Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam rs4 i powiem Ci że w dotyku jest :kox: :kox: a miałem okazję tez jeździć autem z gałką s-line.. różnica w cenie jest, ale przyjemność tego warta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ma S-line ale wybrał bym RS KUP i się wymienimy jak nam się znudzi :naughty: mam nową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz gustu, mi się s-line wizualnie bardziej podoba. nie wiem jak w trzymaniu rs4, ale s-line jest fajna :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rs4 i powiem Ci że w dotyku jest :kox: :kox: a miałem okazję tez jeździć autem z gałką s-line.. różnica w cenie jest, ale przyjemność tego warta :wink4:

Powiem Ci, że nawet dużej różnicy w cenie to nie ma i ta z RS4 wygląda na bardziej pikowaną niż ta S-Line... Czy mi się tylko wydaje? :naughty::mysli: Do tej kiery chyba będzie bardziej pasować RS4... :evil: :gwizdanie:

P.S. Wyślij mi tą swoją i obejrzę. :decayed:

ma S-line ale wybrał bym RS KUP i się wymienimy jak nam się znudzi :naughty: mam nową :)

:mysli::wink4: Zrobimy grafik i będziemy wymieniać co miesiąc! :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nawet dużej różnicy w cenie to nie ma i ta z RS4 wygląda na bardziej pikowaną niż ta S-Line... Czy mi się tylko wydaje? :naughty::mysli: Do tej kiery chyba będzie bardziej pasować RS4... :evil: :gwizdanie:

P.S. Wyślij mi tą swoją i obejrzę. :decayed:

Powiem Ci że z tym pikowaniem to aż tak nie jest.. Twarda jest jak cholera, ale przez to masz rażenie ze jakby precyzyjniej chodzi, po drugiem pod samą gałką jest ten fajny metalowy wyfrezowany wypust który jest ciekawy w dotyku :polew: :polew: :polew: można się bawić cały dzień :naughty:

Jak coś to mogę zrobić trochę więcej fotek i Ci podesłać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam,

jeżeli chodzi o gałkę, poluj na RS4

kiera wypas :good:

i widze masz podobnie jak u mnie, pełno gratów, tylko jeszcze nie zamontowane z powodu braku czasu na to :wink4:

Autko wypas, ale ten przedni zderzak! :decayed:

wiem wiem, to kwestia czasu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest kozak :) tylko nie rezaj tyle zeby do baku bylo co walc bo skonczysz jak ja ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że nawet dużej różnicy w cenie to nie ma i ta z RS4 wygląda na bardziej pikowaną niż ta S-Line... Czy mi się tylko wydaje? :naughty::mysli: Do tej kiery chyba będzie bardziej pasować RS4... :evil: :gwizdanie:

P.S. Wyślij mi tą swoją i obejrzę. :decayed:

Powiem Ci że z tym pikowaniem to aż tak nie jest.. Twarda jest jak cholera, ale przez to masz rażenie ze jakby precyzyjniej chodzi, po drugiem pod samą gałką jest ten fajny metalowy wyfrezowany wypust który jest ciekawy w dotyku :polew: :polew: :polew: można się bawić cały dzień :naughty:

Jak coś to mogę zrobić trochę więcej fotek i Ci podesłać :good:

:wink4:

akjam,

jeżeli chodzi o gałkę, poluj na RS4

kiera wypas :good:

i widze masz podobnie jak u mnie, pełno gratów, tylko jeszcze nie zamontowane z powodu braku czasu na to :wink4:

Autko wypas, ale ten przedni zderzak! :decayed:

wiem wiem, to kwestia czasu :naughty:

No gratów sporo i nie ma na nic czasu a co do zderzaka to szukam, szukam... :cool1:

jest kozak :) tylko nie rezaj tyle zeby do baku bylo co walc bo skonczysz jak ja ;p

:wink4::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki grill na sprzedaż ze znaczkiem quattro za 300 jak byś szukał :wink4: siedzi jeszcze w starym zderzaku w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest pod S-Line a ja szukam kompletnego zderzaka S_Line jakby ktoś miał... :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 15:12_________________________________________________

Powiem Ci, że nawet dużej różnicy w cenie to nie ma i ta z RS4 wygląda na bardziej pikowaną niż ta S-Line... Czy mi się tylko wydaje? :naughty::mysli: Do tej kiery chyba będzie bardziej pasować RS4... :evil: :gwizdanie:

P.S. Wyślij mi tą swoją i obejrzę. :decayed:

Powiem Ci że z tym pikowaniem to aż tak nie jest.. Twarda jest jak cholera, ale przez to masz rażenie ze jakby precyzyjniej chodzi, po drugiem pod samą gałką jest ten fajny metalowy wyfrezowany wypust który jest ciekawy w dotyku :polew: :polew: :polew: można się bawić cały dzień :naughty:

Jak coś to mogę zrobić trochę więcej fotek i Ci podesłać :good:

Jak będziesz miał chwilę to zrób parę fotek i podrzuć koledze. :wink4: Bo muszę się wreszcie na coś zdecydować... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie wygląda choć nie wiem czy S-Line nie ma fajniejszej góry... Ale może to przyzwyczajenie do ciemnej mapy biegów. :mysli::naughty:

ma S-line ale wybrał bym RS KUP i się wymienimy jak nam się znudzi :naughty: mam nową :)

No to Wąski teraz ty zrób parę fotek (jak to nie problem) i będę miał pełny przegląd sytuacji. :wink4::hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze szukasz zderzaka pod xenon s-line:wink4:

http://allegro.pl/audi-a4-s4-2007-przod-kompletny-spryski-czujniki-i1423054326.html

ja niewiem jak ci ludzie opisuja te przedmioty - nawet nie uzyl slowa zderzak w tytule aukcji :wallbash: :wallbash: :wallbash:

szkoda ze cena nie w okolicach 1,5tys ale to S4 grill moze ktos sie zgrzeje za dobra cene i koszt obnizy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dysze i czujniki wchodzą w komplet, to moim zdaniem warty swej ceny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze szukasz zderzaka pod xenon s-line :wink4:

http://allegro.pl/audi-a4-s4-2007-przod-kompletny-spryski-czujniki-i1423054326.html

ja niewiem jak ci ludzie opisuja te przedmioty - nawet nie uzyl slowa zderzak w tytule aukcji :wallbash: :wallbash: :wallbash:

szkoda ze cena nie w okolicach 1,5tys ale to S4 grill moze ktos sie zgrzeje za dobra cene i koszt obnizy :gwizdanie:

No rzeczywiście go nie widziałm a codziennie przeglądam alledrogo w poszukiwanich... :gwizdanie: Dzięki! :hi:

Jak dysze i czujniki wchodzą w komplet, to moim zdaniem warty swej ceny :wink4:

:wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanego zakupu :gwizdanie:

No i kolejny mod sie zapowiada - parktronic przod :polew: :polew: :polew:

Dobra rada - zamknij konto w klubie :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę chyba skasować konto bo przecież się wykończę z Wami! :wink4:

BTW Dzięki! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...