Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liga Mistrzów 2009-2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Inter ładnie pojechał z Barcą

Hamuj sie kolego :tongue4: :tongue4: , nigdzie nie pojechal bo nic cudownego nie zagral to raczej Barca zagrala slabo + sedzia. Sie okaze na CN :).

p.s. RTE ONE napewno bedzei mecz :naughty: w dodatku z dobrym angielskim komentarzem.

Opublikowano

Najlepsze komentarze to komentarze Jacka Gmocha :polew:

co do meczu to podobno ma zabraknac Sneijdera ale Inter i tak da rade i zrobi awans:)

Opublikowano

Najlepsze komentarze to komentarze Jacka Gmocha :polew:

co do meczu to podobno ma zabraknac Sneijdera ale Inter i tak da rade i zrobi awans:)

:no::naughty:
Opublikowano

Najlepsze komentarze to komentarze Jacka Gmocha :polew:

:polew: :polew: :polew: "FIGO FAGO PAULINA" :polew: :polew: :polew:

a co do Sneijdera to przeciez kazdy kto oglada druzyny Mourinho wie ze to sciema i zagra na 100% . :decayed: zdziwilbym sie jakby bylo inaczej :naughty:

No i potwierdzilo sie to co mowielm ze Sneijder Zagra na 100% i zagra. Sztuczki Jose , on zawsze nampompuje cos sprzeda prasie niusa a potem zaskakuje wszystko zeby tylko odwrocic uwage od tego co szykuje :naughty:

Opublikowano

Bayern w finale :cool1:

Opublikowano

Hatrick :decayed:... Bayern się rozkręcił od wygranej z Juve 4:1... ;(

Opublikowano

Bayern des Samma mia!!!

Finale OoO :P

Madrid Wir kommen :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

http://www.juvepoland.com/text.php?id=1036

sie zadyma szykuje hehe :decayed:

I dobrze, czas w koncu oczyscic imie Juve!! Barany z Mediolanu zniszczyly wspanialy klub, ktory kopal wszystkich w serie A,a teraz jest cieniem samego siebie ;(

Forza Juve! :>

Opublikowano

Bayern w finale :cool1:

:oklaski: pojechali żabojadów :decayed:

Opublikowano

Inter ładnie pojechał z Barcą

Hamuj sie kolego :tongue4: :tongue4:

Nie będe hamować, tylko zdejme nogę z gazu :)

To dzisiaj jest ten finał LM laski z Lyonu grają z kimś tam (nie pamiętam)? Coś wspominali wczoraj na Nsport.

Opublikowano

pierwsze 15 minut i się mecz rozstrzygnie...wszystko zależy od formy Xaviego i Messiego...

Jak argentyńczyk będzie miał swój dzień i dobra motywację o nic bym się nie martwił...zresztą...Visca el Barca

Opublikowano

Barca Barca Barca :decayed::naughty::kox:.

Opublikowano

JA PIER** ale jest stras i sraczka zaraz bedzie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

2-0 dla Barcy w 1 połowie :decayed:

Opublikowano

Widze tylko ja jestem za Interem :) zreszta niezmiennie od 10 lat :)

Opublikowano

pięknie się to wszystko prezentuje :kox: :kox: mam nadzieję ze sędziowie nie wypaczą tego sportowego widowiska

Opublikowano

Nie ma Puloya :confused4: Będzie lipa jak nic :wallbash:

Opublikowano

Nie ma Puloya :confused4: Będzie lipa jak nic :wallbash:

Puziola :decayed:

jakby nie było filar defensywy

Opublikowano

kartka czerwona

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.