Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132


akjam

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja też. :good: Aż mi było wstyd, że takim brudasem jadę a Twoja taka wypucowana. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko pieknie, ładnie, cacy, nic dodać nic ująć, tylko zawsze musi być jakieś ale - b8 za te pieniądze byś kupił. Chociaż troche Cie rozumiem, bo znam tą przyjemność rezania i opcji "full wypas"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x lat temu b7 były tylko dla wybranych z resztą dalej są a co tu o b8 mówić. a poza tak etapami modzone auto cieszy przy każdym modzie na nowo :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x lat temu b7 były tylko dla wybranych z resztą dalej są a co tu o b8 mówić. a poza tak etapami modzone auto cieszy przy każdym modzie na nowo :banan:

Ja się cieszę jak najmniejszą pierdółkę wyrezam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akjam dojebane te twoje b7 :-)
:hi: Ty się lepiej pokaż od czasu do czasu. :whistling:

A wracając do tematu... Trochę ciszy ale już niedługo. Parę nowości się pojawiło ale czasu nie ma na relacje. :wink4: Wszystko w swoim czasie. :good:

A z bieżących spraw to Turbo padło ale jak to mówią, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło... :kox: Nowe plany... Zakupy zrobione: Turbo CAHA, Intercooler... :banan:

a4ea3df3e88266c7med.jpg 8d98ba4b8f7fea8emed.jpg

7d622b2c328b4ea5med.jpg a68cafcc4df8f62fmed.jpg

Autko w zaufancyh rękach u Gregory'ego więc musi być dobrze. :good: Póki co to podziękowania za pomoc i instrukcje w wyborze tajli dla dimana oraz Jaro4444 :hi:

Później korekta programu i +200KM może będzie. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie frajda z jazdy po takim modzie :naughty: przy jakim przebiegu poleciała Ci turbinka?
No mam nadzieję, że korektę się szybko zrobi i frajda będzie. :kox:

Co do przebieguto nie pamiętam dokładnie ile tam jest ale powyżej 220tkm. Muszę sprawdzić. :naughty:

Szkoda że Caha nie pasuje P&P bo też bym włożył:kwasny:
U mnie też nie jest tak całkowicie bez przeróbek. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, dawno mnie na spocie nie było, a tu się szykuje gruuby mod :D

Kiedy będzie zamontowane w aucie? Ja myślę, że za 2 tyg. pojawię się w KaTo, to sobie pogadamy... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo _urwa jakie zakupy :shock3:

Akjam jak furkę oddałeś Gregoremu tzn że odbierzesz benzynkę T lub BT ? :decayed:

a poważnie to przy tych gratach 200pewnie pęknie :kox:

kolejny furacz który zacznie mnie objeżdzać jeszcze chwila i będę podróżować na samym końcu:facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW, dawno mnie na spocie nie było, a tu się szykuje gruuby mod :D

Kiedy będzie zamontowane w aucie? Ja myślę, że za 2 tyg. pojawię się w KaTo, to sobie pogadamy... :hi:

Gruby mód, który nie był planowany ale jak już mówiłem wcześniej nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. :wink: Mam nadzieję, że na kolejnym spocie już będę swoim autkiem może jeszcze nie po korekcie softu ale już z nowym turbo i innymi gratami.:wink:
Gratki Auta i modów :wink: może będzie okazja sie trafić na spocie :wink:
No też chętnie bym zobaczył Twoją B7. :good:
łoooo _urwa jakie zakupy :shock3:

Akjam jak furkę oddałeś Gregoremu tzn że odbierzesz benzynkę T lub BT ? :decayed:

a poważnie to przy tych gratach 200pewnie pęknie :kox:

kolejny furacz który zacznie mnie objeżdzać jeszcze chwila i będę podróżować na samym końcu:facepalm:

:decayed:

Przecież już objeżdżałem Twoją furke dawno. :decayed::wink: A Gregory na pewno ogarnie temat i cokolwiek z tym zrobi to będzie dobrze oby jeździło. :naughty:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

***************************

Kilka fotek z robót... Ic już podwieszony wraz z orurowaniem, opaskami...

ab69d02825466ed3med.jpg ca896c071853ef5amed.jpg

I TriiiiTurbo... :naughty::kox: Tylko nie wiem jak to wszystko zmieścić pod maską. :wink: Co prawda EGR out ale i tak mało miejsca. :naughty:

84c399f14a3c13e2med.jpg

A tutaj turbosprężarki pojedyńczo - różnice widoczne... :whistling:

6c1962e3e897ef76med.jpg 4338d8a39179d98fmed.jpg a95cc44f38f85ccdmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...