Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

czym Ty czyściłeś ten gwint? :mysli:

przetarłem szmatką :decayed: INOX ma to do siebie że bardzo łatwo się czyści, nie koroduje i ogólnie jest za***isty :naughty:

przeoczyłem ze to ruville ale pierwszy raz slysze o nich :mysli:

no one chyba niedawno się pojawiły, cena znośna więc wziąłem na próbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam do wymiany wahacze i sie zastanawiam teraz nad nimi :gwizdanie: bo cena jest w miare dobra :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam do wymiany wahacze i sie zastanawiam teraz nad nimi :gwizdanie: bo cena jest w miare dobra :mysli:

nie czytałem opinii (nie wiem czy już jakieś są), sam też jeszcze nie mam, zobaczymy za pare tys km

A w trakcie sezonu coś tam poprawiasz czyt. smarujesz na nowo ?

a zobaczę, bo w sumie zeszły sezon to śmigałem na tym gwincie od lipca do listopada i nic nie smarowałem dodatkowo :wink4:

I tak jak mówię, przy demontażu kręciłem nakrętkami praktycznie bez kluczy. Grafitowy się nie wymywa tak jak zwykły smar, więc powinno być spoko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał rezałeś grill czy nie ?

rezałeś :good:

dscn0250cv.jpg

obklejałeś folią :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wziąłem od Tomka jakiś odpad folii z naklejek i w święta z nudów okleiłem ramkę :wink4:

całkiem nieźle wyszło, ale jeszcze nie zakładałem na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorzuciłem świecidełka do wnętrza: ASR (który będzie wyłączał postojówki US) i sterowanie navi :>

tak to teraz wygląda

dscn0045oz.jpg

dscn0043nz.jpg

dscn0074gp.jpg

dscn0077u.jpg

niestety mój aparat (albo talent :decayed:) nie pozwala na zrobienie fajnej jakości niedoświetlonych fotek :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: widać łaczenia na tym grilu jak go obklejałes? :)

grill jest klejony z jednego kawałka folii :wink4:

PS diwajsy dla mnie już poszły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill oblukany na żywo. powiem że efekt jest mega !!

Michał choć zrezamy tak grill rs4. spokojnie uda się osiągnąć jeszcze lepszy efekt. moge Ci pomóc w tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał choć zrezamy tak grill rs4. spokojnie uda się osiągnąć jeszcze lepszy efekt. moge Ci pomóc w tym

zobaczymy później, na razie RSowy zostaje w ori kolorze :wink4:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 20:33_________________________________________________mały UP

wczoraj pobawiłem się trochę z lampami, HID założony od spodu tak że po otwarciu maski nic nie widać -> normalnie fabryka :naughty:

5000K + postojówki USA wyłączane z kabiny na wypadek jakiegoś upartego milicjanta :gwizdanie:

dscn0003d.jpg

dscn0005z.jpg

dscn0008v.jpg

dscn0012p.jpg

dscn0024o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...