Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RS4 auto za 80k EURO


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

jestem Ciekaw ile kosztują w opcji tylne szyby do RS4 ... :grin:

Nie są takie drogie :) Kosztują tyle co do normalnej A4

szybyml8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał taki silnik to o tylnych szybach bym zapomniał, ale swoją drogą troszke wstyd mieć korbki w takim bolidzie. :wink:

PS. ono, fajnie twój nowy felunek się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żle sie przyjrzeliście zdjęcia są pomylone zobaczcie sobie na wersji Avant że z tyły są przyciski a na fotce deski są pokazane dwa przełączniki w wersji sedan są ewidentnie 4 szybki el, jak chcecie najerzdżać na AUDI to upewnijcie sie najpierw czy nie jest błąd w fotkach :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie żle sie przyjrzeliście zdjęcia są pomylone zobaczcie sobie na wersji Avant że z tyły są przyciski a na fotce deski są pokazane dwa przełączniki w wersji sedan są ewidentnie 4 szybki el, jak chcecie najerzdżać na AUDI to upewnijcie sie najpierw czy nie jest błąd w fotkach :bicz:

jakos nie jaze co ty napisales...?

przeciez ktos zapezentowal konfigurator ze trzeba wykupic pakiet komfortu rzeby miec el szybki. niestety tak juz w tym swiecie jest ze nawet za dywaniki trzenba zaplacic osobno... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 351.000 tys w Polsce to rozumiem ze jeszcze dojda jakies koszty za ekstra rzeczy??

no to lekke przegieniecie!!!!

z chicago z salonu mozna wyjechac za 70.000$ z podatkiem (70.000$ x 2.80 zl 196.000zl)

mowie oczywiscie o full wersji , amerykanie sa barzdo leniwi takze full wypas to jak chleb powszedni

i teraz tak ,to auto plynie z niemiec tutaj i jest tansze lekko o ponad 150.000tys zl

to sie .....w glowie nie miesci

tylko ciagnac fury ze stanow ,

wkurzylem sie :evil: , normalnie bandyctwo :bicz:

ps. az sprawdze w salonie nastepnym razem czy sa korbki z tylu bo nie moge uwierzyc

w takim razie już zamawiam w stanach :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tyłu korbki zamiast elektryki...

Panowie ja tez w swoim mam z tyłu korbki to moze mam RS-a :-) :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

w ogóle dla mnie korbki to w zwykłym A4 B5 są nieporozumiem... . A w aucie z rocznika >2000r to w ogóle śmiech na sali.

Bożeee RS4 z korbkami. To jakiś chyba jest żart?

Kopary mi opadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo-Dzo nie łam się u mnie to samo(skóry, i kilka innych bajerów a z tyłu KORBA!) konstruktora :a4fan: należy :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzo-Dzo nie łam się u mnie to samo(skóry, i kilka innych bajerów a z tyłu KORBA!) konstruktora :a4fan: należy :bicz:

No nie no... mają takie fury a nie mają elektr. szybek z tyłu :cheesy: :cheesy: :cheesy: Wstyd panowie wstyd :tongue: Moje autko jest starsze, ale elektryka jest :cool::grin: A tak na marginesie to faktycznie wiocha, żeby w RS4 nie było elektrycznych szybek z tyłu :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiocha, żeby w RS4 nie było elektrycznych szybek z tyłu :bicz:

Panowie a po co komu z tyłu szyby elektryczne, jeśli takim samochodem jeździ się samemu dla sportu (lub ewentualnie z kobiałką - też dla sportu :tongue:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak po co byle kto wsiada na tylna kanape i smiech na sali :shocked: az wstyd wtedy przyznac sie ile kosztowalo to "cacko"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laska wtedy wniebowzięta, że ma przyjemność własnymi siłami otworzyć szybkę w furaczu z a 400 tys. PLN :grin:

Tak na serio - co racja, to racja. Nie chciałbym, żeby samochodzie za kilkaset tysięcy brakowało takiego szczegółu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 351.000 tys w Polsce to rozumiem ze jeszcze dojda jakies koszty za ekstra rzeczy??

no to lekke przegieniecie!!!!

z chicago z salonu mozna wyjechac za 70.000$ z podatkiem (70.000$ x 2.80 zl 196.000zl)

mowie oczywiscie o full wersji , amerykanie sa barzdo leniwi takze full wypas to jak chleb powszedni

i teraz tak ,to auto plynie z niemiec tutaj i jest tansze lekko o ponad 150.000tys zl

to sie .....w glowie nie miesci

tylko ciagnac fury ze stanow ,

wkurzylem sie :evil: , normalnie bandyctwo :bicz:

ps. az sprawdze w salonie nastepnym razem czy sa korbki z tylu bo nie moge uwierzyc

w takim razie już zamawiam w stanach :grin:

zamowienia moge przyjmowac osobiscie , tylko ktora strona wylozy kase?? hehe

pozdrawiam :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu w Anglii jak sprawdzalem, to wersja ze wszystkimi dodatkami jakie byly w konfiguratorze kosztuje tylko 60 tys. funcikow co daje jakies 330-340 tys zlotych.

I tu raczej elektryki na tylnie szyby nie trzeba dokupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamowienia moge przyjmowac osobiscie

Ja mogę prowizję zbierać od zamawiających :tongue: Ciekawe, czy chociaż lekko te korbki chodzą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...