Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.


Młody_drog

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest źle, kierunki boczne tez przyciemniłem oryginalne bo te czarne oryginalne bardzo parowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no taki mały żarcik, ogólnie te halogeny nie są takie złe, a furka mi się bardzo podoba :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wygląda ! Zazdroszczę autka :wink4:

Nie ma co zazdrościć :P Kiedyś też zazdrościłem hehe, samą zazdrością nic nie zdziałasz :D Do roboty się bierz :D :D

Dzięki :hi:

A zaciski czym malowałeś ? :)

-farbą!

....jaką? :wink4:

Malowane proszkowo przez Devastation, polecam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAhahahahahahaha wiedziałem, że kiedyś takie coś usłyszę od Ciebie :D :D Nie bój się, już niedługo zmiana, idę troszkę w inną stronę :P Ale zdradzę Ci mały sekret, kiedy zarejestrowałem się na forum (przed kupnem A4) i zobaczyłem twoje auto, to powiedziałem sobie, mój kiedyś tak będzie wyglądał :D No i potem w grę wchodził tylko czarny kolor

:hi:

Przepraszam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dawno nie pokazujesz nic i już nie wiem co się tam dzieje :D Fotele Rs4? Ja chcę iść trochę w strone stylu "wide & low" po tym jak się napatrzyłem na różne fury na zlocie w niedziele to po prostu masakra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego najlepiej nie jeździć na zloty i nie siedzieć na forum..bo qźwa bankrutem można zostać :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... Jak bym tego forum nie znalazł to dalej by była seria allroad na 16" :D[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 23:25_________________________________________________Nawet mi ktoś zrobił zdjęcie na tym 'show' bo znalazłem w necie:

dubshed-260.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie felgi rs6 poszły w grafit, jestem baaaaaaaaaardzo zadowolony z efektu :)

DSCF3238.JPG

DSCF3239.JPG

DSCF3240.JPG

DSCF3241.JPG

DSCF3242.JPG

DSCF3243.JPG

Teraz dopiero mi się zaczęły podobać czerwone zaciski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny kolorek wyszedł i super komponuje się z całością. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dzięki dzięki, wszyscy mówili, że 18" za małe, żeby w grafit rzucać. Trochę małe są, ale jestem baaaaaardzo zadowolony z końcowego efektu! Moim zdaniem super wygląda! Jadę dzisiaj porobić jakieś zdjęcia lepsze.

Co myślicie o lusterkach w grafit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...