Pozdrawiam i zapraszam na piwko tam temat lepiej omówić bo szkoda zaśmiecać wątek swoimi przekonaniami, nie wnoszącymi nic do sprawy :good::notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej mozna cos takiego dorezac ja cos takiego dorezałem jak zakładałem alarm:) ja bardzo chcesz to zrobię filmik i ci wyśle

ja chcę kupić coś takiego od Ciebie :P tylko nie mam alarmu audi a jedynie pilota do centralnego audi ze scyzoryka. Chcę żeby otwierając auto halogeny paliły się 2-3sek żeby się rozjaśniały i ściemniały) i tak samo po zamknięciu tylko najlpeiej żeby wtedy pałiły się ok 5sek :)

Rodzice mają coś takiego w phaetonie i zostawiając go w nocy przed domem chociaż można dojsć do drzwi nie wdeptując w nic :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest coś takiego że otwieram/zamykam auto z pilota włączją się halogeny na kilka sekund? bez doświetlania?

W moim module można wywalić komfortowe kierunki do doświetlanie zakrętów zostawiając tylko leaving/coming home :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś w A4 B6 ?

Zakupiłem taki moduł, za montaż w warsztacie życzą sobie 150zł :)

Przestudiowałem instrukcję montażu ale zawsze przydałoby się kilka zdjęć (gdzie przerywacz kierunków, jak pociągnąć kabel , jak dolutować diody ).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję szczerze, mój wątek o ori module widzę że wywołał b. pozytywną reakcję w postaci fajnego ulepszenia (a wbrew pozorom w Audi jest mnóstwo rzeczy które by takiej uwagi i poświęcenia czasu wymagały). Ja zakładając swój po prostu w celach informacyjno-handlowych informowałem że takie coś (w tej podstawowo/prymitywnej wersji) jest dostępne, i b. się cieszę - mimo iż nie mogłem pomóc w odpowiedzi na kilka przewijających się tam pytań typu co jest w środku?, ale proszę zrozumieć jak ja jako sprzedawca mam rozkręcać/rozklejać itp towary do sprzedania...), że powstał fajny autorski projekt, prawdopodobnie sam pozbędę się tego fabrycznego i założę system kolegi z forum (oczywiście w wersji max), a co do niektórych pytań o zgodność z przepisami i zasadność doświetlania: przecież niektóre nowe fury tak mają i co?-może ktoś siedzący w przepisach się wypowie, bo funkcjonalność moim zdaniem jest za***ista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wcześniej myślałem o montażu takiego bajeru, jak widziałem w innych pojazdach, jak to działa ( np.Mesi ) tylko odkryłem że nie posiadam dolnych światełek :shocked:, które miały by mi ta drogę doświetlać:). czy jest jeszcze opcja jakaś żeby któryś z szanownych kolegów podrzucił jak to zrezac no i potem będę miał możliwość przyłożyć się do montażu w/w modułu :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupujesz krateczki z otworami na halogeny, do tego halogeny, włącznik i heja :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super robota, musze gleboko sie zastanowic nad zakupem. chyba ta druga opcja by mi podeszle :mysli:[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 06:30_________________________________________________

ja wcześniej myślałem o montażu takiego bajeru, jak widziałem w innych pojazdach, jak to działa ( np.Mesi ) tylko odkryłem że nie posiadam dolnych światełek :shocked:, które miały by mi ta drogę doświetlać:). czy jest jeszcze opcja jakaś żeby któryś z szanownych kolegów podrzucił jak to zrezac no i potem będę miał możliwość przyłożyć się do montażu w/w modułu :notworthy:

mozesz dokupic gotowe wkladki z halogenami na allegro ja takie kupilem, albo musisz porezac znajdziesz sposob na forum ktorys z kolegow rezal pod ori halogeny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie myslałem żeby kupic komplet na allegro i montować. :rolleyes:

ten zestaw wyglada tak jak na mojej fotce w podpisie, widac jeden i nie musisz kupowac zadnych dodatkowych wlacznikow jezeli miales halogeny w lampach przednich czy tez moze masz a patrzac na rocznik twojej niuni to ten sam co moj wiec masz napewno. jezeli masz nadal ori lampki wypinasz tylko kable z halogenow usowasz koncowke i zapodajesz pod dolne swiatelka. natomias jezeli zmieniles lampy jak ja to musisz poszukac na zlaczce od lamp piny ktore podawaly zasilanie na te ori halogeny i podpiac pod nie przewody i to cala filozofia. roboty na 45 min[br]Dopisany: 06 Luty 2010, 09:59_________________________________________________jezeli bedziesz mial problemy pisz na pw sprawdze ktore to piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie dostanę moduł który zaświeci halogeny i ładne je ściemni przy zamykaniu/otwieraniu auta z pilota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie dostanę moduł który zaświeci halogeny i ładne je ściemni przy zamykaniu/otwieraniu auta z pilota?

wlasnie tu tylko sobie zamowisz z szybszym czasem przygalania :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączam się do pytania. można to podpiąć to świateł mijania? jeden modół oczywiście nie koliduje z drugim?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...