Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAG] Moje Audi sedan


darekbe

Rekomendowane odpowiedzi

Od trzech miesiecy jestem włascicielem A4 2.0 TDI 143KM.2008,kupionym w salonie w Szwajcarji(spełnione marzenie).

Robi wrażenie z zewnątrz i od środka,jazda tym autem to czysta przyjemność.

a to kilka fotek

1y5jui.jpg

1Our8i.jpg

87gMA.jpg

1zmOsJ.jpg

xT039.jpg

xTa1J.jpg

9ptEA.jpg

1PNKRi.jpg

9pL6A.jpg

1PO3Or.jpg

xTruJ.jpg

xTtZS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może powiesz coś więcej o autku? wypas? jakieś plany co do modów (o ile są)? generalnie autko :kox: tak jak każde A4 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko było mi znalesc z full wypasem a ja mam 12PP,navi z mapka z całej europy,koła 17,za***iste nagłosnienie ze wzmacniaczem i zmieniarką,siedzenia welurze podgrzewane(nie chciałem skóry),to moje pierwsze auto bez koła zapasowego,kompresor mnie zadziwił.[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 22:44_________________________________________________tylko nie mam świateł typu LED które mi się podobaja,ale niedługo wstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko było mi znalesc z full wypasem a ja mam 12PP,navi z mapka z całej europy,koła 17,za***iste nagłosnienie ze wzmacniaczem i zmieniarką,siedzenia welurze podgrzewane(nie chciałem skóry),to moje pierwsze auto bez koła zapasowego,kompresor mnie zadziwił.[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 22:44_________________________________________________tylko nie mam świateł typu LED które mi się podobaja,ale niedługo wstawie.

fajna furka :good::kox: lampy led z tylu troszke kosztuja :kwasny: a przod co masz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to brakuje xenia i ledów przód i o tym kolega chyba pisał :disgust: Ale to się wiąże ze sporymi kosztami, bo do xenia musi być samopoziom i spryskiwacze, bo tego też nie widać :decayed:

Ale ogólnie fura koxik :kox: ładniutka :good: pokaż więcej fotek wnętrza, fotele itd. :) Gratulacje wyboru auta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta wersja jest na ramie A5,jest obniżona i wydłużona.

wewnątrz jest duża różnica co do wygody siedzenia na tylnej kanapie i ogólnie jest więcej miejsca,porównujac A4 z 07r.(sprawdzałem osobiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

furka jak najbardziej OK , graty zakupu

Z ciekawosci ile ma przebiegu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fele zmienię na wiosnę,a co do przebiegu to w czasie zakupu miał 21000,teraz około 30000.

miałem okazie być nim w Polsce i sprawdzić go na trasie nie cisnąłem go na maxa ale odległość 1620km pokonałem w 14 godzin przy średnim spalaniu 6,4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma obniżenie A4 do A5 ? Jeździłem B8 A4 i A5 i to generalnie inne auta pod względem rozkładu masy i prowadzenia, A5 wypuściło A5 Sportback i jest to większa "limo" od A4 B8 - jest więcej różnic w A4 B8 i A5 niż B7 i B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...