Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D

Na którą propozycję FOCHemota głosujesz? (podsumowanie propozycji poniżej)

  1. 1. Na którą propozycję FOCHemota głosujesz? (podsumowanie propozycji poniżej)

    • Propozycja 1
    • Propozycja 2
    • Propozycja 3
    • Propozycja 4
    • Propozycja 5
    • Propozycja 6
      0
    • Propozycja 7
    • Propozycja 8
    • Propozycja 9
    • Propozycja 10
    • Propozycja 11
      0
    • Propozycja 12
    • Propozycja 13
    • Propozycja 14
    • Propozycja 15
    • Propozycja 16

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

emotikon : http://pl.wikipedia.org/wiki/Emotikon

Dlaczego wklejacie więc takie wielkie obrazki ?

bo są ładniejsze :grin:

Opublikowano
  • Autor

NOOOOOOOOOO I KONIEC!!!

Moi drodzy koniec wstawiania emotów do konkursu.

Więcej propozycji nie przyj mu je my.

Dziś do końca dnia postaram się przygotować podsumowanie i głosowanie. Kolegów, którzy zaproponowali więcej niż jedną propozycję FOCHemota konkursowego proszę o info na PW, który będzie wystawiony do ostatecznej rywalizacji.

arkolek-nie widzę Twojej propozycji (link nie działa) - odezwij się na PW[br]Dopisany: 26 Maj 2007, 13:58:00_________________________________________________FOCHemot Konkurso – szybkie wiadomości.

Szanowni Panowie, no i piękne Panie – koniec propozycji, czas na głosowanie,

Tutaj macie wątek : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11319.0, weźcie to na głowę – wybieramy FOCHA, ale nie osobę,

Jeden głos oddaje każdy, byle nie na siebie, jak się coś pochrzani to Hugo … ochrzani :wink::polew:

Nikt się nie ociąga-ma być dużo głosów, w końcu na tym Forum cztery tysie (? :shocked:) osób

Do piątku, południa potrwa głosowanie, no, a zaraz potem Zwycięzcy ogłaszanie,

Opublikowano

Dałem głosa - nie zdadzam na co, zobaczym później.

Opublikowano

nie ma przy pozycjach emotkow i nie wiadomo na co glosowac :(

Opublikowano
  • Autor

Masz robaczku na pierwszej stronie troszkę niżej podsumowanie. Nie marudź :grin:

Opublikowano

moj głos poszedl na 7

chyba najlepszy a co najważniejsze normalnych rozmiarów a nie jakis ogromny :cool:

Opublikowano

Moj glos poszedl na.....tajemnica :polew:

Opublikowano

Oj jakoś słabo idzie to głosowanie :embarrassed:

PS. Sorry za OT ale chciałem odświeżyc temat :wink:

Opublikowano

poszło na 15 :afro:

Opublikowano

na 7 :cheesy:

Opublikowano

glos oddany na ...jeden z pierwszej, obecnie, 4 liderów :tongue:

Opublikowano

oddałem głos na 16 :wink:

Opublikowano

16 "żondzi"

Opublikowano

Oddałem głos na lidera :grin:

Opublikowano

dla mnie 7

Opublikowano

dla mnie 7

Mi również :cool:

Opublikowano
  • Autor

Koniec konkursu.

FOCHemotem zwycięzcą został:

foch.gif

pre_pl. GRATULACJE!!!

Zgodnie z obietnicą, zwycięzca otrzymuje:

- umieszczenie zwycięskiego FOCHemota w Klubowej galerii i nazwanie rzeczonego jego nickiem

- środek do szyb w psikaczu usuwajacy przyklejone od prędkości robale

- kalendarz książkowy (o dziwo aktualny)

- solidny uścisk dłoni+poklepanie po ramieniu przez Prezesa*

- 20 Klubowych kalendarzyków na rok 2008**

* do potwierdzenia z Hugo. Wyegzekwowanie na potencjalnie najbliższym spocie/zlocie. pre_pl - w związku z tym, że jesteś facetem, raczej nie ma możliwości wyściskania "na niedźwiedzia", ale jeśli bardzobyś chciał, musisz indywidualnie dogadywać się z Hugo

** w przypadku gdyby zwycięzca posiadał już kalendarzyki w większej ilości, po potwierdzeniu z Hugo - możliwa zamiana kalendarzyków na adekwatną ilość uścisków dłoni prezesa

***koszty przesłania nagród ponosi organizator konkursu

pre_pl - proszę o adres do wysyłki nagród na PW.

Wszystkim uczestnikom gratuluję zaciętej walki. Wszystkim głosującym - dziękuję.

A teraz???

Teraz czas z Waszej strony na najbardziej wymyślne/zwariowane/odjechane/fantastyczne gratulacje dla zwycięzcy. Ruszamy mózgownice - niech ten konkurs na koniec da jeszcze trochę dumy dla Zwycięzcy i niezłego ubawu dla nas wszystkich.

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Pre życzę ci jak najwięcej FOCHów w rozumieniu grupy krakowskiej !!! :bicz::polew: :polew:

Opublikowano

Wyrazem moich gratulacji bedzie foch.gif z racji mojego 3 miejsca :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.