Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] 3.0 tdi Audi Exclusive, Milltek, Kiera RS5, BOSE, MS Design DTM, pedały RS4, srabilizatory RS4, hamulce S4, skóry Valcona Black/Cognac


mystic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

luz blues. Poprostu najarałem sie na te nakładki i bede szczęśliwy jak sobie je założe. Czekam cierpliwie na numery

reniek nie gniewaj się ... szukałem kartonu, w którym mam instrukcję montażu z numerkami i nie mogę znaleźć na strychu, kurde nie pamiętam gdzie go wepchnąłem jak narty ściągałem z góry, postaram się poszukać dokładnie w wolnej chwili jeszcze.

Tym czasem tu masz aukcję na której bajk kupował moje nówki sztuki nakładki na ebaju:

http://cgi.ebay.de/Audi-A4-S4-RS4-B6-B7-Cabrio-Pedale-Fusstutze-Pedalset-/250767305689?pt=Fahrzeugantennen_Zubeh%C3%B6r&hash=item3a62e56bd9

luz blues. Poprostu najarałem sie na te nakładki i bede szczęśliwy jak sobie je założe. Czekam cierpliwie na numery

Komplet nakladek bez podstopnicy ma nr 8E1 064 200,a z podstopnica 8E1 064 205,oczywiscie te nakladki sa do manuala :hi:

Poczekam. Auto jest firmowe, więc potrzebuje kupić w serwisie gdzie mi wystawią fakture bo nie bede swoich prywatnych pieniędzy angażował bo to wychodzi wtedy jeszcze drożej.

Zawi, ja oczywiście potrzebuje do automatu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz blues. Poprostu najarałem sie na te nakładki i bede szczęśliwy jak sobie je założe. Czekam cierpliwie na numery

Komplet nakladek bez podstopnicy ma nr 8E1 064 200,a z podstopnica 8E1 064 205,oczywiscie te nakladki sa do manuala :hi:

Niestety reniek, instrukcja jest od pedałów od manuala i podane są tylko te numery powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: ... wątpię aby nawet po odliczeniu vatu w aso wyszły Cię taniej :wink4:[br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 21:07_________________________________________________Przed chwilą był kurier :gwizdanie:

ECS_1.jpg ECS_2.jpg

Dystanse bardzo lekkie w porównaniu do moich 20mm H&R, wykonanie bardzo dobre, nie są kryte farbą, są anodowane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doliczyli cło? :wink4:

Nie :) w ECS wpisali niższą wartość :good: ale się bałem, że doliczą bo z transportem wychodziło więcej niż 200$ :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qźwa koxy są ..mają mniejsze grubości z szyjką centrującą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qźwa koxy są ..mają mniejsze grubości z szyjką centrującą ?

dokładnie tak jak piszesz, nie mierzyłem ile dokładnie bo dobrą suwmiarkę mam w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wyniosły koszty wysyłki z USA do PL?

55$

qźwa koxy są ..mają mniejsze grubości z szyjką centrującą ?

dokładnie tak jak piszesz, nie mierzyłem ile dokładnie bo dobrą suwmiarkę mam w domu.

Dystans ma 10 mm +/- 0,00 mm :kox: kołnierz centrujący h=11,98 :)

Kiedy montujesz ?

Nie mam kiedy do PO się wybrać po felunek :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, mozesz mi puscic namiary na jakichs sprzedawcow felg z allegro, z ktorych korzystales ?

Bede pewnie szukal niebawem czegos na lato...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro to nie mogę polecić, eresy, które kupowałem chyba w październiku poszły z powrotem do sprzedawcy w styczniu. Na szczęście Pan okazał się bardzo w porządku bo pieniądze zwrócił bez targów. Teraz poprzez szwagra mam kontakt z osobą, która z tego co wiem nie handluje w necie. Może w ten weekend uda się wyprawa to zobaczę co ma na stanie. W tej chwili do audi tylko te grafitowe rs4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jaka jest wytrzymałość tej szyjki centrującej przy taki małym dystansie..czy nie będzie wibracji i nie będzie pękała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk na takich jezdzil tylko, ze na tyle - i bylo OK.

Ciekawe, czy na przodzie tez dadza rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na przodzie poszla jedna szyjka po 2 tyg. :gwizdanie: :wallbash:

003qrb.jpg

002ozj.jpg

Dystans 10mm firma Bimecc :good: ponoc :decayed:

wiec zakupilem Eibach :good: 8mm bez szyjki bo idealnie wchodzi :decayed:

[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 18:20_________________________________________________Mam nadzieje Robert, ze u Ciebie bedzie inaczej :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...