Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ktorego quada wybrac


krzysiek23

Rekomendowane odpowiedzi

panowie jak w temacie mam kilka typow quada dla dzieciakow siostry i nie wiem ktory wybrac bo mozna kupic za 1000zl,np.tego

http://www.allegro.pl/item841075325_quad_atv_cobra_ii_50cc_model_2010_gwarancja.html

lub za 1400zl 2-takie

http://moto.allegro.pl/item838088635_quad_atv_na_prezent_pod_choinke_swieta_mikolaj.html

lub

http://www.allegro.pl/item835848477_quad_cobra_ii_nowosc_rozrusznik_mini_bike_lubli.html

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=829439385

ogolne wymagania to silnik dwusuwowy do 50 cm3,gwarancja,zabezpieczenie w razie wypadku ktore odcina zaplon,cena do 1500zl,chcialbym sie zdecydowac na ktorys wsrod tych 3 typow co pokazalem,opisy we wszystkich praktycznie te same wiec czemu roznica w cenach taka duza 700-1100zl......siostra ma 2 chlopakow starszych co na tym by smigali i jesli mialbym dac 1100zl to kupilbym 1,a jesli 700zl to wzialbym 2,

wiec pytanko uzytkowal ktos juz takie cudo glownie chodzi o wasze pociechy lub sasiad mial takiego i co mogli byscie na ich temat powiedziec jak z silnikami ogolnie z wykonaniem takich rzeczy...........dzieki za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaj mam znajomych co handluja takimi rzeczami i jak zapytalem co polecaja bo znajomy chcial dla dizeciaka to powiedzieli ze polecaja omijac to wszystko z daleka :polew: :polew: :polew:

to niestety total chinski badziew. do ktorego gwarancja to bardzo ogolne okreslenie a potrafia sie psuc na drugi dzien po kupnie.

moze ktos sie spotkal z jakims wyjatkiem i warto cos kupic ale generlanie jest to problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy. Nie próbuj się nawet do tego dotykac :decayed:

Żeby się zapierali sprzedawcy - to nie jest na żadnej licencji Hondy ..to nawet koło Hondy nie leżało.

Powiem Ci tak..zajmuje się sprzedażą części do skuterów i ludzie nagminnie pytają się o części do czajna quadów..bo serwis nie obejmuje tego czy tamtego i naprawiają na własny koszt.

Ale jak kupisz to polecam się..mogę załatwic każdą części do tego szmelcu..od klocków ( występuje milion typów :D ) po części mechaniczne i opony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam te pseudo quady od zera i powiem ci ze lepiej zastanow sie nad czyms innym. Szkoda kasy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Bashana 200 cc zarejestrowanego.. zrobilem na nim juz jakies 1200 km przez rok.. mankamentem są odkrecajace sie śrubki po jeździe :D ale cena za sprzet 3 tysiace to rekompensuje... widzialem mniejsze jego wersje dlatego pisze... bo mysle bratanicy na komunie też kupic takiego piździka ale w automacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chiny sa teraz praktycznie wszedzie ale myslalem ze jednak da to rade....ale dzieki panowie za opinie bo o takie mi chodzilo,czytalem komentarze nie ktorych sprzedawcow,ludzie pisali ze cos bylo zle spasowane,zlozone,cos pekniete,dziura w baku,skuter nie odpala ale to byly sporadyczne komentarze ,ale bylo i sporo pozytywow,napisalem do kilku osob co kupili skutery zobacze co odpisza(kurna siora mogla ich nie napalac teraz juz czekaja kiedy ten mikolaj bedzie) itp.itd......[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 17:38_________________________________________________

ja mam Bashana 200 cc zarejestrowanego.. zrobilem na nim juz jakies 1200 km przez rok.. mankamentem są odkrecajace sie śrubki po jeździe :D ale cena za sprzet 3 tysiace to rekompensuje... widzialem mniejsze jego wersje dlatego pisze... bo mysle bratanicy na komunie też kupic takiego piździka ale w automacie :)

