Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FOCH-konkurs na najbardziej emocjonujący emot :-D

Na którą propozycję FOCHemota głosujesz? (podsumowanie propozycji poniżej)

  1. 1. Na którą propozycję FOCHemota głosujesz? (podsumowanie propozycji poniżej)

    • Propozycja 1
    • Propozycja 2
    • Propozycja 3
    • Propozycja 4
    • Propozycja 5
    • Propozycja 6
      0
    • Propozycja 7
    • Propozycja 8
    • Propozycja 9
    • Propozycja 10
    • Propozycja 11
      0
    • Propozycja 12
    • Propozycja 13
    • Propozycja 14
    • Propozycja 15
    • Propozycja 16

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hyhyhy, a ja głosowałem na 7, nie pamiętam kto to był ? Pery właśnie Ty ?

Ja proponuję wstawić oba emoty :tongue:

Dobry FOCH, nie jest zły foch.gif

Opublikowano

[shadow=limegreen,right].:GRATULACJE !!!:.

[shadow=limegreen,right].:WYGRANIA:.

[shadow=limegreen,right].:W:.

[shadow=limegreen,right].:FOCHEMOTOWYM KONKURSIE:.

50_11049284361.jpg

_________________________________________________

A ja idę strzelić sobie swojego FOCH-a1759623acd851714.gif:grin: :grin:

Opublikowano

Gratuluje jednak moj glos nie poszedl na marne :grin: teraz to dopiero bedzie strzelanie fochami na forum :cheesy:

Opublikowano
  • Autor

Zakładac wątek o koszulkasz :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pre życzę ci jak najwięcej FOCHów w rozumieniu grupy krakowskiej !!! :bicz::polew: :polew:

ukradles moje gratki..... Pre - jak najwiecej FOCH'ow jak najmniej foch'ow :polew:

Opublikowano

Będąc obywatelem IV RP nie mogę pozbyć się pewnych podejrzeń, a mianowicie:

czy ten konkurs nie był ustawiony od początku :angry: - konkurs wygrał admin!!!

W związku z powyższym proponuję powołanie komisji śledczej do wyjaśnienia "Sprawy FOCHa".

Proszę o zgłaszanie swoich kandydatów na śledczych.

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Będąc obywatelem IV RP

To Ty podróżnik z przyszłości jesteś.

IV-tą to my będziemy, jak się im uda Konstytucję zmienić, a do tego to tacy jak My się muszą zgodzić.

PAX i żadnych mi takich, bo pomyślim, że byłeś pomysłodawcą afery bilboardowej :polew:

Niniejsza wypowiedź nie była zaproszeniem do rozpoczecia dywagacji politycznych, więc nie idźcie w tę stronę

Opublikowano

edmondo, mnie też cos nie pasuje. No bo niby jak to sie stało, że miałem najlepszego FOCHemotka, a nie wygrałem..? :angry:

Opublikowano

hamowac sie prosze. IV RP i zwiazany z nia bur..l tu nie obowiazuje.

Za CD dywagacji politycznych i prawidlowosci przebiegania glosowania poleca zielone kółeczka! (gorzej to brzmi od czerwonej kreseczki, ale co tam)

Opublikowano

Ok, Ok.

Jak tylko chciałem zawczasu wyjaśnić sytuację, ale jak tak, to ... nieznacie dnia ani godziny, kiedy ABW lub CBA wyprowadzi Was w kajdankach :bicz:

warnwarn.gifWprowadzanie zamętu na forum, brak reakcji na prosbe moderatora!

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2007, 16:10 _________________________________________________A kiedy pojawi się FOCHemotek do użycia?

W tej sytuacji bardzo by mi się przydał :grin:

Opublikowano

gratuluje wygranej. z tej okazji,że mój nie wygrał strzelam focha(nie ma go jeszcze więc nie wstawiam) :grin:

Opublikowano

Test nowego emotka :foch: :foch: :foch: :foch: :foch:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.