Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zadowoleni bardzo ;)

Opublikowano
Na wiochę nie jeżdżę :decayed:

Tapnięte z SGS III

:bicz::bicz::bicz:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

CAM00197.jpg

Pozdrowienia dla właściciela :hi:

Opublikowano

Ostatnio w Pamisie widziana czarna A4 B6 avant ZS_____X i z klubową ramką :wink:

Opublikowano
http://s8.postimg.org/c65m1lu5t/CAM00197.jpg

Pozdrowienia dla właściciela :hi:

O to ktoś poza mną w ZST ma ramki klubowe? :grin:

Opublikowano
http://s8.postimg.org/c65m1lu5t/CAM00197.jpg

Pozdrowienia dla właściciela :hi:

Dzisiaj znowu widziane pod Mechanikiem ZUT:hi:

Opublikowano

to auto Aruza :)

Opublikowano
:thumbup1: tak myślałem że to jego, a zresztą dzisiaj znowu widziane :grin:
Opublikowano

@zadra, Ty masz klubowe ramki pod rej. ? Jeśli tak to chyba zostałeś namierzony przeze mnie na Szafera/Romera jakoś wczoraj :)

Opublikowano
@zadra, Ty masz klubowe ramki pod rej. ? Jeśli tak to chyba zostałeś namierzony przeze mnie na Szafera/Romera jakoś wczoraj :)

Niestety jeszcze nie mam, czyli to nie ja byłem :tongue4:

Opublikowano

końcówka rej była AC to tak skojarzyłem ;)

Opublikowano

A lakier i felgi też takie same?

Opublikowano

właśnie koloru nie byłem do końca pewien, bo wydawał mnie się czarny.

to był ułamek sekundy - szczegółów nie byłem w stanie zarejstrować

Opublikowano

Mój jest szary (mysi lub jak kto woli ciemniejszy srebrny) o oznaczeniu LX7Z do tego felgi Borbet.

Tak na przyszłość :wink:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnej b7 z czarnymi tylnymi lampami czarna felga z polerowanym rantem dzisiaj ok 13.30 na placu żołnierza ;-)

Opublikowano
http://s8.postimg.org/c65m1lu5t/CAM00197.jpg

Pozdrowienia dla właściciela :hi:

Dzisiaj znowu widziane pod Mechanikiem ZUT:hi:

Hehe dzięki za pozdrowienia :) Również pozdrawiam :P

Opublikowano

Pozdro dla kolegi z bordo sedana :decayed: ZSD 12XXX stojąca w Kołobrzegu na ślepej uliczce przy porcie :hi:

Opublikowano
Pozdro dla kolegi z bordo sedana :decayed: ZSD 12XXX stojąca w Kołobrzegu na ślepej uliczce przy porcie :hi:

Również pozdro :wink: W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum :grin:

Opublikowano
Pozdro dla kolegi z bordo sedana :decayed: ZSD 12XXX stojąca w Kołobrzegu na ślepej uliczce przy porcie :hi:

Również pozdro :wink: W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum :grin:

To widzę że z ZSD jest już nas dwóch :)

Opublikowano
Pozdro dla kolegi z bordo sedana :decayed: ZSD 12XXX stojąca w Kołobrzegu na ślepej uliczce przy porcie :hi:

Również pozdro :wink: W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum :grin:

na końcu tej uliczki na tym placyku po lewej parkuje swoją oooo jak jestem w Kołobrzegu, pewne wolne miejsce :decayed:

---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Pozdro dla kolegi z bordo sedana :decayed: ZSD 12XXX stojąca w Kołobrzegu na ślepej uliczce przy porcie :hi:

Również pozdro :wink: W końcu zostałem gdzieś spotkany i zauważony przez kogoś z forum :grin:

To widzę że z ZSD jest już nas dwóch :)

3 :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.