mi wlasnie chodzi o max.50cm,a mozecie pany cos polecic czy w tych 1500zl nic sensownego dla dziecka nie kupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Dinli Diablo 50cc z mozliwoscia rejestrscji za 2000zl 2005r ze wstecznym biegiem lampy i kierunki,wszystko jest ma przejechane 3300KM(nawet licznik ma) V-max 75km/h sciagniete blokady, jest w nim mozliwosc regulacji prędkosci i itd. I nie jest to wcale chinol!! Jak ktos nie wierzy to niech w googlach poszuka... ja nowego na ebay-u znalazlem za 1950euro. Sprzedaje bo szukam czegos szybszego np. Suzuki GSXR 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier byl dzis obejzec jednego z tych co podalem w linku ale uswiadomil sobie ze quad jest zajeb....maly,dzieciaki sa w wieku 7 i 5,5 roku i praktycznie ten starszy nie pojezdzil by sobie dlugo...mowil ze wygladaja jak zabawki....kurde na zdjeciach wygkadaja na spore..........znalazlem cos wiekszego

http://moto.allegro.pl/item833546043_quad_atv_quady_dolnyslask_110_raty_od_52_zl_mie.html

ciekawe jak to wyglada w realu[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 18:39_________________________________________________

Ja mam Dinli Diablo 50cc z mozliwoscia rejestrscji za 2000zl 2005r ze wstecznym biegiem lampy i kierunki,wszystko jest ma przejechane 3300KM(nawet licznik ma) V-max 75km/h sciagniete blokady, jest w nim mozliwosc regulacji prędkosci i itd. I nie jest to wcale chinol!! Jak ktos nie wierzy to niech w googlach poszuka... ja nowego na ebay-u znalazlem za 1950euro. Sprzedaje bo szukam czegos szybszego np. Suzuki GSXR 600

masz jakies fotki jak co to wyslij mi na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mozna to ja sie dolacze, a co polecicie do 400cc? raczej lekki zeby byl ;)

jaka kwota..??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli mozna to ja sie dolacze, a co polecicie do 400cc? raczej lekki zeby byl ;)

Jeżeli mowa o porządnym sprzęcie, to do ciężkich przepraw polecam Polaris'a Sportsman'a 400. Sam mam często okazję sprawdzić co potrafi i powiem Ci, że daje radę w terenie :good:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 19:41_________________________________________________Zapomniałem doczytać, że ma być lekki, a do lekkich to on raczej nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zależy Ci na marce bardzo, ja od roku mam SYMa 300cc , napęd na tył waga jakieś 250kg, v-max w okolicach 80km/h . Ani razu mnie nie zawiódł i lekko też nie miał. W zimę fajnie się po ulicy jeździ :naughty: . Ja poleca markę SYM nie wiem czy jest robiona na jakieś licencji czy nie, ważne, że przez rok mnie nie zawiodła, a na liczniku ma już jakieś 2500km. zdarzyło mi się nawet nim przez tory kolejowe skakać i dzielnie wytrzymał :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja musialem trafic na dobrego quada bo mam go juz ponad 3 lata i nie mialem z nim zadnych problemow . Kupilem go coreczce pojemnosc 70cm i powiem wam ze nawet ja go konkretnie katuje jakpojade do lasu to boje sie mu na maxa doje...c bo rzuca jek wszciekly . A nawet w trojke nim jezdzimy ja i dwie corki 10 i 6 lat dziwie sie ze sie miescimy alejeszcze bardziej sie dziwie ze on jeszcze chodzi i to bez awaryjnie :kox: a to tez jakis chinol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja musialem trafic na dobrego quada bo mam go juz ponad 3 lata i nie mialem z nim zadnych problemow . Kupilem go coreczce pojemnosc 70cm i powiem wam ze nawet ja go konkretnie katuje jakpojade do lasu to boje sie mu na maxa doje...c bo rzuca jek wszciekly . A nawet w trojke nim jezdzimy ja i dwie corki 10 i 6 lat dziwie sie ze sie miescimy alejeszcze bardziej sie dziwie ze on jeszcze chodzi i to bez awaryjnie :kox: a to tez jakis chinol :decayed:

a mozesz dokladnie napisac jaki model tego quada posiadasz i ile zaplaciles?.....przeczytalem wiele opini na wielu forach o quadach, nikt chinoli nie poleca ale ludzie przewaznie pisza o quadach w tereny gdzie mocno sie je eksploatuje maszyny,ja potrzebuje dla chlopakow w wieku 7 lat gdzie quad bedzie malo uzywany i glownie po zwyklej drodze zadnego blota ewentualnie las....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...