Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Dziwne kable we wnętrzu


DOGI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Dziś zabrałem się za wyciąganie tylnie kanapy ponieważ jeden pas środkowy nie był przykręcony od dołu do ramy i tak położyłem tylnie oparcia kanapy, odkręciłem śrubkę w środku pomiędzy nimi aby móc je zdemontować - wyciągam je a tu niespodzianka od zewnętrznych stron przy bolcach lecą do oparcia jakieś kable. Przy oparciu nie ma żadnej kostki -z tego co widziałem żeby je odpiąć i lecą gdzieś pod dolną część kanapy której niestety już nie zdemontowałem z racji tego że nie chcę niczego urwać i nie wiem od której strony do tego podejść.

Pytanie: Od czego są te kable lecące do oparć?

Mam grzane stołki z przodu ale nic o włączniku tylnej kanapy mi nie wiadomo więc wydało mi się to dziwne?

Pozdro i z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nagłośnienie bose ale przeciez one nie jest zamontowane w oparciu? :rolleyes:

A tak wygląda ten kabel ( sorry za syf) i jak sie okazuje jest on jednak tylko z jednej strony a więc wchodzi do szerszego oparcia , do wąskiego nie ma takiego kabla i można je bez problemu wymontować:

bc012c96f744f10cm.jpg

a417142c1048e21dm.jpg

7828a69ab865c85cm.jpg

Przy okazji zaciął mi się środkowy pas z tyłu i nie można go rozwinąć da się go jakoś odblokować czy jedynie rozbiórka oparcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo auto jeździło jako taxi i masz kanapę pod napięciem... :kox::polew:

Miron, a co ma kabel w oparciu do LPG? :decayed:

Może masaż? :cool1: Poszukaj jakiegoś przycisku dodatkowego w samochodzie. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto jest przecież z Włoch jest, a auta z Włoch są przeważnie zasyfione, bo Włosi to brudasy :tongue4: i wogóle nie dbają o auta.

A ten kabel to specjalnie tam jest, żebyś do ściganka nie wyciągał tylnej kanapy :naughty: :> jest on podłączony do mechanizmu samo destrukcyjnego pojazdu. Więc nie radzę :tongue4:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...