Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał


Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Mothers Mag&Aluminium Polish:wink:

05100-05101.jpg

A co będziesz polerował?:naughty:

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

jak już wątek odgrzebany to koza na zimowo...

DSC_0034a.jpg~original

DSC_0040-1.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimowo a zimy nie ma na szczęście :decayed:

Zakładaj "lato", sezon trwa cały rok :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjebałem bo mogłem kupić chociaż jakieś -35mm na zimę, zawsze by to lepiej wyglądało:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję po co zakładać 1BA jak się ma gwint z czasem i tak go c**j strzeli :) Oczywiście nie hejtuję Cię tylko głośno myślę.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję po co zakładać 1BA jak się ma gwint z czasem i tak go c**j strzeli :) Oczywiście nie hejtuję Cię tylko głośno myślę.:grin:

a ile to roboty 3h i po robocie, a po co sie mordować na gwincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję po co zakładać 1BA jak się ma gwint z czasem i tak go c**j strzeli :) Oczywiście nie hejtuję Cię tylko głośno myślę.:grin:

a ile to roboty 3h i po robocie, a po co sie mordować na gwincie

o to to:wink:

zimny browar i do garażu, a przy okazji zmiany zawiechy jestem na bieżąco ze stanem hebli, tulei, wahaczy itd

zresztą w mojej opinii gwint jest do lansu i pewniejszego/szybszego pokonywania zakrętów - czyli ogólnie for fun, a w zimie ani lansu bo auto cały czas ujebane, a i za szybko nie polatasz bo ślisko:wink:

więc niech chociaż będzie wygodnie:decayed:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Piękne autko :)

Pamiętasz może jakiej folii użyłeś na tylne światła?

dzięki:hi:

tej: FOLIA DO LAMP 12 KOLORÓW 30CM X 50CM (3759414515) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, takie techniczne pytanko :decayed: robię polerkę, wszystko cacy ale czego użyć, jakich ściereczek po polerce pastą? Wychodzi lustro ale jak wycieram delikatnymi miękkimi szmatkami to ryski zostają :facepalm: Jakieś mikrofibry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryski będą zawsze, aluminium jest tak miękkie że rysuje się od patrzenia. Ostatni szlif zrób nową, miękka fibra z niewielką ilością pasty i powinno być si :thumbup:

by Note 2

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 16:24 ---------- Poprzedni post napisany 18-12-2013 at 10:21 ----------

38E z grubsza oczyszczony z rdzawego nalotu, wysmarowany olejem grzecznie będzie czekał na wiosenną wymianę rozrządu:wink:

DSC_1147.jpg~original

DSC_1151.jpg~original

DSC_1158.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech grzecznie czeka (i odpoczywa) bo później nie będzie miał łatwego życia:naughty::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć:decayed:

---------- Post dopisany 30-01-2014 at 13:38 ---------- Poprzedni post napisany 27-12-2013 at 17:03 ----------

got photoshop?:naughty:

DSC_1754aa.jpg~original

DSC_1194a.jpg~original

DSC_1188a.jpg~original

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hajs się nie zgadza, poza tym nie wiem czy odważyłbym się do daily wrzucić aira:wink:

ile ludzi tyle opinii, jak się samemu nie sprawdzi to niczego się nie dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to racja, proponuję kurdupla jako daily :grin: wtedy możesz sobie grzebać i grzebać :decayed:

albo znajdź kogoś, kto da ci pojeździć na air, zawsze coś, będziesz wiedział co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to auto w ogóle istnieje ciągle ciagle photoshop :grin:

a tak na poważnie, to czesław customizer, instaluje do daily carów i to z wyższej półki, nie wiadomo ile hajsu trzeba wyłożyć, żeby to w zime było bezpiecznie, ale do zrobienia myślę, skoro instalowane jest na podobnych podzespołach do seryjnych aut :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to auto w ogóle istnieje ciągle ciagle photoshop :grin:

a tak na poważnie, to czesław customizer, instaluje do daily carów i to z wyższej półki, nie wiadomo ile hajsu trzeba wyłożyć, żeby to w zime było bezpiecznie, ale do zrobienia myślę, skoro instalowane jest na podobnych podzespołach do seryjnych aut :whistling:

Czorny jak ja pytalem to kwstia 8k na moich amorach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to auto w ogóle istnieje ciągle ciagle photoshop :grin:

a tak na poważnie, to czesław customizer, instaluje do daily carów i to z wyższej półki, nie wiadomo ile hajsu trzeba wyłożyć, żeby to w zime było bezpiecznie, ale do zrobienia myślę, skoro instalowane jest na podobnych podzespołach do seryjnych aut :whistling:

Czorny jak ja pytalem to kwstia 8k na moich amorach ;)

I tyle kosztuje AIR a nie te zestawy za 3k...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...