Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zwracają Opłatę recyklingową


Szuszu

Rekomendowane odpowiedzi

Ruszylo cos w temacie..?

Jakbyscie mogli to napiszcie chociaz do jakiej placowki isc po podanie.. :wink4:

Czy starostwo czy urzad celny czy moze jeszcze co innego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nic nie rozumiem, czy to jest zwrot akcyzy czy opłaty recyklingowego???????

Moim zdaniem nie interesuje nam kto to załatwiał dla kogo, tylko gdzie i jak!!

pozdrawiam

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszylo cos w temacie..?

Jakbyscie mogli to napiszcie chociaz do jakiej placowki isc po podanie.. :wink4:

Czy starostwo czy urzad celny czy moze jeszcze co innego :)

ykk-u nie ma co się łudzić że oddadzą nam taką kasę :cool1: Za te pieniądze już na pewno sporo willi powstało panów ministrów :gwizdanie: Ja myślę że to nie realne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 rejestrowalem auto i placilem recykling :decayed:

ja przed świętami i też płaciłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów. Moje pytanie jest takie: otóż dzisiaj zapłaciłem akcyzę za autko i jestem przed opłatami w skarbówce itp. Czy muszę płacić ten recykling czy może jednak jest już jakiś przepis który znosi tą opłatę ??

Chyba że zapłacić a potem ubiegać się o zwrot ?

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakos sie nie zanosi zeby zwracali.. nie wiem po co to zamieszanie i opowiadanie ze "zwracaja"... nigdzie nie bylo mowy o zwracaniu tylkoo podwazeniu oplaty. nie pierwszy i nie ostatni raz Unia czepia sie oplat w polsce i z tych wszystkich oplat ktore zostaly zniesione na wniosek unii mozna na palcach jedenj reki policzyc te ktore zostaly zwrocone "wstecz"....

'

wykombinuja tak ze nic nie oddadza. uzbierali z tego pona miliard zlotych , ktory juz pewnie wyadli, a wy naprawde wierzycie ze ktos to odda bez walki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że tu niektórzy mylą pojęcie akcyzy z opłatą recyklingową....

Jest ktoś kto dostał już zwrotną kasę za recykling ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu kupa papirów i czekanie :wallbash:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 19:49_________________________________________________ale jeśli maja zwracać to wpadnie pare groszy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzałem na początku 2006 roku przełom styczeń/luty wówczas - jak pamiętam chodziło raczej o opłatę recyklingową - Trybunał Konstytucyjny ogłosił że opłata recyklingowa jest bezprawna z tym że to miało wejść od kwietnia/maja ... nie weszło do dnia dzisiejszego, może wkońcu decyzja KE wymusi jakieś zmiany.[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 21:55_________________________________________________Sorki namotałem - poszperałem i ów decyzja TK dotyczyła Karty Pozjazdu :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale zamieszanie beirze sie z tego ze nasze kochane wladze po prostu zawsze cos wymysla zeby wydoic obywatela.

placilismy za karte, zabronili to wymyslili recykling, zabronia to bedziemy placic za usmiech kierowniczki w wydziale komuniakcji...

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale zamieszanie beirze sie z tego ze nasze kochane wladze po prostu zawsze cos wymysla zeby wydoic obywatela.

placilismy za karte, zabronili to wymyslili recykling, zabronia to bedziemy placic za usmiech kierowniczki w wydziale komuniakcji...

:polew:

Dokładnie!

A co do tego co napisałem wcześniej, ze mi zwrócili kase za 3 samochody to mój błąd bo nie chodziło mi o recykling tylko o akcyzę :embarrassed: sorki za zamieszanie jakie wprowadziłem :embarrassed: ale tak jak pisałem latał za tym mój brat bo ja jestem w UK to dlatego ta pomyłka. Proszę o wybaczenie karę przyjmę bez żadnego problemu :bicz::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój pierwszy post i już taki błąd ja czekam na odpowiedz w związku nadpłaty za karty pojazdu... późno było i nie doczytałem przepraszam wszystkich. NO ALE !! Rozwinę temat w późniejszym czasie bo po 1 kwietnia 2006 ściągałem 2 samochody i płaciłem tą opłatę muszę to jeszcze sprawdzić więc dzięki wam dowiedziałem się że jeszcze jakąś kasę można odzyskać. :>

Na bank będę pisma składał do urzędu o zwrot i dam znać jeśli się czegoś dowiem a póki co kasuję wcześniejszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...