Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w piątek widziałem w Szczecinie na nabrzeżu wieleckim B6 w sedanie na klubowych ramkach pomalowane plast dipem na matowy ciemno niebieski nr rej. ZLO.... pzdr. dla kierownika jechałem obok niebieską służbową fabią

Opublikowano

To zdaje się kolegi który handluje PD

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Ja w piątek widziałem w Szczecinie na nabrzeżu wieleckim B6 w sedanie na klubowych ramkach pomalowane plast dipem na matowy ciemno niebieski nr rej. ZLO.... pzdr. dla kierownika jechałem obok niebieską służbową fabią

Łączymy się z Tobą w bólu :grin:

Opublikowano

mystic widziany kolo Kaskady o godz 16 :wink:

Opublikowano
mystic widziany kolo Kaskady o godz 16 :wink:

Leciałeś dzisiaj chyba w stronę Kościuszki od 26 kwietnia :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
mystic widziany kolo Kaskady o godz 16 :wink:

Leciałeś dzisiaj chyba w stronę Kościuszki od 26 kwietnia :wink:

Tapnięte z SGS III

okolo 17 ? to ja :wink:

Opublikowano

Gdzieś tak będzie :wink:

Może jakiś spocik? :decayed:

Tapnięte z SGS III

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 10:58 ----------

Dzik widziany na Topolowej z otwartą szybką :wink:

Do tego czarny sedan na wlepie na krzywego ryja po 19 :wink:

Marcin, masz może jeszcze na zbyciu jedną rameczkę :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Czarne B6 w Avancie. Dystansik był, dobra fela (18/19 ) też. Może i na forum właściciel jest? Na światłach pod Galaxy w okolicach 18. Biegałem i czekałem na światłach.

Opublikowano

ja widzialem dzisiaj a4 b7 sedan szare z ramkami klubowymi na wojska polskiego okolo godz 15

Opublikowano

Dziś widziany sedan Dawida zaparkowany na ulicy Śląskiej. Podszedłem bliżej oblukalem i jest na czym oko zawiesić. Te Rotory to ori czy repliki, bo mam smaka na takie felunie :).

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowniczki :hi: siwego avanta b5 na konkretnej feldze rej. ZSD tyle tylko zobaczyłem i klubowe ramki. Mijaliśmy się na skrzyżowaniu Świdwin Kołobrzeg z drogą nr 6. Leciałem na Koszalin niebieskim avantem a kierowniczka od Szczecina :wink:

Opublikowano

Ona tamtędy śmiga, też widziałem :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

Ciekawe kto to :wink: ? Pierwszy raz to audi widziałem i kierowniczke :decayed:

Opublikowano
Dziś widziany sedan Dawida zaparkowany na ulicy Śląskiej. Podszedłem bliżej oblukalem i jest na czym oko zawiesić. Te Rotory to ori czy repliki, bo mam smaka na takie felunie :).

tam mieszkam :wink: Rotory repliki , ori sa za drogie :kwasny:

Opublikowano

Na Małkowskiego o 17 b5 ciemny avant na klubowej ramce i 2 zoomów przy nim chyba stało, za szybko jechałem i mignelo mi tylko , pozdro

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

O 20.30 na cedynskiej chyba parking przedlift ZBI i b6 ZPL nie na klubowych barwach , pozdro

Opublikowano

Kolego, a to b6 ZPL jaki kolor?

Tapnięte z SGS III

Opublikowano
Na Małkowskiego o 17 b5 ciemny avant na klubowej ramce i 2 zoomów przy nim chyba stało, za szybko jechałem i mignelo mi tylko , pozdro

Pozdrawiam :wink:

Opublikowano

Powiem Ci ze ciemny jakiś , ale dosłownie oba samochody stały 5 metrów od siebie w sumie to juz chyba pod przyjaciół żołnierza podlegało, b5 zbi miało naklejkę na klapie a b6 ramkę z tylu

Opublikowano

Spoko, mój jest granat na ZPLu z klapą US :wink:

Tapnięte z SGS III

Opublikowano

To ten miał normalna tylna klapę tzn napewno miał podluzna zwykłą tablice rejestracyjną

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

A to nie wiesz gdzie twoja fura stała o 20.30 ?:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.