Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wczoraj około 22/23 był na myjni na europejskiej na stacji lotos ? dwie a4 B5 i B6 .. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 ZGR ***TM z klubowymi ramkami widziane wczoraj około 13.35 na jagiellońskiej w Szczecinie. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B5 ZGR ***TM z klubowymi ramkami widziane wczoraj około 13.35 na jagiellońskiej w Szczecinie. Pozdrawiam :hi:

Pozdrawiam Kolegę :hi:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 20:40_________________________________________________

Kto wczoraj około 22/23 był na myjni na europejskiej na stacji lotos ? dwie a4 B5 i B6 .. :naughty:

Kręciłem się tam wieczorem i szorowałem Adelajdę po ''ptasim ataku" :disgust: więc może to Ja. Widziałem też jakąś srebrną B6-ke, więc jeśli o to chodzi to pozdrawiam sąsiada :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurcze tak myslałem własnie i nie wiem czemu nie podszedłem ;d

sie możemy kiedyś umówić na wspólne szorowanie bo też tam jeżdżę hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k***a a ja jezdzie dziennie 8 godzin po szczcinie, jak widze jak aczworke to od razu kukam czy klubowicz i jeszcze zadnej nie upatrzylem :confused4:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 18:29_________________________________________________A jednak :D pozdro dla ciemnej eski avanta b6 o 16 przy podziemnym galaxy na klubowej ramce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa To Ty byłeś ;) żona mnie zagadywała obok i ona zauważyła, że ktoś machał ;) Pozdrowienia.

Swoją drogą za***iste autko, już nie raz w takim razie Ciebie widziałem, chyba często Malczewskiego śmigasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 13 widziany Cor72z na Piotra Skargi pozdrówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wyzwolenia kolo 13 srebrny polift avant klubowa srebrna ramka rejestr PZL ......

ciekawe czy goscinnie czy przeprowadził sie ktos :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po 18 na rondzie Giedroycia widziana ciemna B6 w kombi na blachach ZPL z klubowymi ramkami :)

Pozdrowienia dla kierownika :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale miejsca ze zdjecia nie poznaje , to chyba nie w szczecinie,

to Gryfino, na wprost masz Komende Policji[br]Dopisany: 10 Luty 2012, 12:17_________________________________________________

To czasem nie jest kolegi co sprzedaje znicze kolo Centralnego w Szczecinie? Teraz ma B6, a wczesniej mial wlasnie B5....

miał ale nie na ZGR i chyba inny kolor :mysli:

najlepiej niech sam się wypowie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...